głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuizuizu Bo szkoda życia na smutki jeśli można być szczęśliwym ! napisał.pierwszy raz od kilku miesięcy przez które ona poukładała sobie życie wycięła z niego miłość a w

izuizuizu

izuizuizu.moblo.pl
Bo szkoda życia na smutki jeśli można być szczęśliwym !
Bo szkoda życia na smutki jeśli... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

Bo szkoda życia na smutki jeśli można być szczęśliwym !

napisał.pierwszy raz od kilku... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

napisał.pierwszy raz od kilku miesięcy, przez które ona poukładała sobie życie, wycięła z niego miłość,a w swoje serce wpakowała tyle przyjaźni ile tylko się dało, żeby tylko zabrakło miejsca na miłość dla niego. pisali ze sobą, jak starzy dawni znajomi, którzy spotykają się po latach. zręcznie omijali temat, który był dla nich niewygodny. 'on zapomniał, co było między nami' pomyślała... i już czuła, że słone kropelki ściekają z jej oczu. wybiegła z domu, nie zauważając nawet, że zaczyna się burza, której kiedyś się bała. jakże łatwo było pokonywać lęk z dzieciństwa w porównaniu ze strachem przed chłodem ukochanej osoby. zaczęła płakać jeszcze bardziej. mimowolnie, z bezsilności. przemoknięta, nie zauważyła, że z daleka nadchodzi on. w ich dawnym sekretnym miejscu. kiedy się odwróciła, na jej twarzy zaczęła malować się nadzieja. wiedziała, że to absurdalne, ale musiała.. spojrzała na niego i powiedziała cicho "kocham cię. kochałam cię przez cały czas". przytulił ją.. jak dawniej./ net.

 O czym myślisz.?  O życiu.  I co... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

-O czym myślisz.? -O życiu. -I co wymyśliłaś.? -Że zajebiste jest. -Niedawno mówiłaś co innego. -Niedawno nie było Jego. < 3333333333333333 ! / net

 Ty naprawdę się zakochałaś. To... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

-Ty naprawdę się zakochałaś. To widać. Powiedz mi, co to za koleś. To mnie powinnaś kochać. - Dobrze go znasz... - Jak się nazywa, podaj chociaż inicjały... - TG. -Nie mam pojęcia kto to. - Ty Głupku! / net .

Mam na Ciebie chrapkę  jak bocian na... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

Mam na Ciebie chrapkę, jak bocian na żabkę, żabka na ślimaczka, ślimaczek na robaczka, chyba będę szlochać, bo chcę się z Tobą... KOCHAĆ! / net .

 Błąd to brak uśmiechu...trzeba... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

-Błąd to brak uśmiechu...trzeba uśmiechać się zawsze i wszędzie... -Dlaczego? -Bo uśmiech to droga do miłości... -To mam się uśmiechać? -Tak... bo nigdy nie wiesz kto i kiedy może się zakochać w twoim nawet najmniejszym uśmiechu... -yhm... :) / net .

  kocham GO . !      co ? !... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

- kocham GO . !; * - co ? ! dziewczyno , pół roku się z NIEGO " leczyłaś " , a teraz znowu . ? :/ - ja GO nigdy nie przestałam kochać . ON jest częścią mnie . - ale byłaś z innym i twierdziłaś , że GO już nie kochasz . . . - ja tak tylko myślałam . tak bardzo chciałam przestać GO kochać , aż w końcu sama uwierzyłam w to , że GO nie kocham . : ( - głupia jesteś . ! - nie głupia , tylko zakochana . . / net

od lat nie widziałam Go inaczej... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

od lat nie widziałam Go inaczej ubranego niż w dres z adasia i czarne naje. włosy ścięte ma zawsze na bardzo krótko. nałogowo pali fajki. nie wyobraża sobie weekendu bez ostrego melanżu. należy do tych którzy wożą się po osiedlu czarnym bmw z przyciemnianymi szybami i rozpierdalają co popadnie. nigdy nie pisze smsów - zawsze dzwoni. na Jego widok dziewczyny sikają w majtki - wkońcu urodę to mu Bóg podarował niemiłosierną. każda chciałaby Go mieć chociaż przez kilka minut. a ja ? ja podchodzę do Niego, całując w policzek i mówiąc 'siema gnojku' - mimo tego , że jest starszy ode mnie pięć lat. On obdarowuje mnie cudownym uśmiechem , który chciałaby zobaczyć niejedna panna , przytula do siebie i mocno ściskając mówi: ' uduszę Cię kiedyś za tego gnojka,wiesz?' / net .

Dlaczego cały czas mam nadzieję że... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

Dlaczego cały czas mam nadzieję,że napiszesz, że tak cholernie Ci zależy, że Tęsknisz.

Czy mnie to boli? Nie  mnie to nie... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

Czy mnie to boli? Nie, mnie to nie boli. Mnie to wewnętrznie rozpierdala.

.kochałam ten czas   kiedy po... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

.kochałam ten czas , kiedy po zakończonej rozmowe z Tobą , dostawałam sms-a : ' dobranoc , kocham cię< 3.

teraz dopiero dostrzegłam że... teksty

izuizuizu dodano: 27 sierpnia 2011

teraz dopiero dostrzegłam że pociągają cie jakieś kurwa szmaciary co dają dupy za piątaka : |

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV