głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa płakała krzyczała . złapał ją za ręce i wyszeptał że mu zależy że tamte go nie interesują . wyrwała się i odeszła . w jego oczach było widać tą zajebiście wielk

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
płakała krzyczała . złapał ją za ręce i wyszeptał że mu zależy że tamte go nie interesują . wyrwała się i odeszła . w jego oczach było widać tą zajebiście wielką
płakała   krzyczała . złapał ją... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

płakała , krzyczała . złapał ją za ręce i wyszeptał , że mu zależy , że tamte go nie interesują . wyrwała się i odeszła . w jego oczach było widać , tą zajebiście wielką obojętność . zbyt bolesną do zniesienia .

'' nie płacz tyle  jeśli on nie... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

'' nie płacz tyle, jeśli on nie widzi nic w twoim dojrzałym sercu i błyskotliwym spojrzeniu, to jest chłopcem, a nie mężczyzną . ! < 3 ''

Witaj w czasach gdzie 'suką'... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Witaj w czasach gdzie 'suką' nazywana jest dziewczyna która kocha i nie chce stracić a 'kozakiem' facet który zdradza i chwali się tym przy najbliższej okazji.

Wieczorami lubię chodzić w Twojej... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Wieczorami lubię chodzić w Twojej za dużej bluzie , którą zostawiłeś u mnie . To tak , jakbym wciąż Cię dotykała .

Obudził ją sms. Napisał on.... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Obudził ją sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromatkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon.

Smutna dziewczyna na ziemi... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Smutna dziewczyna na ziemi siedziała. Tylko muzyka jej płacz zagłuszała. Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, a teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy. Znak życia tylko łzy dają, które płyną po policzkach i nie przestają...

Podziwiała go i była strasznie o... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

Wielu facetów mi się podoba. Na... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Wielu facetów mi się podoba. Na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. W paru podoba mi się ich niezwykła osobowość a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. Jednak kochać, mogę tylko tego jednego i nie wiedzieć czemu ale padło na Ciebie.

Zwykle przeklinam gdy zaczynam o was... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Zwykle przeklinam gdy zaczynam o was mówic, taką mam nature pierdole fałszywych ludzi .

Najpiękniejsze jest to  gdy chłopak... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Najpiękniejsze jest to, gdy chłopak powie do swoje dziewczyny, że następną dziewczyną, którą będzie kochał, to będzie ich córeczka.

Gdybyśmy odbyli kłótnie... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Gdybyśmy odbyli kłótnie, wyszedłbyś na ogródek zapalić, wtedy bym przybiegła wyrzuciła Ci to świństwo i Cię przytuliła powiedziała że Cię Kocham mimo wszystko i za wszystko.

A gdybym to ja była bardziej... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

A gdybym to ja była bardziej zdenerwowana niż Ty, podszedłbyś do mnie i przepraszał, tyle że ja bym udawała że mnie to nie rusza a w głębi duszy, odpowiadałabym Ci tym samym, w końcu uległa bym i się na Ciebie rzuciła z płaczem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV