głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Piękno jest tylko obietnicą... teksty

frycia329 dodano: 13 listopada 2015

Piękno jest tylko obietnicą szczęścia.

Omnis amans amens.   łacińskie:... teksty

frycia329 dodano: 13 listopada 2015

Omnis amans amens. (łacińskie: Każdy zakochany szaleńcem.)

 Są tacy  którzy uciekają od... teksty

frycia329 dodano: 13 listopada 2015

"Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie"

 Kiedy nienawiść każe się... teksty

frycia329 dodano: 13 listopada 2015

"Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości"

kiedyś pragnęłam księcia z bajki.... teksty

frycia329 dodano: 11 listopada 2015

kiedyś pragnęłam księcia z bajki. dziś chcę zwykłego faceta. który mimo moich wad, min, humorków jest ze mną i nie zamierza zmieniać mnie na lepszy model ;)

Jak to jest być szczęśliwym?... teksty

frycia329 dodano: 10 listopada 2015

Jak to jest być szczęśliwym? Opowiedz mi trochę o tym, bo ja już zapomniałam, gdy ma się powód każdego ranka wstawać i myśleć o kimś spokojnie przed snem. Nie mogę sobie przypomnieć, jak się kogoś kocha z odwzajemnieniem. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić swoich radosnych oczy i uśmiechu na twarzy. Powiedz, w czym robię błąd i dlaczego zaczyna mi brakować sił na to pieprzone życie? Dlaczego mam wrażenie, że jestem na dnie i tam czuję się najbezpieczniej? Dlaczego już kurwa mam dość?

potrzebujesz kogoś  ale nie mnie ..... teksty

frycia329 dodano: 10 listopada 2015

potrzebujesz kogoś, ale nie mnie".. Masz rację, potrzebuję Kogoś, ale nie Ciebie. Kogoś, kto nie przestraszy sie, gdy się zaangażuje, kto weźmie odpowiedzialność za to, co razem zbudowaliśmy. Kogoś, kto nie będzie bał się podtrzymać tego płomienia, kto mimo swojej przeszłości będzie gotów walczyć o teraźniejszość. Kogoś. Nie Ciebie.

Wiesz  powiem Ci coś  Co po raz... teksty

frycia329 dodano: 7 listopada 2015

Wiesz, powiem Ci coś Co po raz pierwszy w życiu chcę powiedzieć szczerze Chcę na Ciebie patrzeć I spojrzeniem wyznawać Ci miłość Wiem, że to czujesz I wiesz, że chcę być Tobie bliska Pytasz co chcę w zamian? Po prostu bądź, tylko Ciebie chcę Bo jesteś dla mnie wszystkim

Jednym z najtrudniejszych wyborów w... teksty

frycia329 dodano: 3 listopada 2015

Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej

“Obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

frycia329 dodano: 3 listopada 2015

“Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. Dawać sobie całusa przed wyjściem. Dzwonić do siebie tysiąc razy wtedy, gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie.

Nie zapamiętuj mnie  ani koloru... teksty

frycia329 dodano: 3 listopada 2015

Nie zapamiętuj mnie, ani koloru moich oczu. Nie zapamiętuj mojego uśmiechu, ani zapachu mojego ciała. Nie zapamiętuj moich dłoni, ani moich ust, które czasem potrafią tyle wypowiedzieć. Nie zapamiętuj tego co lubię, co robię, ani tego w co się ubieram. Nie zapamiętuj moich gestów, ani ruchów mojego ciała. Nie zapamiętuj tego jaka jestem, ani tego co w sobie mam. Nie możesz. Bo kiedy już się do mnie przyzwyczaisz, kiedy to wszystko stanie się dla Ciebie tak znane, że tylko to będziesz pamiętał, to ja odejdę. Mam w zwyczaju odchodzić, niezależnie od tego ile nadziei potrafiłam dać. Taka już jestem - zimna, i rozszarpana przez życie. Musisz mi wybaczyć, bo ja nie zostaję na długo

Jedyną przegraną jest rezygnacja... teksty

frycia329 dodano: 3 listopada 2015

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko inne jest krokiem naprzód.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV