głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckk.love tęsknie za tobą i za dawną sobą . Przeszłość mnie boli i nie daje spokoju kiedy siedzę sama w zamkniętym pokoju kiedy łzy cisną się same na zewnątrz Ja umieram

fuckk.love

fuckk.love.moblo.pl
tęsknie za tobą i za dawną sobą .
tęsknie za tobą i za dawną sobą . teksty

fuckk.love dodano: 15 lipca 2011

tęsknie za tobą i za dawną sobą .

Przeszłość mnie boli i nie daje... teksty

fuckk.love dodano: 13 lipca 2011

Przeszłość mnie boli i nie daje spokoju, kiedy siedzę sama w zamkniętym pokoju, kiedy łzy cisną się same na zewnątrz, Ja umieram od środka, krwawiąc od wewnątrz Bez cienia nadziei staram się wciąż to zmienić by uwolnić swe myśli i na nowo ze wszystkim znów uwierzyć w marzenia, które chcą przyszłość zmieniać z każdą chwilą być pewna, że dam radę przetrwać

Mijają miesiące  a tkwi wciąż ten... teksty

fuckk.love dodano: 13 lipca 2011

Mijają miesiące, a tkwi wciąż ten sam problem, jak obudzić się z marzeń i zacząć żyć dalej, jak przemówić do serca by przestało się lękać, jak odgonić te chwile, które wciąż wbijają sztylet

prawda ! :D teksty fuckk.love dodał komentarz: prawda ! :D do wpisu 10 lipca 2011
Patrzec na Ciebie w letnią noc   gdy... teksty

fuckk.love dodano: 1 czerwca 2011

Patrzec na Ciebie w letnią noc , gdy niebo spada nam na gowe . Słuchać twojej ciszy zamkniętej w moich ustach . Czuć Ciebie przy mnie i wiedzieć , że nie odejdziesz . Iśc na przekór wszystkiemu nie patrząc na to jak będzie ciężko . Razem z tobą zwalczać moje wady. Nikomu innemu bym na to nie pozwoliła. Ufac sobie bezgranicznie bo na tym polega miłość . Wypowiadać słowo "KOCHAM" kiedy będziemy tego pewni w 100 % . W tłumie ludzi odnajdywać siebie. Nie oczekuje od Ciebie wile chce tylko widzieć ze ty i ja to coś co jest na pewno .

codziennie dzwonie na pocztę... teksty

fuckk.love dodano: 31 maja 2011

codziennie dzwonie na pocztę głosowa przed snem aby usłyszeć twój ciepły zachrypnięty głos. zamykam oczy . Czuje twój zapach chodz jestes tak daleko . Pozpadam się na milony kawałków kiedy tak na ciebie patrze . kiedy mnie pozbierasz i stąd zabierzesz ? Nie chce już kłamać ze jest dobrze bo wcale tak nie jest . Chce spróbować właśnie twojej miłości . Boli mnie tylko jedna rzecz ze na nas już nie ma czasu .

Lubię obudzić się rano  kiedy Ty... teksty

fuckk.love dodano: 22 maja 2011

Lubię obudzić się rano, kiedy Ty delikatnie odsłaniasz moją twarz z opadających na nią kosmyków moich ciemnych włosów. Kocham mieć przy sobie drugie serce, okryte kocem wydzierganym z moich marzeń, które mówi mi "Dzień dobry".

Chcę żebyś jeszcze raz na moje... teksty

fuckk.love dodano: 19 marca 2011

Chcę żebyś jeszcze raz na moje pytanie dlaczego tak się na mnie patrzysz odpowiedział ' nie wierze, że jesteś taka ładna i nie wierze, że jesteś teraz tutaj- ze mną'.

Jeżeli będziesz  to to mi... teksty

fuckk.love dodano: 19 marca 2011

Jeżeli będziesz, to to mi wystarczy. / nfrej

http:  www.youtube.com... teksty

fuckk.love dodano: 19 marca 2011

Jeżeli będziesz wstanie... teksty

fuckk.love dodano: 19 marca 2011

Jeżeli będziesz wstanie zaakceptować każdą moją wadę wtedy będę pewna że się we mnie zakochałeś. [jachcenajamaice]

chociaż raz być suką i olewać... teksty

fuckk.love dodano: 19 marca 2011

chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV