głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gryze_ziom Życie jest jak spacer po wyboistej drodze w trakcie burzy piaskowej. Nie wiesz czy lepiej zamknąć oczy i się potknąć czy otworzyć i mieć w nich pełno piachu. ht

gryze_ziom

gryze_ziom.moblo.pl
Życie jest jak spacer po wyboistej drodze w trakcie burzy piaskowej. Nie wiesz czy lepiej zamknąć oczy i się potknąć czy otworzyć i mieć w nich pełno piachu.
Życie jest jak spacer po wyboistej... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Życie jest jak spacer po wyboistej drodze w trakcie burzy piaskowej. Nie wiesz czy lepiej zamknąć oczy i się potknąć czy otworzyć i mieć w nich pełno piachu.

http:  www.formspring.me bushu1997 teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Kto nie podąża ku życiu  ten... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Kto nie podąża ku życiu, ten podąża ku śmierci.

Są w życiu takie chwile  za... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Są w życiu takie chwile, za których powtórkę oddałbyś wszystko.

Każdy ma prawo marzyć inaczej. teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Każdy ma prawo marzyć inaczej.

Czasem coś umiera w nas bezpowrotnie... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Czasem coś umiera w nas bezpowrotnie i choć nie wiadomo jak bardzo byśmy chcieli już nie możemy tego przywrócić. Bo niby jak reanimować coś, co umarło już dawno? Czasem próbuję ale tylko po to, by po raz kolejny przegrać.

Życie nie ma obowiązku dawania nam... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Życie nie ma obowiązku dawania nam tego, co chcemy.

Ryzyko to często pierwszy krok do... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Ryzyko to często pierwszy krok do spełnienia marzeń.

Ja nadal czekam na moment w którym... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Ja nadal czekam na moment w którym powiem, że jestem cholernie szczęśliwa.

Podstawą szczęścia jest wolność... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności- odwaga.

Jesteśmy różni  ale nie wiemy  jak... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Jesteśmy różni, ale nie wiemy, jak bardzo. Optymistycznie zakładamy, że trochę.

Nie trać czasu z kimś kto go nie ma... teksty

gryze_ziom dodano: 21 września 2011

Nie trać czasu z kimś kto go nie ma, by spędzać go z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.