głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd spojrzał Jej w oczy po czym powiedział : ' tak chciałem się zabić '. patrzyła na Jego smutną poobdzieraną twarz i poranione nadgarstki. patrzyli sobie długo w o

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
spojrzał Jej w oczy po czym powiedział : ' tak chciałem się zabić '. patrzyła na Jego smutną poobdzieraną twarz i poranione nadgarstki. patrzyli sobie długo w oczy mi
spojrzał Jej w oczy po czym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

spojrzał Jej w oczy po czym powiedział : ' tak, chciałem się zabić '. patrzyła na Jego smutną, poobdzieraną twarz i poranione nadgarstki. patrzyli sobie długo w oczy, milcząc. nagle nadjechał autobus. objął Ją mocno, a Ona lekko pociagając nosem dodała: ' śpij spokojnie - na każdego jest czas, brat'. uśmiechnął się lekko, po czym krzyknął : ' zadzwoń, jak dojedziesz - wiesz , że będę się martwił'. wsiadła do autobusu, długo jeszcze oglądając się za Jego sylwetką, z obawą , że może widzieć ją ostatni raz.

' ale .. '   nie skończyła  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

' ale .. ' - nie skończyła, bo przerwał Jej już na początku zdania. ' nie ma zadnego ale. nie ma już nic. nie ma Nas. nie ma mnie. nie ma Ciebie ' - powiedział, łapiąc się za głowę. usiadła na podłodze, opierając się o meble i zalewając łzami. spojrzał na Nią ostatni raz i wydukał z siebie: ' zawsze będziesz w mojej pamięci. będziesz tą jedyną istotą, która będzie zaprzątać mi myśli , kocham Cię ' , a następnie wyszedł. ryczała jak dziecko. nie potrafiła się podnieść, biec za Nim. nie potrafiła już żyć.

wakacje z rodzicami nad morzem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

wakacje z rodzicami nad morzem. dochodziłam do siebie po naszym rozstaniu. nie zakolegowałam się tam z nikim, z rodzicami jedynie zjadałam posiłki. kiedy chcieli gdzieś wyjść, wymigiwałam bólem głowy,brakiem ochoty. zostawiali mnie samą w domku i wychodzili . puszczałam kilka piosenek i kładłam się na łóżku. tęskniłam za tobą. raz zadzwoniła przyjaciółka. stałam w małej kuchni.- najpierw usiądź.- po głosie rozpoznałam, że chodzi o ciebie. - słyszałam jego rozmowę z tamtym, jak jeździli na deskach. nie waż się do niego odzywać!obiecaj ,że o nim zapomnisz. - możesz mi do cholery powiedzieć o co chodzi?.- z nerwów usiadłam na taborecie.- śmiał się perfidnie, że w końcu dałaś mu spokój. słyszałam na własne uszy, jak mówił, że w ogóle mu na tobie nie zależy. słyszysz? jesteś tam?.-nie wiedziałam co się dzieje, telefon wypadł z rąk. jak mógł tak powiedzieć po tym wszystkim co nas łączyło. z łzami na policzkach zaczęłam się śmiać. jak mogłam być tak naiwna i zakochać się w takim skurwysynie.

nie zadzwonisz   nie napiszesz . nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

nie zadzwonisz , nie napiszesz . nie wyślesz głupiej wiadomości na gadu chociażby z zapytaniem , czy nie brakuje mi nutelli , czy mam wystarczający zapas chusteczek higienicznych , czy radzę sobie z codziennym bólem głowy od nocnego płaczu , czy w końcu zaczęłam normalnie jeść . nie zapytasz nawet jak twoje odejście znosi mój pies , który codziennie stęka pod drzwiami wejściowymi mając nadzieję , że w końcu się otworzą a w nich staniesz ty i zaczniesz bawić się z nim tak jak za każdym razem , gdy przyjeżdżałeś . nie obchodzi cię to , jak znoszę samotność , masz pewnie w dupie fakt , że moja mp3 jest zapełniona samymi smętnymi piosenkami i tymi , które razem słuchaliśmy . i gówno już obchodzi cię to , że umieram bez ciebie . z każdą sekundą staczam się na dno .

Wszyscy siedzieli na zaśnieżonym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

Wszyscy siedzieli na zaśnieżonym murku, wszyscy poza Tobą . Pisałeś z kimś smsy i widocznie nie chcialeś żeby ktoś widzial z kim . - Ej, zimno Mi - powiedziałam . Nasz wspólny kumpel Mnie przytulił, powiedzialam ze mi juz cieplej ale dalej moze Mnie tulić bo to przyjemne . Spojrzałeś na nas dwoje takim wzrokiem, którego można się naprawdę wystraszyć . Powiedziałeś, że idziesz bo brat potrzebuje pomocy . Siedzielismy dalej pijąc cole i jedząc zelki . Dostałam smsa ' Nie potrzebuje Mnie brat, poprostu nie moglem znieść widoku, gdy ktoś inny Cie przytula ' . ' O kurwa' - pomyslalam . Zmyłam się od chlopakow i poszlam do Ciebie, otworzyleś drzwi a ja Cię od razu przytuliłam i powiedzialam, ze juz nikt oprocz Jego nie bedzie Mnie tulić .

wtedy zrozumiałam jak to jest  kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

wtedy zrozumiałam jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. zakochałam się w jego uśmiechniętych oczach. zakochałam się w nim. przypadkowe przeznaczenie.

myślałam  że do szkoły chodzę po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

myślałam, że do szkoły chodzę po to, żeby mnie czegoś nauczyli, a nie powiedzieli, czego mam się nauczyć w domu. edukacja XXI wieku!

wciąż bardzo pragnę jego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

wciąż bardzo pragnę jego bliskości. jak narkotyku potrzebnego, aby przeżyć każdy dzień. to nałóg. silny i nieokiełznany.

za każdym razem ten sam ból staje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

za każdym razem ten sam ból staje się 2 razy silniejszy.

zatraciła się w jego umyśle... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

zatraciła się w jego umyśle, sposobie mówienia, oczach i duszy, biedna nie zauważyła jednak, że jego serce pokrywa lód.

Lubię wywoływać uśmiech na twarzy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

Lubię wywoływać uśmiech na twarzy innych osób, a szczególnie Tych na których mi najbardziej zależy.

Przytul ją tak  jak ona  tuli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2011

Przytul ją tak, jak ona tuli swojego misia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV