głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckm3mories na kolejnej nudnej lekcji organizacyjnej wszyscy byli przymuleni chłopacy siedzący z tyłu ze słuchawkami w uszach inni prawie chrapali z głową na ławce a ja sie

fuckm3mories

fuckm3mories.moblo.pl
na kolejnej nudnej lekcji organizacyjnej wszyscy byli przymuleni chłopacy siedzący z tyłu ze słuchawkami w uszach inni prawie chrapali z głową na ławce a ja sie
na kolejnej   nudnej lekcji... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

na kolejnej , nudnej lekcji organizacyjnej wszyscy byli przymuleni - chłopacy siedzący z tyłu ze słuchawkami w uszach , inni prawie chrapali z głową na ławce , a ja siedziałam podparta na łokciu wpatrując się tępo w tablicę . po 30-minutowym monologu dotyczącym przedmiotowego systemu oceniania , nauczycielka wstając z krzesełka spytała : - ktoś ma jakieś pytania ? . - uniosłam energicznie rękę w górę . po wskazaniu przez nią mojej osoby zapytałam patrząc w Twoją stronę : - pani profesor , co to jest miłość ? - i w tym momencie poczułam na sobie wzrok wszystkich w klasie . nie , jednak nie wszystkich . ty nadal siedziałeś w tej samej pozycji . słyszałam tylko twoje ciche prychnięcie pod nosem . to była cała , konkretna odpowiedź , którą usłyszałam , i która zastąpiła mi wszystkie zbędne słowa .

żyjesz wśród ludzi   którzy... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

żyjesz wśród ludzi , którzy ciągle patrzą ci na ręce . czekają na chwilę , w której się potkniesz . zamiast podać ci pomocną dłoń , pogrążą cię swoimi obelgami w bagnie życia jeszcze bardziej . wezmą do ręki nóż , najlepiej z haczykiem na końcu , rozgrzeją go do czerwoności i zadają śmiertelny cios prosto w klatkę piersiową . z uśmiechem będą patrzeć na twoją powolną śmierć . na koniec spluną ci prosto w twarz , żeby zrozumiał , co ile tak naprawdę znaczysz w ich oczach .

kocham cię za to   że bluzgasz... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

kocham cię za to , że bluzgasz , pijesz , palisz , ćpasz etc . za wszystkie twoje wady , których kiedyś nie mogłam znieść .

przychodzi w życiu taki moment... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

przychodzi w życiu taki moment , kiedy uświadamiasz sobie , że nie posiadasz nic wartościowego , żadnej szczerej przyjaźni , żadnego bezinteresownego rękawa do otarcia łez , nie wspominając nawet o prawdziwej miłości , a na myśl przychodzi tylko samobójstwo . najlepszy lek , na cały ból , na całe zło .

Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

Przytulanie wytwarza hormony... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

Przytulanie wytwarza hormony szczęścia, które powodują zanik agresji interpersonalnej i spowalniają proces starzenia się komórek. Przytulisz mnie?

Kochałam Cię! Ale później... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

Kochałam Cię! Ale później przejrzałam na oczy. Zobaczyłam jak egoistycznym i bezwartościowym facetem jesteś. Ale zaraz, kogo ja chcę oszukać? Przecież ja nadal Cię kocham!

Uwielbiam ten stan kiedy mówię... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

Uwielbiam ten stan kiedy mówię " Glupek " , a w myslach " Boze jak ja go kocham ".

siedząc na ' ich ' ławce w parku... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

siedząc na ' ich ' ławce w parku sięgała kolejnego papierosa z myślą , że przyjdzie i powie ' Kochanie , rzuć to . '

Żyjemy w świecie gdzie nie... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

Żyjemy w świecie gdzie nie odpisanie na sms lub nie zadzwonienie jest powodem do końca świata .

w szkole powinni uczyć ' jak nie... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

w szkole powinni uczyć ' jak nie dać się otumanić miłości ' .

Potrzebuje takiego mężczyzny jak Ty... teksty

fuckm3mories dodano: 17 marca 2011

Potrzebuje takiego mężczyzny jak Ty , albo mi takiego znajdź , albo sie ze mną ożeń .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV