głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jamamtoczegoniemaszty Może mam własny świat w którym panuje chaos. I kilka wad przez które coś się zjebało. Dwadzieścia lat to ciągle chyba za mało by zrozumieć bo tylko jedno z nas

jamamtoczegoniemaszty

jamamtoczegoniemaszty.moblo.pl
Może mam własny świat w którym panuje chaos. I kilka wad przez które coś się zjebało. Dwadzieścia lat to ciągle chyba za mało by zrozumieć bo tylko jedno z nas chyba
Może mam własny świat  w którym... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 16 grudnia 2014

Może mam własny świat, w którym panuje chaos. I kilka wad przez które coś się zjebało. Dwadzieścia lat to ciągle chyba za mało by zrozumieć, bo tylko jedno z nas chyba dojrzało.

Natura tak skonstruowała człowieka... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 16 grudnia 2014

Natura tak skonstruowała człowieka, że nic mu się bardziej nie podoba niż to, co traci. Niczego bardziej nie pragnie od tego, co mu się odbiera.

 …Chcę do Ciebie. Chcę Cię... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 9 grudnia 2014

"…Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć. Chcę szeptać Ci do ucha rzeczy, których nikt oprócz Ciebie nigdy nie usłyszy. Chcę czuć Twój zapach, spychający moje myśli za zamknięte drzwi. Chcę opuszkami palców gładzić Twoją skórę, łaskotać Cię delikatnie po plecach i karku. Chcę poznawać ciągle na nowo smak Twoich warg. Chcę przez całą noc leżeć obok Ciebie, spoglądać na to, jak zasypiasz, wtulony we mnie. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę być przez nie hipnotyzowana, chcę by zawładnęły mną całkowicie, bym po prostu nie mogła się opierać. Chcę być zawsze tylko Twoja i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki. Chcę do Ciebie. Tak bardzo, że to niemal mnie boli. Tak bardzo, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć. Chcę do Ciebie. Teraz. Już. Natychmiast."

Oprzyj mnie niespodziewanie o... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 1 grudnia 2014

Oprzyj mnie niespodziewanie o ścianę, otocz swoimi ramionami i powiedz, jak bardzo mnie pragniesz. Wiesz przecież, że lubię, gdy jesteś stanowczy.

Spędzaj czas tylko z tymi którzy... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 1 grudnia 2014

Spędzaj czas tylko z tymi którzy kochają Cię bezwarunkowo. Nie marnuj go na tych którzy kochają tylko wtedy, kiedy warunki są odpowiednie dla nich.

Praw­dzi­wa miłość nie może... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 1 grudnia 2014

Praw­dzi­wa miłość nie może skończyć się szczęśli­wie, bo praw­dzi­wa miłość jest nieskończona.

Tak  jestem kobietą. Jestem wredna... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 29 listopada 2014

Tak, jestem kobietą. Jestem wredna, wścibska, zazdrosna, lubię komplementy, dostawać kwiaty i oczekuję, że będziesz się wszystkiego domyślał.

Kochamy nie dzięki temu  że... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 29 listopada 2014

Kochamy nie dzięki temu, że znaleźliśmy idealną osobę, lecz dlatego, że nauczyliśmy się widzieć ideał, w kimś kto nie jest idealny.

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 29 listopada 2014

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia.

Cierpimy  bo czujemy  że dajemy... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 29 listopada 2014

Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej niż otrzymujemy w zamian.

Jestem pewna  że zatęsknisz. może... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 29 listopada 2014

Jestem pewna, że zatęsknisz. może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rapu. albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. ale zatęsknisz. przeleci ci przed oczyma wszystko. każdy mój uśmiech, każda łza. każda chwila spędzona razem . zatęsknisz.

I nawet najgłupsze rzeczy  kiedy... teksty

jamamtoczegoniemaszty dodano: 17 listopada 2014

I nawet najgłupsze rzeczy, kiedy jesteś zakochany, zapamiętujesz jak coś najpiękniejszego. Bo ich prostoty nie da się porównać z niczym innym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV