głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ilovebeerx3 jednak tak nie jest.. juz mi nie jest jak to czytam. Mogłam mieć zajebistego kolesia ale wybrałam typa którego nawet nie widziałam. ilovebeerx3 Byłam 10cm od Tw

ilovebeerx3

ilovebeerx3.moblo.pl
jednak tak nie jest..
jednak tak nie jest.. teksty ilovebeerx3 dodał komentarz: jednak tak nie jest.. do wpisu 29 czerwca 2011
juz mi nie jest  jak to czytam. teksty ilovebeerx3 dodał komentarz: juz mi nie jest, jak to czytam. do wpisu 29 czerwca 2011
Mogłam mieć zajebistego kolesia... teksty

ilovebeerx3 dodano: 29 czerwca 2011

Mogłam mieć zajebistego kolesia, ale wybrałam typa,którego nawet nie widziałam. /ilovebeerx3

Byłam 10cm od Twojej głowy.... teksty

ilovebeerx3 dodano: 29 czerwca 2011

Byłam 10cm od Twojej głowy. Zjebałam sprawę,sorry./ ilovebeerx3

Wiem  ze już nadchodzi taki czas... teksty

ilovebeerx3 dodano: 29 czerwca 2011

Wiem, ze już nadchodzi taki czas, gdzie muszę zaufać jeszcze raz. /ilovebeerx3

   teksty ilovebeerx3 dodał komentarz: ;] do wpisu 28 czerwca 2011
hahha  wazne ze sie wczesniej kleiła  nie ? :   teksty ilovebeerx3 dodał komentarz: hahha, wazne ze sie wczesniej kleiła, nie ? : > do wpisu 28 czerwca 2011
ktoś wykastrował Ci język że... teksty

ilovebeerx3 dodano: 28 czerwca 2011

ktoś wykastrował Ci język,że nawet głupiego siema nie możesz powiedzieć?

Otworzę sklep gdzie będę... teksty

ilovebeerx3 dodano: 28 czerwca 2011

Otworzę sklep gdzie będę sprzedawać mózgi, bez kitu

Za błędy młodości trzeba odjebać... teksty

ilovebeerx3 dodano: 28 czerwca 2011

Za błędy młodości trzeba odjebać pokutę.

Któregoś dnia ze złości zaczęła... teksty

ilovebeerx3 dodano: 28 czerwca 2011

Któregoś dnia ze złości zaczęła palić, tak zostało jej do dziś.

Będę dzisiaj snem ze starych... teksty

ilovebeerx3 dodano: 28 czerwca 2011

Będę dzisiaj snem ze starych czasów./ilovebeerx3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.