głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa Codzienność niedoprawiona dobrym słowem staje się smętnym pasmem zdarzeń podczas którego wieczorami przy zgaszonym świetle ulatniają się marzenia o rycerzach ro

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
Codzienność niedoprawiona dobrym słowem staje się smętnym pasmem zdarzeń podczas którego wieczorami przy zgaszonym świetle ulatniają się marzenia o rycerzach romantycz
Codzienność niedoprawiona dobrym... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Codzienność niedoprawiona dobrym słowem staje się smętnym pasmem zdarzeń,podczas którego wieczorami,przy zgaszonym świetle,ulatniają się marzenia o rycerzach,romantycznych przygodach...choć nasz rycerz chrapie obok.

Nie zawsze lokujemy uczucia... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Nie zawsze lokujemy uczucia właściwie.Ulegamy iluzji.Ludzie pokazują się nam z lepszej strony,a nawet tej nieprawdziwej strony.Jakby zapominali,że nie da się nas pokochać za to,kim jesteśmy,skoro w tych konkretnych sytuacjach stajemy się kimś innym.Zdarza się,że mylimy miłość z chemią,pożądaniem i seksem.A nawet ze strachem przed samotnością.Dopiero później kiedy codzienność weryfikuje nasze związki,rozumiemy,że jest się zakochanym z powodu,ale kocha pomimo.

Gdyby tak napluć wszystkim '... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Gdyby tak napluć wszystkim ' kochanym ' osobom, uśmiechnąć się i powiedzieć : to za tą wspaniałą przyjaźń i obrabianie dupy, chyba cały świat by utonął w ślinie.

nic nie stoi nam na drodze do... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

nic nie stoi nam na drodze do szczęścia, nic oprócz naszych bezsensownych zahamowań, przekonania, że lepiej pozostawić wszystko w rękach "losu", niż działać na własną rękę, i strachu... na drodze nie stoi nam nic, oprócz nas samych

nie wyprowadzaj mnie z błędu... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

nie wyprowadzaj mnie z błędu, pozwól mi w nim tkwić, a najlepiej przyłącz się do mnie, posiedźmy razem w świecie wyściełanym pięknym kłamstwem

są osoby  które tracimy pomimo... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

są osoby, które tracimy pomimo naszych starań. są uczucia, które odczuwamy pomimo naszego sprzeciwu. są myśli, które kotłują się w naszej podświadomości pomimo naszej woli. są sytuacje, które mają miejsce pomimo naszych zamiarów. chcemy mieć wpływ na wszystko, nie mamy praktycznie na nic. życie byłoby przepełnione dennością, gdybyśmy mogli je rozplanować według naszych pragnień, a marzenia i rozmyślanie przed zaśnięciem, z nieosiągalnej abstrakcji zmieniłyby się w zbędną codzienność.

Tam  gdzie przemawia serce  nie... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Tam, gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości.

I czasem już brakuje sił  by rano... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

I czasem już brakuje sił, by rano otworzyć oczy, znowu wstać i być, ciągnąć życie za włosy. Potykać się o czyjeś buty i własne słowa. Uwierzyć, że ... a potem tego żałować.

Oryginalność trzeba mieć w sobie... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Oryginalność trzeba mieć w sobie, a nie na sobie.

nie martw się o moje blizny na ciele... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

nie martw się o moje blizny na ciele, te w psychice są o wiele gorsze

przekraczasz próg i już wiesz ze... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

przekraczasz próg i już wiesz ze nic dobrego cię tu nie spotka, czujesz chłód emanujący od każdej ściany, słyszysz echo krzyków z poprzedniego wieczoru, widzisz zmęczone lustra, które widziały zdecydowanie więcej niż ktokolwiek by chciał... tak, witaj w domu.

mam plan   chcę stać się wszystkim... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

mam plan - chcę stać się wszystkim, czego potrzebujesz. mam też nadzieję, że jego realizacja nie zajmie mi całego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV