głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckm3mories Mówisz że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie nie chcę kogoś innego. Tylko CIE

fuckm3mories

fuckm3mories.moblo.pl
Mówisz że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE!
Mówisz  że jest tylu innych... teksty

fuckm3mories dodano: 4 czerwca 2011

Mówisz, że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko, że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie, nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojego uśmiechu, niewinnego spojrzenia, szyderczego uśmieszku, miliona buziaków na gadu - gadu i śmiesznych kłótni o to kto kocha bardziej. Wiem, znowu chcę za dużo, o wiele za dużo..

Nie lubię wspominać  nie lubię... teksty

fuckm3mories dodano: 4 czerwca 2011

Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym, co było i porównywać tego z tym, co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie.

patrzę na Twoje zdjęcie i serce mi... teksty

fuckm3mories dodano: 4 czerwca 2011

patrzę na Twoje zdjęcie i serce mi pęka. nie wiem o czym myślisz, co robisz, czy wszystko w porządku a może stała ci się jakaś krzywda a ja nie mogę pomóc, może tęsknisz za mną a może znalazłeś pocieszenie w ramionach innej. ale nic tak bardzo mnie nie wkurwia jak ta niewiedza.

siedząc w wannie spowiadam sie... teksty

fuckm3mories dodano: 4 czerwca 2011

siedząc w wannie spowiadam sie pralce z miłości do Ciebie.

Przyszło lato. Następnie nadejdzie... teksty

fuckm3mories dodano: 4 czerwca 2011

Przyszło lato. Następnie nadejdzie jesień, zima, wiosna. Minie rok. Dwa lata, dziesięć. Zapomnimy.

chciałabym znowu tak czuć   mieć... teksty

fuckm3mories dodano: 3 czerwca 2011

chciałabym znowu tak czuć , mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha . chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą , że dzwoni ten Ktoś . chciałabym denerwować się przed spotkaniem , a widząc Jego czuć przyspieszone bicie serca . chciałabym ukradkiem na Niego spoglądać , a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce , ściskać ile sił .

Decydując się na znajomość z... teksty

fuckm3mories dodano: 3 czerwca 2011

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.

Nie ufam ludziom  których nie... teksty

fuckm3mories dodano: 3 czerwca 2011

Nie ufam ludziom, których nie śmieszy żart o dżemorze :D

ogarnij mnie. tak po prostu wylecz... teksty

fuckm3mories dodano: 3 czerwca 2011

ogarnij mnie. tak po prostu wylecz mnie z siebie.

  o nowe buty. zamszowe ?      nie... teksty

fuckm3mories dodano: 3 czerwca 2011

- o nowe buty. zamszowe ? - nie, za swoje.

i znowu jutro muszę wstać i udawać... teksty

fuckm3mories dodano: 1 czerwca 2011

i znowu jutro muszę wstać i udawać że wszystko jest dobrze, że zapomniałam o tym co było kiedyś. to udawanie tak cholernie boli.

znowu usiądę na parapecie... teksty

fuckm3mories dodano: 1 czerwca 2011

znowu usiądę na parapecie, ściskając mocno misia . w uszy wsadzę słuchawki, z których będzie dochodził głos piha. uśmiechnę się do dzisiejszych wspomnień, popatrzę chwilę na zaspane miasto, w końcu wypluję gumę, zamknę okno i pójdę spać, odczytując twoje słodkie ' kolorowych '.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV