głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowa Stała zakrwawiona na środku szpitalnego korytarza. Rozłożone w bezradności dłonie mokre od deszczu włosy i łzy na twarzy. Podszedł do niej policjant i złapał ją

fioletoowa

fioletoowa.moblo.pl
Stała zakrwawiona na środku szpitalnego korytarza. Rozłożone w bezradności dłonie mokre od deszczu włosy i łzy na twarzy. Podszedł do niej policjant i złapał ją za rami
Stała zakrwawiona na środku... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

Stała zakrwawiona na środku szpitalnego korytarza. Rozłożone w bezradności dłonie, mokre od deszczu włosy i łzy na twarzy. Podszedł do niej policjant i złapał ją za ramiona. Trzęsła się niesamowicie. Dotknęła dłonią ust, brudząc się przy tym krwią. Spojrzał na nią pytającym wzrokiem i czekał. Stali tak jakieś trzy minuty, aż w końcu dziewczyna się odezwała. Mówiła bez ładu i składu. 'Strzelił. Dostał w klatkę. Strzelił do niego. Do braciszka. Mojego braciszka. On upadł i bardzo się...Miał dreszcze. Mówił, że mu zimno. Leciała krew. Dużo krwi. A później ktoś przyjechał i odciągnął mnie. Nie zdążyłam powiedzieć mu, jak bardzo go kocham. I jestem tutaj. Ja nie wiem gdzie iść. Nie wiem co mam robić.' Szeptała, zsuwając się na podłogę. Łkała głośno, później coraz ciszej i ciszej, aż całkiem umilkła, zatapiając wzrok w zakrwawionych dłoniach. 'Oni przyszli. Lekarze. Powiedzieli, że nie żyje. Tak o. Po prostu. Nie żyje.' Krzyk rozdzierał jej gardło.

możesz na mnie liczyć  jakbym była... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

możesz na mnie liczyć, jakbym była kurwa kalkulatorem .

Mówisz  że jest tylu innych... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

Mówisz, że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko, że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie, nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojegouśmiechu, niewinnego spojrzenia, szyderczego uśmieszku, miliona buziaków na gadu - gadu i śmiesznych kłótni o to kto kocha bardziej. Wiem, znowu chcę za dużo, o wiele za dużo..

siedząc w wannie spowiadam sie... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

siedząc w wannie spowiadam sie pralce z miłości do Ciebie.

a o tym  że jestem na diecie... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

a o tym, że jestem na diecie przypominam sobie dopiero po zjedzeniu masy dobrych, słodkich i jakże kalorycznych rzeczy :p

przyznaję  zniszczyłam sobie włosy... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

przyznaję, zniszczyłam sobie włosy, codziennym prostowaniem i suszeniem ich, zniszczyłam sobie rzęsy, przez nakładanie za dużej ilości tuszu, skórę też zniszczyłam, bo zimą nie używałam kremu nawilżającego, tak, życie też sobie zniszczyłam - poznając Ciebie .

Chciałabym siedzieć z Tobą na... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

Chciałabym siedzieć z Tobą na krawężniku, pod wieczór, gdy nagrzany asfalt pachnie w ten charakterystyczny sposób, a plamy od benzyny na ulicy krzyczą kolorami tęczy.

To ten który łapie mnie za rękę... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

To ten który łapie mnie za rękę przy kolegach i mowi: To Ta najwazniejsza którą kocham.

Siedząc na ławce i patrząc w niebo... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

Siedząc na ławce i patrząc w niebo, podchodzi do Nas mała dziewczynka i pyta się mojego chłopaka `to jest Twoja księżniczka`?

Gdy miałam 6 lat  nigdy w życiu bym... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

Gdy miałam 6 lat, nigdy w życiu bym się w Tobie nie zakochała. Nie zakochałabym się w facecie, który przeklina, pije, pali, nosi szerokie ubrania i ma wyjebane na ludzi i szkołę. Ale nie mam sześciu lat i kocham Cię. Kocham zajebiście mocno.

dlaczego?    bo.    ale rozwiń!... teksty

fioletoowa dodano: 24 maja 2012

dlaczego? - bo. - ale rozwiń! - bo ponieważ.

dziefcyny  będziemy kolejnymi Tap... teksty

fioletoowa dodano: 23 maja 2012

dziefcyny, będziemy kolejnymi Tap Madl ! ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV