głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuizuizu To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje że nie mogę przestać o nim myśle

izuizuizu

izuizuizu.moblo.pl
To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje że nie mogę przestać o nim myśleć. Poci
  To dziwne... On w ogóle nie jest w... teksty

izuizuizu dodano: 25 lipca 2011

- To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie, mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje, że nie mogę przestać o nim myśleć. Pociąga mnie jak nikt nigdy dotąd. Nie wiem co się ze mną stało. - A ja wiem. Dorosłaś. Pokochałaś prawdziwie. Nie jego ciało, a jego duszę..

 Musisz przyjechac  potrzebuję... teksty

izuizuizu dodano: 25 lipca 2011

-Musisz przyjechac, potrzebuję pomocy! -Co się stało? -Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna, że dzisiejszej nocy wielkie potwory wyjdą z szafy i będą chciały mnie zjeść!

  Każde niepotrzebne słowo do... teksty

izuizuizu dodano: 25 lipca 2011

" Każde niepotrzebne słowo do dzisiaj przeklinam , to smutne na co dzień człowiek się zapomina. " - PIH ♥

Ból doświadczeń sprawia  że... teksty

izuizuizu dodano: 25 lipca 2011

Ból doświadczeń sprawia, że śmiech znika. :(

Szanuj wspomnienia nigdy nie... teksty

izuizuizu dodano: 25 lipca 2011

Szanuj wspomnienia nigdy nie wystawiaj ich na próbę bo tylko one nie odchodzą tak jak ludzie !

 Teoretycznie to już koniec ale... teksty

izuizuizu dodano: 25 lipca 2011

`Teoretycznie to już koniec,ale praktycznie w środku coś jednak nie pozwala zapomnieć.

I znów to niezidentyfikowane... teksty

izuizuizu dodano: 25 lipca 2011

I znów to niezidentyfikowane uczucie... Czego ja od Ciebie oczekuję?

zawsze odprowadzał ją pod blok.... teksty

izuizuizu dodano: 23 lipca 2011

zawsze odprowadzał ją pod blok. czekał aż w Jej pokoju zapali się światło, a Ona napisze smsa: ' już jestem'. odchodził wtedy, oglądając się jeszcze i spoglądając na ukochaną. a dziś ? dziś odprowadza ją, gdy zamyka oczy. leży wtedy w łóżku i wycierając łzy zastanawia się co takiego zrobił źle, że wszystko się rozpadło. / veriolla

˙już tak na poważnie  weź... teksty

izuizuizu dodano: 23 lipca 2011

˙już tak na poważnie, weź spierdalaj z mojego serca, z moich myśli. Zniknij tak szybko jak zniknęło twoje uczucie do mnie.

rzucić  to wszystko i uciec.... teksty

izuizuizu dodano: 16 lipca 2011

rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

  Tu nie chodzi o to że... teksty

izuizuizu dodano: 16 lipca 2011

` Tu nie chodzi o to,że potraktowałeś mnie jak szmatę,bo będąc ze mną mówiłeś jaka ja nie jestem "piękna" czy "najważniejsza" chociaż tak bardzo w Tobie to uwielbiałam, to nie chodzi o to,że nie dawałam sobie rady na kolejne dni, bo dzień bez Ciebie był nudny,i kurwa dziwny. Gdy zabrakło w moim życiu Ciebie, olałam dosłownie wszystko, codziennie chodziłam na melanże, opijałam się do zgonu, by zapomnieć ile dla mnie skurwielu znaczyłeś. To nie chodziło o to,że było w Tobie tyle skurwiela,którego tak mocno kochałam. Chodziło o to,że tak szybko zjebałeś mi sens na kolejne dni.

Kocham Cię  czy tego chcesz  czy nie... teksty

izuizuizu dodano: 16 lipca 2011

Kocham Cię, czy tego chcesz, czy nie; czy ja tego chcę, czy nie. To jest jak choroba, jak niemoc, która odbiera mi możność wolnego wyboru, która topi mnie w otchłani. Zabłądziłam w Tobie, już nigdy się nie odnajdę. Nie odnajdę siebie takiej, jaką byłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV