głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuizuizu Znajdź chłopaka który będzie Ci mówił że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśni

izuizuizu

izuizuizu.moblo.pl
Znajdź chłopaka który będzie Ci mówił że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tyl
Znajdź chłopaka  który będzie Ci... teksty

izuizuizu dodano: 9 kwietnia 2013

Znajdź chłopaka, który będzie Ci mówił, że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tylko dlatego, żeby patrzeć jak śpisz. Który chce Cię pokazać całemu światu, który trzyma Twoją rękę przed swoimi przyjaciółmi. Który myśli, że jesteś zarówno piękna bez makijażu. Który nie może odejść wiedząc, że jesteś na Niego zła. Który nie potrafi zasnąć bez Twego głosu, który będzie ostatnim jakim usłyszy. Tego, który bez przerwy przypomina Ci jak bardzo mu na Tobie zależy i jaki jest szczęśliwy, że ma Ciebie.

 zapewnij mnie że nie pokochasz... teksty

izuizuizu dodano: 9 kwietnia 2013

-zapewnij mnie,że nie pokochasz innej...- nie mogę-dlaczego?!-bo na pewno będzie inna...tylko,że będzie do ciebie wołać"mamo"

nie wiesz jak to jest kiedy nie masz... teksty

izuizuizu dodano: 9 kwietnia 2013

nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet najmniejszego powodu by rano wstać i funkcjonować przez jakieś 12 godzin. nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech, by nie było zbędnych pytań. nie wiesz jak to jest patrzeć na swoje własne marzenia, które spełniają się komuś innemu. nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem, który przypomina Ci o wszystkim co minęło, więc nie pieprz że mam bajkowe życie, bo nawet jeśli wydaje Ci się że to zwykłe błahostki dla mnie mogą być czymś cholernie ważnym. czymś czego Ty nigdy nie zrozumiesz.

 Kocham Cię. Przebijesz to ?... teksty

izuizuizu dodano: 3 kwietnia 2013

-Kocham Cię. Przebijesz to ? -Wyjdź za mnie. Przebijasz ?
Autor cytatu: selektywnie

I chciałabym żebyś chociaż raz to... teksty

izuizuizu dodano: 3 kwietnia 2013

I chciałabym żebyś chociaż raz to Ty napisał pierwszy, żebyś pokazał, ze brakuje Ci naszych rozmów, że jesteś ciekawy, co w danym momencie robie, żebyś pokazał, że po prostu Ci zależy
Autor cytatu: selektywnie

Nigdy nie przestaniesz Go kochać.... teksty

izuizuizu dodano: 3 kwietnia 2013

Nigdy nie przestaniesz Go kochać. Kiedyś nauczysz się bez Niego żyć.

dostaniesz ode mnie tyle samo... teksty

izuizuizu dodano: 31 marca 2013

dostaniesz ode mnie tyle samo szacunku, ile dostałam od ciebie.

Nawet jeśli wyjadę na drugi koniec... teksty

izuizuizu dodano: 30 marca 2013

Nawet jeśli wyjadę na drugi koniec świata to nie przestaniesz być najważniejsza osobą w moim życiu!

i ja :  teksty izuizuizu dodał komentarz: i ja :* do wpisu 30 marca 2013
Jeszcze rok temu planowała z nim... teksty

izuizuizu dodano: 30 marca 2013

Jeszcze rok temu planowała z nim przyszłość. A dziś ? Dziś boi wysłać się mu głupiego smsa./[k]
Autor cytatu: kropeczka7127

brakuje mi go . brakuje mi rozmów z... teksty

izuizuizu dodano: 24 marca 2013

brakuje mi go . brakuje mi rozmów z nim . uśmiechu oraz humoru, który u mnie wywoływał . tęsknie za nim . za jego oczami, a nawet pocałunkiem . ale co z tego ? przecież on nie tęskni, nie brakuje mu mnie .

wiele się pozmieniało. kolejny... teksty

izuizuizu dodano: 24 marca 2013

wiele się pozmieniało. kolejny rozdział w moim życiu musiałam zamknąć chociaż on się jeszcze w pełni nie rozpoczął. zgubiłam w tym wszystkim sens życia, który dla mnie istniał, a który próbowałam naprawdę zdobyć. myślałam, że to wszystko się uda, ale moja niechęć do tego mnie przerosła. straciłam siłę i motywację do walki, ponieważ to co było dla mnie ważne powoli zaczęło się ode mnie oddalać. życie stało się bezbarwne, samotność okazała się jedynym przyjacielem, który nadzwyczaj nie chce się ode mnie odsunąć pomimo tego, że to odpycham. przegrywam sama ze sobą. moje słabości są silniejsze od silnej woli, którą zawsze miałam. zbyt wiele teraz się zmieniło, aby i moje podejście było pozytywne. smutek, szarość i samotność to nieodłączne cechy, których się nie pozbędę szybko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV