głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucktheworldx3 'Ten kto wraca jest zawsze kimś innym niż ten który odszedł.' Mimo wszystko potrzebuję tego bałaganu który robisz w moim życiu. Życie nie sprawia że spotykasz l

fucktheworldx3

fucktheworldx3.moblo.pl
'Ten kto wraca jest zawsze kimś innym niż ten który odszedł.'
'Ten  kto wraca  jest zawsze kimś... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

'Ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.'

Mimo wszystko potrzebuję tego... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Mimo wszystko potrzebuję tego bałaganu, który robisz w moim życiu.

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Rok temu wcale nie było lepiej.... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Rok temu wcale nie było lepiej. Wciąż nie było jego, a ja nie miałam dla kogo żyć. Gubiłam się w szarej codzienności i topiłam ból w alkoholu. Rok temu nie znałam sensu istnienia i szczerze mówiąc, przez ten czas nawet nie próbowałam go szukać. Powód? Nie brak chęci czy celu. To pierdolony egoizm, który każdej nocy powtarzał mi, że jeśli tylko chcę, osiągnę wszystko sama, dla siebie i na własną korzyść. To moje własne ego mówiło mi, że znajdę sens życia, krocząc po właściwej drodze. Problem w tym, że ja jeszcze nie przekroczyłam linii startu.

Wiesz jak to boli kiedy... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Wiesz jak to boli kiedy najważniejsze osoba Cię rani? Widzisz jak oddalacie się od siebie, jak z każdym dniem to co zbudowaliście powoli zaczyna runąć, tylko nie ta ściana, która Was dzieli. Płyną Ci łzy, tniesz sobie nadgarstki tym związkiem, nie masz siły. Kochasz go tak mocno, że stał się Twoim sercem. Sercem, które chyba powoli zaczyna odmawiać współpracy.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

Kolejny raz odrzucam połączenie od... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Kolejny raz odrzucam połączenie od mamy i ocieram łzy, przeklinając w duchu cały świat. Ona znowu dzwoni, ja znowu nie odbieram i tak w kółko. W końcu przyjaciółka namawia mnie żebym chociaż dała jakiś znak, że jestem cała. Wybieram kontakt i rzucam krótkie -Nic mi nie jest.-Cisza w słuchawce, a potem pytanie -Nic ci nie jest, tak? A dobrze się bawisz?- Przesiąknięte ironią. -Nie-Warczę do słuchawki i już mam zamiar się odłączyć gdy pada kolejne zdanie. -Zaszczycisz nas dzisiaj swoją obecnością w domu czy nie wracasz na noc? -Oddycham głęboko i wyrzucam z siebie szybko -Nie wiem, będę jak wrócę.-A potem naciskam czerwoną słuchawkę. Nie potrafię już z nią rozmawiać, potrafię tylko krzyczeć i rzucać rzeczami. I mam w dupie to co ona czuję, bo mną nikt się nie przejmował.

Jest 3 658 848 383 mężczyzn na... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Jest 3 658 848 383 mężczyzn na świecie , a ty przejmujesz sie jednym.

i wiesz co? mimo wszystko byłeś... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

i wiesz co? mimo wszystko byłeś najlepszym błędem mojego życia.

po wysłuchaniu wiadomości w... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

po wysłuchaniu wiadomości w telewizji szybko chwyciła za telefon, żeby napisać do niego. „Kochanie podobno znaleziono zwłoki mężczyzny z niewiarygodnie małym penisem. Odezwij się, martwię się o Ciebie!”

Nie szukam niczego na siłę  by... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Nie szukam niczego na siłę, by potem nie żałować, że znowu to zgubiłem. Mamy przecież setki opcji, rozumiesz, ale to nie znaczy, że cię znajdę wśród tych obcych w tłumie./HuczuHucz

Jeśli ktoś twierdzi  że narkotyki... teksty

fucktheworldx3 dodano: 25 stycznia 2013

Jeśli ktoś twierdzi, że narkotyki czy alkohol, to najgorsze zmożliwych uzależnień, to chyba nigdy nie był zakochany.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV