głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hempszoplaska Więc dalej idź mój zagubiony książę szukaj szczęścia ja wiem że odnajdziesz je i odzyskasz swe zagubione sny bo nie jesteś sam i nie jesteś zły.. nabałaganiłeś

hempszoplaska

hempszoplaska.moblo.pl
Więc dalej idź mój zagubiony książę szukaj szczęścia ja wiem że odnajdziesz je i odzyskasz swe zagubione sny bo nie jesteś sam i nie jesteś zły..
Więc dalej idź mój zagubiony... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

Więc dalej idź mój zagubiony książę, szukaj szczęścia, ja wiem, że odnajdziesz je i odzyskasz swe zagubione sny bo nie jesteś sam i nie jesteś zły..

nabałaganiłeś w moim życiu.. ale... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

nabałaganiłeś w moim życiu.. ale nie waż się nawet sięgać po szczotkę.

serce zabiło mocniej. tak  to On.... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

serce zabiło mocniej. tak, to On. pomyslała, że podejdzie, zagada. może to coś zmieni.. może akurat poczuje to co Ona. Niech sobie teraz On pocierpi przez rok. Niehc zrozumie potęge miłości.

Gdyby słońce potrafiło mówić  to... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

Gdyby słońce potrafiło mówić, to by Ci powiedziało, jak bardzo każdego dnia mi Ciebie brakowało. Gdyby gwiazdy potrafily mówić, to by ci powiedziały, że w nocy z tęsknoty za Tobą razem ze mną płakały. A łkaniem zmęczona, zasypiałam przez księżyc uśpiona. Jednak ani ślońce, ani księżyc, ani gwiazdy nie wyjawią tajemnicy, którą do dziś kryłam w sercu jak w skarbnicy. Wielka tajemnica, a tylko dwa słowa: Kocham Cię...

 . Nie rozumiem. Koniec lata... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

`. Nie rozumiem. Koniec lata, deszczowe weekendy, pochmurne niebo, przechodnie z parasolami, małe dzieci z kolorowymi płaszczykami .. Tylko ja taka inna - siedzę mokra na krawężniku ze słuchawkami w uszach, słuchając kiedyś 'naszą' wspólną piosenkę ..

 Miłość to jest takie coś  czego... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

`Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić ;*.!

Miłość  sen i śmierć nadchodzą... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.

chciałabym znowu tak czuć  mieć... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

chciałabym znowu tak czuć, mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha. chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą, że dzwoni ten Ktoś. chciałabym denerwować się przed spotkaniem, a widząc Jego czuć przyspieszone bicie serca. chciałabym ukradkiem na Niego spoglądać, a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce, ściskać ile sił.

 co się dzieje z człowiekiem  kiedy... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

-co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce ?- nic. zupełnie nic. przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz ?

dobra okej.nigdy nie mówiłeś  że... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

dobra okej.nigdy nie mówiłeś ,że będziemy razem.ale do kurwy nędzy myślałam ,że codzienne spotkania,całusy, przytulania, sms'y o treści " kocham cię" do czegoś zobowiązują.nie wiedziałam ,że teraz po 7 miesiącach zostawia się dziewczynę z dnia na dzień pisząc " sorry laska, poznałem inną" .Jeśli tak teraz wygląda miłość, to ja dziękuję, postoję

A pamiętasz jak skaleczyłam się... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

A pamiętasz jak skaleczyłam się szkłem, krew lała mi się z dłoni i nie mieliśmy chusteczek? Kur.wa no pamiętasz jak wtedy wyciągnąłeś z kieszeni 20 zł obwinąłeś nim mojego palca i powiedziałeś że jestem więcej warta niż ta cholerna kasa

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

hempszoplaska dodano: 17 października 2010

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV