głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckm3mories świetne. : zacytuje u sb oczywiście podpisze że to Twoje. : http: www.photoblog.pl fuckm3mories : bestia nie zmieni się w piękną jeśli sama nie wierzy że potraf

fuckm3mories

fuckm3mories.moblo.pl
świetne. : zacytuje u sb oczywiście podpisze że to Twoje. :
świetne.  : zacytuje u sb oczywiście podpisze że to Twoje.  : teksty fuckm3mories dodał komentarz: świetne. (: zacytuje u sb oczywiście podpisze że to Twoje. (: do wpisu 13 luty 2011
http:  www.photoblog.pl fuckm3mories... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

bestia nie zmieni się w piękną... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

bestia nie zmieni się w piękną, jeśli sama nie wierzy, że potrafi.

pod każdym krzakiem  na każde... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

pod każdym krzakiem, na każde gałązce czy źdźbłu trawy czai się odrobina szczęścia, i tylko czeka żeby cię zaatakować. :)

 obiecaj mi  że rzucisz mnie w... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

`obiecaj mi, że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę i popatrzeć na tyłki chłopaków . nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami `

W nocy powinno się spać  a nie... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

W nocy powinno się spać, a nie siedzieć przy oknie z chusteczką higieniczną w ręku i wycierać każdą łze, wypływającą spod czerwonych i opchniętych powiek.

siedząc na ' ich ' ławce w parku... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

siedząc na ' ich ' ławce w parku sięgała kolejnego papierosa z myślą , że przyjdzie i powie ' Kochanie , rzuć to . '

. będę Ci kłamać prosto w twarz... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

. będę Ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. bezwiednie będę Tobą manipulować. nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt .

pierwszy raz rzuciłeś puste... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

pierwszy raz rzuciłeś puste `przepraszam`. ale zastanów się. czy umiesz określić za co te przeprosiny? szczerze - wątpię.

Wróciła do domu. Na nocnym stoliku... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

Wróciła do domu. Na nocnym stoliku postawiła dwa kieliszki i czerwone wino. "Napij się ze mną." – powiedziała, patrząc w uśpione niebo. - "Wypijmy za moją niespełnioną miłość"..

założyła się z koleżankami o... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

założyła się z koleżankami o rozkochanie w sobie pewnego chłopaka. myślała, że to niemożliwe, żeby mogła się zakochać w takim kimś jak on, bo przecież nie jest w jej typie. zaczęli się spotykać. na początku miała z niego zbite, ale potem było coraz gorzej. nie był jej wcale taki obojętny, jak jej się wydawało. zaczęła inaczej reagować na jego imię, stała się o niego zazdrosna, chciała się z nim częściej spotykać. zaczęła głupio się czuć z tym, że jest wobec niego nie w porządku. pewnego dnia postanowiła mu to wszystko wytłumaczyć, nie chciała już ściemniać, zakochała się. zadzwoniła do niego, aby poprosić o jak najszybsze spotkanie, on nie chciał jej już słuchać. dowiedział się o tym całym zakładzie, ale nie od niej. powiedział, że naprawdę ją pokochał, a ona jest zwykłą suką, bez uczuć. popłakała się. nie chciał tłumaczeń. zakończył z nią kontakt. po tym zdarzeniu nigdy ze sobą już więcej nie rozmawiali, a ona go nadal kocha, i nie może wybaczyć sobie tego, jaka była głupia.

dziś jest tym jutrem  którego nie... teksty

fuckm3mories dodano: 13 luty 2011

dziś jest tym jutrem, którego nie chciałam wczoraj.
Autor cytatu: smallspy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV