głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
indywidualna Potrzebowałam silnych ramion by się w nie wtulić i zmoczyć rękaw łzami a potem zaśmiać się że zachowuje się jak histeryczka. najpierw Ci się podoba tylko tyle.

indywidualna

indywidualna.moblo.pl
Potrzebowałam silnych ramion by się w nie wtulić i zmoczyć rękaw łzami a potem zaśmiać się że zachowuje się jak histeryczka.
Potrzebowałam silnych ramion  by... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

Potrzebowałam silnych ramion, by się w nie wtulić i zmoczyć rękaw łzami, a potem zaśmiać się, że zachowuje się jak histeryczka.

najpierw Ci się podoba   tylko tyle.... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

najpierw Ci się podoba - tylko tyle. później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba.W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną...

mężczyzna  który powie Ci  że... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

mężczyzna, który powie Ci, że jesteś piękna zamiast krnąbrnie palnąć, że 'niezła z Ciebie dupa'. facet, który tanią obmacywankę na przystanku tramwajowym zamieni w objęcie Cię swoimi ramionami tylko po to, abyś przez moment poczuła się bezpieczna jak kilkuletnia dziewczynka w objęciach ojca. mężczyzna, który kiedy zobaczy, że trzęsiesz się z zimna, elokwentnie odda Ci swoją bluzę, zamiast próbować Cię rozgrzać w nieco sprośniejszy sposób. ten, który pod Twoją bluzką będzie szukał serca, a nie biustu. mężczyzna, który zamiast klepnąć Cię w tyłek, czule pocałuje Cię w czubek nosa. facet, który przy kolegach, przedstawi Cię jako wybrankę serca, a nie dziewczynę na jedną noc. ten, który szybki numerek w publicznej toalecie zamieni na romantyczną noc, wyścieloną płatkami róż. mężczyzna, którego obecności dzisiaj już nie zaznasz.

gdybyś napisał do mnie wczoraj... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

gdybyś napisał do mnie wczoraj, jakis miesiąc a nawet rok temu byłabym najszczęśliwszą kobietą na ziemi, a dzisiaj? dzisiaj szczerze powiedziawszy wisi mi to czy się odezwiesz czy nie!

I chyba nie widzi jak w dłoni drży... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

I chyba nie widzi jak w dłoni drży mi zapalniczka...

Powiedz mi  że kochasz  powiedz mi... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

Powiedz mi, że kochasz, powiedz mi, że chcesz powiedz, że już tylko ja, na zawsze ja że pragniesz tylko mnie ... powiedz, że to prawda, powiedz, że tak jest powiedz, że już tylko ja, na zawsze ja powiedz, że mnie kochasz ...

Choć niewiele  wystarczy właśnie... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

Choć niewiele, wystarczy właśnie nam...

Kiedy już mnie zranisz usiądę... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

Kiedy już mnie zranisz usiądę sobie na pobliskim krawężniku z butelką szampana i pluszakiem od ciebie i będę sobie cichutko cierpieć.

I kup jej tego pluszaka i całując... teksty

indywidualna dodano: 27 stycznia 2011

I kup jej tego pluszaka i całując jej szyję opowiadaj jak bardzo jej pragniesz. Zabierz na ciastko do cukierni i mów, ze najsłodsza jest ona, a później zdejmując jej bluzkę zacznij opowiadać jakie ciężkie masz życie by wzbudzić w niej litość. Tak rozkochaj ją wykorzystaj i rzuć . Przecież jesteś w tym ekspertem, kochanie.

 Jeżeli nie możesz znaleźć... teksty

indywidualna dodano: 26 stycznia 2011

"Jeżeli nie możesz znaleźć czegoś dla czego chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś, za co chciałbyś umrzeć."

Wbijam kolejną szpilkę w Twoją... teksty

indywidualna dodano: 26 stycznia 2011

Wbijam kolejną szpilkę w Twoją lalkę voodo, czujesz dziwko ?

Nie pokazuj ludziom  że na czymś Ci... teksty

indywidualna dodano: 26 stycznia 2011

Nie pokazuj ludziom, że na czymś Ci zależy,bo dajesz im wtedy broń do ręki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV