głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa postanowiłam że zaczynam od nowa . zamknęłam oczy zacisnęłam pięści i ruszyłam przed siebie . do worka pod tytułem ' szczęście ' włożyłam wspaniałego chłopaka i

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
postanowiłam że zaczynam od nowa . zamknęłam oczy zacisnęłam pięści i ruszyłam przed siebie . do worka pod tytułem ' szczęście ' włożyłam wspaniałego chłopaka i cudo
postanowiłam   że zaczynam od nowa... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

postanowiłam , że zaczynam od nowa . zamknęłam oczy , zacisnęłam pięści i ruszyłam przed siebie . do worka pod tytułem ' szczęście ' włożyłam wspaniałego chłopaka i cudownych przyjaciół , których zdążyłam obdarzyć niesamowitą miłością już pierwszego dnia .

Czasem trzeba usiąść i pogadać z... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Czasem trzeba usiąść i pogadać z sercem. Ot tak jak staremu kumplowi wytłumaczyć, że nie masz ochoty na piwo czy miłość.

Facet powinien zarywać do jednej  a... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Facet powinien zarywać do jednej, a nie kurwa do dwudziestu. Amen.

Słabi ćpają. Słabi piją. Słabi... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Słabi ćpają. Słabi piją. Słabi palą. Słabi się tną. Jestem słaba. Przez Niego.

alkoholem toruje sobie drogę przez... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

alkoholem toruje sobie drogę przez zatłoczone ulice , papierosem wyznacza własną wolność - słowem akcentuje niemrawą asertywność i nadmierną dumę .

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

Bo miłość jest wtedy  gdy... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Bo miłość jest wtedy, gdy najprzystojniejszy chłopak świata chce Cię pocałować, a Ty odmawiasz, bo wiesz że Twoje usta należą do ukochanego.

Jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

Już chuj mnie obchodzą te twoje... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Już chuj mnie obchodzą te twoje niebieskie tęczówki. Teraz mam inne. Brązowe.

życie nie jest iPodem na którym... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

życie nie jest iPodem na którym możesz słuchać swoich ulubionych piosenek.. jest raczej radiem w którym musisz się cieszyć tym co akurat leci.

nie palę . Nałogowo żuję gumę... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

nie palę . Nałogowo żuję gumę balonową . Nie piję, ale uwielbiam colę light. Nie przeklinam , ale uwielbiam , mówić slangiem . Nie noszę szpilek ,ale kocham trampki . Nie jestem dz*wką, ale potrafię kochać .

Cierpliwość nie życzy sobie w domu... teksty

fioletoowa dodano: 19 maja 2012

Cierpliwość nie życzy sobie w domu Zdumienia, bo Zdumienie to okropny gość. Zużywa cię do cna, nie przejmując się tym, co kruche i nie od zastąpienia. Jeśli cię uszkodzi, wzrusza ramionami i idzie dalej, jakby nigdy nic. Nieproszone, często sprowadza podejrzanych przyjaciół: Wątpliwość, Zazdrość, Chciwość. Razem zaprowadzają własne porządki; przemeblowują wszystkie twoje pokoje dla własnej wygody. Mówią dziwnymi językami, nie siląc się na tłumaczenie. Pitraszą w twoim sercu nieznane potrawy o dziwacznych smakach i aromatach. Co czujesz, gdy wreszcie odchodzą - radość czy smutek? Cierpliwość zawsze zostaje z miotłą w ręku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV