głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gropeme I never want to see you unhappy I thought you'd want the same for me Nigdy nie chciałam zobaczyć cię smutnego Myślałam że chcesz tego samego dla mnie. Ostatni p

gropeme

gropeme.moblo.pl
I never want to see you unhappy I thought you'd want the same for me Nigdy nie chciałam zobaczyć cię smutnego Myślałam że chcesz tego samego dla mnie.
I never want to see you unhappy   I... teksty

gropeme dodano: 21 października 2013

I never want to see you unhappy I thought you'd want the same for me - Nigdy nie chciałam zobaczyć cię smutnego Myślałam że chcesz tego samego dla mnie.

Ostatni przy mnie niech wstaną i... teksty

gropeme dodano: 21 października 2013

Ostatni przy mnie niech wstaną i wyciągną dłoń do nieba Uśmiechnij się za mnie, gdy będą mnie grzebać Bo byłem tym kim chciałem być, nie kimś kim było trzeba.

To nie moje pieprzone pięć minut... teksty

gropeme dodano: 21 października 2013

To nie moje pieprzone pięć minut, to moje pięć godzin, Twoje bla bla bla, gówno mnie obchodzi.

Już nie mówię  że mi wszystko... teksty

gropeme dodano: 21 października 2013

Już nie mówię, że mi wszystko jedno patrząc w podłogę.

Światła zlewają się w linię... teksty

gropeme dodano: 21 października 2013

Światła zlewają się w linię, kiedy moją drogą frunę A na plecach niosę rzeczy, których ponoć nie da się już unieść.

Chcę je tylko usłyszeć  a potem... teksty

gropeme dodano: 21 października 2013

Chcę je tylko usłyszeć, a potem mogę umrzeć.

Kilka słów ma większą wartość... teksty

gropeme dodano: 21 października 2013

Kilka słów ma większą wartość niż diamenty, które są wieczne.

może na siłę próbuję znaleźć... teksty

gropeme dodano: 19 października 2013

może na siłę próbuję znaleźć miłość i szczęście. może obawiam się, że nie spotkam kogoś odpowiedniego i biorę pierwszego lepszego myśląc, że to będzie ten właściwy. a kiedy okazuje się, że znów nie wyszło, zapieram się, że będę sama, że poczekam, aż w końcu to komuś zacznie zależeć nie mi i pojawiasz się ty i psujesz cały mój plan i uzależniam się od ciebie i nawet mi się to podoba, a potem odchodzisz i zostaję sama, znów zapierając się, że poczekam, że dam radę, ale to boli. boli świadomość, że szukam kogoś na siłę, nie wiedząc czym jest prawdziwe szczęście. / notte.
Autor cytatu: notte

najgorsze są wieczory wiesz? ogarnia... teksty

gropeme dodano: 19 października 2013

najgorsze są wieczory wiesz? ogarnia mnie wtedy uczucie bezradności. to wtedy uświadamiam sobie, że jestem naprawdę sama, że nie mam nikogo, kto mógłby mi towarzyszyć przy każdym takim załamaniu. nie mam chęci poznać kogokolwiek, nie mam ochoty z nikim rozmawiać. odizolowałam się. ja, ta towarzyska dziewczyna. stoję samotna przy oknie, patrzę jak wszystko się zmienia, jak dorastają dzieciaki, które dopiero zaczynały raczkować. nie znam połowy osób, które przychodzą do parku, na przeciwko mojego domu, nie wychodzę z mieszkania, nie jestem sobą. nie tą dziewczyną, która każdą wolną chwilę spędzała z przyjaciółmi i znajomymi. nie wiem co się dzieje. nie radzę sobie, kompletnie sobie nie radzę. / notte.
Autor cytatu: notte

ja będę szczęśliwa zobaczysz.... teksty

gropeme dodano: 19 października 2013

ja będę szczęśliwa zobaczysz. poradzę sobie z Tobą czy bez Ciebie. przecież nic nie trwa wiecznie. wszystko się kiedyś kończy, wszystko się wypala. to nic, że my spłonęliśmy za szybko, że to wszystko minęło jak sekundowe pstryknięcie palcami. może nam się po prostu wydawało, że jesteśmy dla siebie pisani? może te wszystkie obietnice, które składaliśmy sobie nawzajem, mówione były pod wpływem chwili? może to było tylko zwykłe zauroczenie, a nie miłość. może nic nas nie łączyło, może to była tylko przygoda. może wcale mnie nie obchodzisz, może ja Ciebie też nie, ale brakuje mi tego, mimo, że to nigdy już nie wróci. nie może. / notte.
Autor cytatu: notte

boisz się prawda? boisz się... teksty

gropeme dodano: 19 października 2013

boisz się prawda? boisz się bezgranicznie zaufać, wiem, znam to. wiele razy mnie to zraniło wiesz? ufałam bez granic. nie dopuszczałam do głowy myśli, że ktoś tak ważny mógłby zawalić wszystko, doszczętnie. łudziłam się i tak cholernie mocno kochałam. kochałam tak mocno jak tylko potrafiłam. to mnie zwiodło, to nauczyło mnie zasady, by ufać na tyle, na ile pozwala rozum, nie serce. teraz? teraz mniej cierpię. nie lubię rozczarowań. / notte.
Autor cytatu: notte

kocham moje życie takim jakie jest.... teksty

gropeme dodano: 18 października 2013

kocham moje życie takim jakie jest. nie chcę nic zmieniać. żałuję, że w pewnych momentach pragnęłam umrzeć, bo inni daliby wszystko byleby stanąć na nogi lub pozbyć się przeróżnych nowotworów. nie doceniamy tego co mamy. życie jest ogromnym darem. mimo, że ludzie nas ranią, kłopotów przybywa i nic nie idzie po naszej myśli, nie możemy się poddać, bo choć inni nie mają pewnych szans na sukces, to cholernie mocno do niego dążą. ja też spróbuję i ty też to zrób. kiedyś mi podziękujesz. / notte.
Autor cytatu: notte

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV