głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jakwisienkanatorcie Jeśli w jakiejś odległej przyszłości znowu się spotkamy choć nasze drogi się rozeszły uśmiechnę się do ciebie z radością i będę wspominał lato pod drzewami kie

jakwisienkanatorcie

jakwisienkanatorcie.moblo.pl
Jeśli w jakiejś odległej przyszłości znowu się spotkamy choć nasze drogi się rozeszły uśmiechnę się do ciebie z radością i będę wspominał lato pod drzewami k
 Jeśli w jakiejś odległej... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

"Jeśli w jakiejś odległej przyszłości znowu się spotkamy - choć nasze drogi się rozeszły - uśmiechnę się do ciebie z radością i będę wspominał lato pod drzewami, kiedy to uczyliśmy się nawzajem zakochani w sobie. I może przez krótką chwilę Ty poczujesz to samo i też uśmiechniesz się do wspomnień, które na zawsze pozostaną naszą wspólną własnością."

Nigdy nie zapomnisz  ale pewnego... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli.  ;)))

 Gdzie zgubiłaś swoje gwiezdne... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

"Gdzie zgubiłaś swoje gwiezdne spojrzenie? Co się dzieje, nie możesz mi po prostu powiedzieć, o co chodzi? I znowu bierzesz papierosa. Za dużo palisz. Niezdrowo wyglądasz. Przestań, proszę cię. Nie próbuj przypominać sobie, jak było kiedyś, robisz się tylko niepewna i smutna."

 Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

"Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś Nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi, dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam."

Przez chwilę wydawało mi się  że... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

Przez chwilę wydawało mi się, że zapominam. Dziś wiem, że rozdrapuję pamięć...

''Droga kobieto!    Czasem będziesz... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

''Droga kobieto! Czasem będziesz zbyt kobieca, zbyt mądra, zbyt piękna, zbyt silna, zawsze zbyt coś. To sprawia, że mężczyzna czuje się mniej mężczyzną i Ty zaczniesz odczuwać pragnienie, aby być mniej kobietą. Największym błędem jaki możesz popełnić jest rozebranie Twojej korony z klejnotów, aby mężczyzna mógł włożyć mniej wysiłku w jej udźwignięcie. Gdy to się stanie, musisz zrozumieć, że to, czego potrzebujesz, to nie mniejsza korona, ale mężczyzna o szerszych dłoniach.''

 To niesamowite  że czasami... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

"To niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną figurę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać."

W końcu.Udało się. Dojrzała.... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

W końcu.Udało się. Dojrzała. Zaczęła walczyć o swoje marzenia. Zobojętniała na ludzi, którzy na nią nie zasługują. Zaczęła więcej się uśmiechać. Mówiła odważnie. Pozwoliła sobie na błędy. Wykorzeniła niepewność siebie i stagnację. Poświęciła się temu co kocha. Wybrała siebie. Bezapelacyjnie i na zawsze. 

 Od dziecka czekałaś na uczucie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

"Od dziecka czekałaś na uczucie , które powali Cię z nóg. Już jako mała dziewczynka wierzyłaś w przeznaczenie, spadające gwiazdy i drugą połówkę. Nigdy nie poszłaś na kompromis z własnym sercem. Nie potrafiłaś udawać i nie rozumiałaś związków na przeczekanie. Odliczałaś godziny, dni, które systematycznie zamieniały się w lata. Wiedziałaś, że wszystko albo nic... więc czy naprawdę teraz chcesz odpuścić? 

 Tylko pamiętaj  ignorując ją... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

"Tylko pamiętaj, ignorując ją, uczysz ją, że może żyć bez Ciebie."

Panie to wracają z pracy do domu... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

Panie to wracają z pracy do domu, zmywają makijaż, wkładają dresy i niańczą swoich mężów. Natomiast panny wracają z pracy, poprawiają makijaż, wkładają fajne ciuszki i budzą się do życia. ;)))

Zawsze jest ten jeden  który nie... teksty

jakwisienkanatorcie dodano: 4 dni temu

Zawsze jest ten jeden, który nie umiał cię pokochać, lub nie chciał, lub nie miał czasu, mieszkał kilkaset kilometrów od twojego czwartego piętra. Który nie chciał, żebyś kupowała bilet w jedną stronę i nie chciał ci pokazać ulubionego miejsca z dzieciństwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV