głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa Siedzę w kącie i milczę. Zostaw mnie. Nie narzekam. Tylko niebo mi się sypie. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem więc chyba zrobię sobie herbatę. Nigdy nie dzie

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
Siedzę w kącie i milczę. Zostaw mnie. Nie narzekam. Tylko niebo mi się sypie.
Siedzę w kącie i milczę. Zostaw... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Siedzę w kącie i milczę. Zostaw mnie. Nie narzekam. Tylko niebo mi się sypie.

Nie wiem co zrobić ze swoim życiem... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Nie wiem co zrobić ze swoim życiem, więc chyba zrobię sobie herbatę.

Nigdy nie dziel się szczęściem.... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Nigdy nie dziel się szczęściem. Nie mów skąd je masz i co sprawiło, że się uśmiechasz. Ludzie, to jebani egoiści i będą chcieli Ci to odebrać, pamiętaj.

Z chęcią podzieliłabym się z... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Z chęcią podzieliłabym się z kimś tym wyniszczającym uczuciem, by poczuć ulgę. Problem w tym, że sama do końca go nie rozumiem.

Wiem  że spoglądasz nieraz na mnie.... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Wiem, że spoglądasz nieraz na mnie. Że z góry obserwujesz każdy mój ruch. I oceniasz, kalkulujesz. Zawiodłam Cię- i to z tym najbardziej nie mogę sobie poradzić. Miałam być dzielna i silna,a jak zwykle wyszłam na tchórza. Tak Mamo, boję się życia odkąd zostawiłaś mnie z nim samą.

Nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

'Siedzę przy oknie i patrzę jak... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

'Siedzę przy oknie i patrzę jak wiatr ugina wielkie drzewa. Zamykam oczy i widzę Nas razem, siedzących przy Tym samym oknie. Pamiętasz jak jeszcze miesiąc temu przyrzekałaś, że zawsze będziemy razem? Wierzyłem Ci, a teraz nie jestem w stanie wypowiedzieć Twojego imienia bez uczucia paraliżującego bólu. Chciałbym Ci na nowo zaufać. Chciałbym, żeby było tak jak dawniej, lecz wiem, że już tak nie będzie. Nadal Cię kocham, wiesz o tym doskonale, ale moja duma nie pozwala mi Tobie wybaczyć.'

Przeziębisz się od tego lodu który... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Przeziębisz się od tego lodu,który jest w Twojej duszy.

Weź oddech i spójrz  bo zaczynam... teksty

fioletoowa dodano: 20 lipca 2012

Weź oddech i spójrz, bo zaczynam brać się w garść. Jeszcze jeden krok, do drzwi za którymi czeka mnie coś lepszego. Daj mi rękę, i wejdź w to razem ze mną.

Odszedłeś z dość retorycznym... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

Odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: Zastanów się, czy to ma sens. A ja milczałam. Ale to nie było tak, że mi nie zależało, o nie. po prostu nie byłam na tyle silna, żeby powiedzieć: zostań, potrzebuję Cię..

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

Teraz idę w deszczową noc przez... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

Teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV