głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa Są słowa które trudno wypowiedzieć są chwile które ciężko zapomnieć są noce które przepłaczesz są bajki w które wierzysz ale nie ma takiej minuty która wróci Sz

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
Są słowa które trudno wypowiedzieć są chwile które ciężko zapomnieć są noce które przepłaczesz są bajki w które wierzysz ale nie ma takiej minuty któr
Są słowa   które trudno... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Są słowa , które trudno wypowiedzieć , są chwile , które ciężko zapomnieć , są noce , które przepłaczesz , są bajki , w które wierzysz , ale nie ma takiej minuty , która wróci

Sześć miliardów ludzi. Sześć... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Sześć miliardów ludzi. Sześć miliardów dusz. I czasami wszystko, czego potrzebujesz to jedna.

Wypijmy za błędy. Za dzisiejszą... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Wypijmy za błędy. Za dzisiejszą niestałość, za jutrzejszą niepewność.

Czasem masz chwile zwątpienia  wtedy... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Czasem masz chwile zwątpienia, wtedy nie ma nic znaczenia, kiedy doceniasz wspomnienia - zmienia się Twój punkt widzenia.

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i szerokie ramiona, które zdołałyby przytulić na tyle mocno, by zgnieść wszystkie problemy, niemoralne nadzieje i marzenia.

skąd mogłam wiedzieć  że te... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

skąd mogłam wiedzieć, że te czekoladowe tęczówki przepełnione są fałszem. że te słodkie usta napełnią Moje serce sztuczną miłością. że ten wspólnie spędzony czas od początku był upozorowany. nikt Mi przecież nie powiedział, że te noce będą męczarnią, a spojrzenie Mu w oczy stanie się ogromnym wyzwaniem. przecież gdybym tylko wiedziała .. to głupia i tak weszłabym w to bagno przez innych zwane miłością.

lampka wina i cichy rap Pezeta w... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

lampka wina i cichy rap Pezeta w głośnikach stanowią dla Mnie nieodłączny element tegorocznych świąt. dom jest zupełnie pusty. rodzice odwiedzają rodzinę, a brat pewnie kopie gdzieś w piłkę. przez uchylone okno co jakiś czas wpada chłodny wiatr, rozwiewając Moje kręcone włosy. mija kolejna godzina, a Ja siedzę tak nic nie robiąc. może czasem zejdę na dół wrzucić do kominka drewno, albo wpuszczę do domu psa. może zadzwonię złożyć komuś życzenia, albo wyjdę na taras zapalić. może w między czasie pomyślę o Nim, o tym jak rok temu piekliśmy babkę tworząc najpiękniejszy okres miłości w Moim życiu.

tego wieczoru siedzieliśmy z ekipą... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

tego wieczoru siedzieliśmy z ekipą w parku.słońce już dawno schowało się za chmurami,mimo to było dosyć jasno.wygłupialiśmy się i plotkowaliśmy,jak to zawsze u Nas bywa.wtedy z daleka ujrzeliśmy już Jego na czele ze swoją paczką i nową niunią.ścisnęłam pięści natychmiastowo odpalając szluga.'szmaciarz' wycedziłam przez zęby,gdy przechodzili obok.'poczekajcie chwilę' rzucił do swoich,chwilę później zwracając się do Mnie:'że co?'.'głuchy jesteś?' krzyknęłam zaciągając się.'której jeszcze nie miałeś,co?może czas przerzucić się do innego miasta w poszukiwaniu kolejnych naiwnych.'rzuciłam wstając.'trochę szacunku,idiotko!' warknął zbliżając się.w tej samej chwili chłopacy zareagowali,natychmiastowo stając przede Mną.spojrzał na Nich,po czym ironicznie się uśmiechnął.splunął na ziemię tak jakby chciał Mi powiedzieć "jeszcze Cię dopadnę".podeszłam i gasząc Mu na ramieniu peta,rzuciłam 'na szacunek trzeba sobie zasłużyć'.

chcę usłyszeć do Ciebie  że to... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

chcę usłyszeć do Ciebie, że to definitywny koniec. chcę byś wykrzyczał Mi w twarz, że przegraliśmy. czekam, aż stanowczo stwierdzisz, że to od początku miało marne szanse na przetrwanie, a Twoje zaangażowanie było formą zrobienia Mi przyjemności. powiedz tak, może to pomoże, bo już sama nie wiem, co ze sobą zrobić.

– A czym byliby ludzie bez... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

– A czym byliby ludzie bez miłości?- GINĄCYM GATUNKIEM, odparła Śmierć

Myślę   że mimo wszystko... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

Myślę , że mimo wszystko moglibyśmy być znów razem . Wystarczyłaby jedynie odrobina nadziei . Bo to dzięki niej możemy uwierzyć nawet , że kiedyś nadejdzie to upragnione 'lepsze jutro' .

jeżeli istnieję dla ciebie tylko... teksty

fioletoowa dodano: 17 maja 2012

jeżeli istnieję dla ciebie tylko wtedy, kiedy czegoś potrzebujesz, to z łaski swojej wypierdalaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV