głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek= brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak p

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek= brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak pracy. Brak
Zgubiłeś długopis = brak... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek= brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak pracy. Brak pracy = brak pieniędzy. Brak pieniędzy =brak jedzenia. Brak jedzenia = robisz się kościsty. Robisz się kościsty= robisz się brzydki. Brzydki = brak miłości. Brak miłości = brak małżeństwa. Brak małżeństwa = brak dzieci. Brak dzieci = samotność.Samotność = depresja. Depresja = choroba. Choroba = śmierć. LEKCJA :nie zgub długopisu, bo zginiesz.

Żałuję  że urodziłam się... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Żałuję, że urodziłam się zwykła. Praworęczna, bez piegów, przeciętnego wzrostu, z przeciętnym kolorem włosów i oczu. Żałuję, że wszystko to, co miało mi pomóc pozbyć się zwykłości - zrobiło ze mnie wstrętnie normalnego gnoma podobnego do wszystkich innych gnomów i troli łażących po świecie.

Nienawidzę depresji. Większej... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Nienawidzę depresji. Większej, mniejszej, krótkiej, mało ważne. Świadomość własnej słabości i tego, że nie potrafię zapanować nad samą sobą doprowadza mnie do jeszcze większego szaleństwa.

Można powiedzieć  że zasłużyła... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Można powiedzieć, że zasłużyła na to, co ją spotkało, i uznać to za nauczkę.Trudno,odrobiła lekcje i jedno jest pewne:na pewno nie należy do ludzi,którzy dwa razy popełniają ten sam błąd.

Nie pojmowała po co ludzie wszystko... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Nie pojmowała,po co ludzie wszystko komplikują i dlaczego koniecznie musza patrzeć na wszystko raz z jednej,raz z drugiej strony.

Ale zanim w końcu spotkał na swej... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Ale zanim w końcu spotkał na swej drodze księżniczkę,musiał pocałować niejedną żabę,a nawet ropuchę....

jeśli nie możesz dojść do siebie... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

jeśli nie możesz dojść do siebie, to chodź do mnie

jesteśmy chorzy z miłości. nie... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

jesteśmy chorzy z miłości. nie dajemy po sobie tego poznać, no bo po co, w dzisiejszych czasach miłość jest tylko kolejnym przykładem lansu. do tego można dołączyć również przyjaźń, pieniądze, alkohol, fajki, narkotyki. bo przecież najważniejsze jest to co masz na sobie, metka i tynk na mordzie są ważniejsze od uczuć i od tego co ma się w sercu, prawda?

W prawdziwej przyjaźni nie chodzi o... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

W prawdziwej przyjaźni nie chodzi o to, żeby być nierozłącznym, tylko o to, żeby rozłąka nic nie zmieniała.

Ja nie oczekuję od Ciebie... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Ja nie oczekuję od Ciebie codziennych spotkań, dzwonienia do siebie co godzinę, pisania non stop smsów, romantycznych kolacji, braku kontaktu z kumplami, nie picia alkoholu, nie palenia papierosów - ja oczekuję od Ciebie tego byś był

Ale tak naprawdę nie lubię siebie.... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Ale tak naprawdę nie lubię siebie. Za dużo złego sobie zrobiłam, by móc teraz patrzeć sobie prosto w oczy, bez ich zamknięcia.

kiedyś ludzie o nas zapomną  może... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

kiedyś ludzie o nas zapomną, może będą płakać przez tydzień, może miesiąc, może nawet rok, ale w końcu zapomną, więc przestań się nimi przejmować, zacznij myśleć odrobinę bardziej egoistycznie, bo to właśnie ty, jesteś osobą, na której powinno ci najbardziej zależeć, i to ty, będziesz ze sobą do samego końca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV