głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa Gdy się rodzimy jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być s

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
Gdy się rodzimy jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być szczęśliw
Gdy się rodzimy  jako małe dzieci... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Gdy się rodzimy, jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być szczęśliwym i mieć te dziecinne marzenia wiedząc, że może kiedyś się spełnią .

chciałabym umieć uodpornić się na... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

chciałabym umieć uodpornić się na ból, bądź w ogóle nie czuć nic. chciałabym nie brać wszystkiego do siebie i nie być tak wrażliwą.. no właśnie, chciałabym .

Ktoś kiedyś powiedział :' jeśli... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Ktoś kiedyś powiedział :' jeśli pomyślisz sobie życzenie, które nie może się spełnić, niebo będzie płakać'. Pewnej nocy zapragnęła, by ten którego kocha był jej. Uśmiechnęła się i zrobiła się śpiąca. I nigdy nie dowiedziała się, że padało całą noc.

siedzę teraz w krótkich spodenkach... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

siedzę teraz w krótkich spodenkach , za dużej koszulce z potarganymi włosami i nieumalowana ale gdybyś tak napisał smsa, żebym przyszła nie idąc nawet w stronę lustra przeskoczyłabym przez stertę ubrań z podłogi i psa rozwalonego w drzwiach i pobiegłabym do Ciebie kompletnie nie przejmując się tym , że wyglądam jak siedem nieszczęść bo wiem , że zawsze mnie akceptowałeś niezależnie od tego czy paradowałam w szerokim dresie czy obcisłych rurkach , z makijażem czy podkrążonymi oczami . byłam dla Ciebie najpiękniejsza zawsze i zawsze akceptowałeś moje wady i nawyki .. pewnego dnia czar prysł , odszedłeś a ja nie mogąc się pogodzić z tym faktem stoczyłam się na dno a którym teraz nadal tkwię a żadna dłoń nie została wyciągnięta w moją stronę

Nie mam Ciebie  nie mieszkam na... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Nie mam Ciebie, nie mieszkam na Jamajce, nie mam koksu w szafkach, na ogródku nie posiadam plantacji marihuany i w mojej garderobie nie stoi dwieście par szpilek, ułożonych kolorystycznie obok siebie. Jestem w miejscu, które nie jest idealne, wśród ludzi, w których często wątpię i codziennie przydałoby się więcej hajsu, ale jestem w chuj szczęśliwa. Nie pytaj czemu, po prostu żyję lepiej niż Ty.

I nie obiecuję  że Cię nie... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

I nie obiecuję, że Cię nie opuszczę. Bo to zrobię. Ostatniego dnia mojego życia. A dokładnie, chwilę po jego końcu.

Teraz jej nie szanujesz  a pomyśl... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Teraz jej nie szanujesz, a pomyśl sobie co byś czuł gdyby miał ją kto inny.

Była tak podatna na miłość  że... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Była tak podatna na miłość, że musiało się to skończyć płaczem i zgrzytaniem zębów. Kolejni mężczyźni wycofywali się, wracając do nudnego, ale statecznego i dobrze znanego życia.

Starzy przyjaciele są najlepsi... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Starzy przyjaciele są najlepsi, podobnie jak stare buty, które są najwygodniejsze.

  mam pałe!   nie musisz wymieniać... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

- mam pałe! - nie musisz wymieniać swoich części ciała.

Czego się najbardziej... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Czego się najbardziej boi?Najbardziej boi się braku miłości.Tego,że nie będzie kochać,czy tego,że nie będzie kochana? A to różnica? Zasadnicza.Co mi z tego,jeśli ja kocham, a nie jestem kochana?CIerpienie,ból,nikt nie spełnia oczekiwań...To chyba nie miłość...

To ona pierwsza wzięła go za rękę... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

To ona pierwsza wzięła go za rękę,tak naturalnie,jakby ta ręka zawsze do niej należała, a on odchylił do tyłu jej twarz i mocno pocałował,jakby całowali się zawsze i jakby nikt inny tego tak nie robił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV