głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
indifference a gdy mnie przytulał zamykałam oczy i wbijałam paznokcie w jego plecy. oczy niczym szklanki podpowiadały mi że to nie ma prawa się udać. jestem rozstrojona. w d

indifference

indifference.moblo.pl
a gdy mnie przytulał zamykałam oczy i wbijałam paznokcie w jego plecy. oczy niczym szklanki podpowiadały mi że to nie ma prawa się udać.
a gdy mnie przytulał  zamykałam... teksty

indifference dodano: 23 kwietnia 2015

a gdy mnie przytulał, zamykałam oczy i wbijałam paznokcie w jego plecy. oczy niczym szklanki podpowiadały mi, że to nie ma prawa się udać.

jestem rozstrojona. w dzień... teksty

indifference dodano: 23 kwietnia 2015

jestem rozstrojona. w dzień promienieję, bo niby zapomniałam. wracam do domu i zaczynam powoli umierać. czy jestem zła? nie. jestem tak cholernie bezsilna. nie dam rady wygrać ze złamanym sercem.

kurewskie niedziele  smakują łzami... teksty

indifference dodano: 19 kwietnia 2015

kurewskie niedziele, smakują łzami, zaciśniętymi pięściami i bezsennością, jak można kogoś kochać tak bardzo, że aż boli?

Boję się. Boję się codzienności... teksty

indifference dodano: 19 kwietnia 2015

Boję się. Boję się codzienności, boję się zagryzania warg z bólu, boję się spania sama, boję się robienia jeden herbaty, boję się, że zapomnę tę śmieszną kropkę na Twoim lewym oku, boję się, że nie zasnę bez wyznania miłości, boję się, że nigdy już nie będę ze strachem wychodziła na Twoje piętrowe łóżko, boje się, tego, że nie będę gdzie miała podziać mojej lewej ręki, boję się, że nikt nie zapnie mi kurtki, boję się, że nikt już nie połamie mi nowej paczki papierosów, boję się, że nie usłyszę nigdy "musisz się tak malować?", boję się nocy i dni, boję się zdjęć i wszystkich pamiątek, boję się tej naszej piosenki, boję się, tak kurewsko boję się życia bez Ciebie.

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV