głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucktheworldx3 Mężczyzna nigdy nie zrozumie kobiet... Każdego dnia są one inne... Jednego się śmieją drugiego płaczą a innego chodzą złe bądź szczęśliwe... Dlatego właśnie kob

fucktheworldx3

fucktheworldx3.moblo.pl
Mężczyzna nigdy nie zrozumie kobiet... Każdego dnia są one inne... Jednego się śmieją drugiego płaczą a innego chodzą złe bądź szczęśliwe... Dlatego właśnie kobiety są
Mężczyzna nigdy nie zrozumie... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

Mężczyzna nigdy nie zrozumie kobiet... Każdego dnia są one inne... Jednego się śmieją, drugiego płaczą, a innego chodzą złe bądź szczęśliwe... Dlatego właśnie kobiety są dla nich tak niezwykłe.

Dziś przytulę cię tylko po to by... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

Dziś przytulę cię tylko po to, by zaraz odejść .Te uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne , Tylko szkoda, że nasze serca nie są wymienne !

rawdziwy przyjaciel to nie ten... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

rawdziwy przyjaciel to nie ten, który swoją wizytę w Twoim domu zapowiada 2 tygodnie wcześniej, a ten, który wpadając niezapowiedzianie oznajmia, że zostaje na noc.

 Kochanie jestem w ciąży.  Gdzie... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

- Kochanie jestem w ciąży. - Gdzie jesteś?

na taki tekst to ty możesz... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

na taki tekst to ty możesz sztachetę z płotu wyrwać, a nie mnie.

 Tato mam się ubrać ładnie czy na... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

-Tato, mam się ubrać ładnie czy na luzie? -No tak, żebyś była do ludzi podobna...

Siedzieliśmy ekipą w ulubionej... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

Siedzieliśmy ekipą w ulubionej knajpie, świetnie się bawiliśmy. w pewnym momencie zauważyłam jego, idącego w naszym kierunku. - cześć wam. - uśmiechnął się, witając się z moimi kumplami. poprosili go, żeby się do nas przyłączył, usiadł na przeciwko mnie nie spuszczając ze mnie wzroku. - ej stary, podoba ci się co? - zaśmiał się kolega trącając go łokciem. - jak cholera. - wyjąkał. - nono, to na co czekasz? kuj żelazo puki gorące, zaraz może być za późno. - powiedział drugi. - miałem już swoją szansę, nie wykorzystałem, zjebałem wszystko. - syknął patrząc mi w oczy. - NAWET KURWA NIE WIESZ , ILE BYM DAŁ BY ZNÓW BYC BLISKO CIEBIE. - podniósł głos i wstając odpalił papierosa.

Mam mnóstwo wad  nie potrafię... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

Mam mnóstwo wad , nie potrafię trzymać języka za zębami , często ranię prawdą ludzi , jestem opryskliwa i pyskata , zbyt często wybucham furią i nie potrafię się opanować , swoim dziwnym poczuciem humoru denerwuję ludzi , potrafię śmiać się komuś w twarz po czym ominąć go i iść dalej . nie wyglądam jak modelka , nie słucham spokojnej muzyki i lubię sobie zapalić jointa . ale mam jedną zaletę , stoję murem za przyjaciółmi , jestem w stanie skoczyć za nimi w ogień i pozabijać tych którzy kopią pod nimi dołki . są przy mnie mimo tego , że jestem nienormalna - są chociaż nie muszą

 Wycałuję Cię na śmierć ..... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

- Wycałuję Cię na śmierć .. - Co? - No dobra , do stanu krytycznego ♥

Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nie ważne jak by Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując, że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz, to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego twojego dnia, każdych twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość ..

Nawet w snach na Jego widok mam... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu. Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?

 płaczesz?  nie kurwa podlewam... teksty

fucktheworldx3 dodano: 9 lipca 2012

- płaczesz? - nie kurwa podlewam rzęsy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV