głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Pew­ne zdarze­nia dzieją się w... teksty

frycia329 dodano: 26 stycznia 2015

Pew­ne zdarze­nia dzieją się w naszym życiu po to, abyśmy mog­li wrócić na praw­dziwą drogę Włas­nej Le­gen­dy. In­ne po to, aby zas­to­sować w prak­ty­ce to, cze­go się nau­czy­liśmy. I w końcu są ta­kie, które dzieją się, aby nas cze­goś nauczyć.

Żad­na wiel­ka miłość nie... teksty

frycia329 dodano: 26 stycznia 2015

Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca. Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc, ale ona jest spryt­niej­sza – wie, jak przeżyć.

Marzę o cof­nięciu cza­su.... teksty

frycia329 dodano: 26 stycznia 2015

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierunku.

 Gdy tylko znaleźli się w pokoju... teksty

frycia329 dodano: 25 stycznia 2015

"Gdy tylko znaleźli się w pokoju, rozpięła mu koszulę. Rozebrał ją, wziął na ręce i zaniósł na łóżko. Całował ją wszędzie. Robił z nią cudowne rzeczy. Nareszcie o nic nie pytał. Cały czas szeptał, jak piękna jest dla niego, jak bardzo jej potrzebuje i jak bardzo tęsknił. Ale doprowadzał ją do prawdziwej ekstazy w tych momentach, gdy szeptem opowiadał, co za chwilę zrobi. Gdzie ją pocałuje, gdzie dotknie i co czuje, gdy to robi."

Wielu ludzi wkracza w nasze życie... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Wielu ludzi wkracza w nasze życie zupełnie przypadkowo. Niektórzy pojawiają się na kilka dni, inni niekiedy nawet tylko na kilka godzin. Nieliczni pozostają z nami na zawsze.

Źle czy dobrze  okaże się... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

Nie bój się cieni  one świadczą o... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .

kochać można tylko całkowicie i... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

kochać można tylko całkowicie i każdy chce człowieka w całości dla siebie, rodzina, małżonek, ukochany, wszyscy.

Można mieć dys­tans  można się... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Można mieć dys­tans, można się nie przej­mo­wać i wie­rzyć że będzie dob­rze, można być twar­dym, nie zwra­cać uwa­gi na sa­mot­ność i fakt by­cia niepot­rzeb­nym, ale bez po­mocy z góry i uśmie­chu lo­su, nic się nie zdziała. Gdy jest się skreślo­nym nie ma się szans.

Nie od­chodź... Jeszcze nie dzisiaj... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Nie od­chodź... Jeszcze nie dzisiaj, gdy gwiaz­dy tak pięknie świecą. W moich ra­mionach usypiaj. Złe duchy już nie przylecą. Wyt­rzy­maj jeszcze troszeczkę. Ob­darz mnie swym uśmiechem. A ja Ci opo­wiem bajeczkę. Pocze­kaj z os­tatnim wydechem... Ja wiem, że chcesz już odpocząć, że to ok­ropna męka. Jed­no Ci mogę obiecać. Za chwi­le się skończy udręka. I tra­fisz do lep­szej bajki...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV