głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fejsbuk gotuj wodę o godzinie 1 w nocy dziw się że dostajesz opierdol bądź silna rób swoje pierdol poczucie winy nie przejmuj się ludźmi którzy zrobią wszystko żeby Cię

fejsbuk

fejsbuk.moblo.pl
gotuj wodę o godzinie 1 w nocy dziw się że dostajesz opierdol
gotuj wodę o godzinie 1 w nocy... teksty

fejsbuk dodano: 1 września 2012

gotuj wodę o godzinie 1 w nocy - dziw się, że dostajesz opierdol

bądź silna  rób swoje  pierdol... teksty

fejsbuk dodano: 31 sierpnia 2012

bądź silna, rób swoje, pierdol poczucie winy, nie przejmuj się ludźmi, którzy zrobią wszystko, żeby Cię dobić z czystej zazdrości.

gdy będę umierać  chciałabym... teksty

fejsbuk dodano: 31 sierpnia 2012

gdy będę umierać, chciałabym uśmiechnąć się i powiedzieć z czystym sumieniem, że niczego nie żałuję.

Rodzinny obiad. Wszyscy się śmieją... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

Rodzinny obiad. Wszyscy się śmieją, dyskutują i wspominają "jak to kiedyś było fajnie". Ona jedna siedzi bez ruchu i wpatruje się tępo w przestrzeń. Obiad nietknięty. Siedzi niby z nimi przy jednym stole, ale jakby obok wszystkich. "Weronika, jedz" mama sprowadza ją na ziemię. Patrzy w oczy swojej córki, i widzi coś, co przepełniło jej serce lękiem i smutkiem. Piwne, kochające oczy matki, które widziały w swoim życiu już niejedno, w zielonych oczach swojej najmłodszej córki zobaczyły pustkę. Nie było w nich nic, nie licząc łez zgromadzonych przy dolnych powiekach. "Dzięki, mamo, nie jestem głodna" odsunęła swój talerz i wyszła z pokoju, tylko po to, żeby rozpłakać się w korytarzu. Byle nie przy całej rodzinie. Miała dość odpowiadania w kółko na te same pytania. Nie była sama. Nigdy nie była sama, ale prawie zawsze samotna.

Kolejne wakacje kończą się zawodem... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

Kolejne wakacje kończą się zawodem miłosnym, czy to jest już kurwa jakaś tradycja?

 Wela jest zakochana  zakochana  ona... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

"Wela jest zakochana, zakochana, ona się w nim kochaaa!" Mała biegała po domu wymachując swoją różową torebką z Barbie i w kółko wykrzykując te same słowa. "Słuchaj, Młoda" złapałam ją i kucnęłam przed nią "to wcale nie jest takie fajne" "Jak nie, Wela, psecies jest sie wtedy scęśliwym" odparła i posłała mi swój czarujący, szczerbaty uśmiech. "Ta, żebyś się nie zdziwiła." Uśmiechnęłam się do niej z przekąsem. "Psesadzas. A WELA TO JEST ZAKOCHAAAANA, WIES, MAMO?" Stałam w drzwiach pokoju i patrzyłam na tą małą, jeszcze nieświadomą niczego istotkę. Dla dzieci wszystko jest takie proste. No bo przecież skoro księżniczki i książęta się w sobie kochają to są szczęśliwi, więc czemu w prawdziwym życiu miałoby tak nie być? Ona kocha ją, ona jego, jest fajnie. Oj Disney, tak nas w chuja zrobić.

Wiesz  jakie jest najgorsze uczucie... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

Wiesz, jakie jest najgorsze uczucie na świecie? Gdy trzymasz w ramionach ukochaną osobę, a tak naprawdę nie należysz do niej. To jest najgorsze. Świadomość, że nigdy nie będę Twoja.

nie przejmuj się mną. złamane... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

nie przejmuj się mną. złamane serce od jakiegoś czasu jest u mnie na porządku dziennym. człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego. potrzebuje tylko czasu.

już nigdy więcej  nigdy  nigdy... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

już nigdy więcej, nigdy, nigdy, przenigdy nie posłucham serca.

 Powiedz facetowi  że go... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

"Powiedz facetowi, że go nienawidzisz, a to będzie najlepszy sex w Twoim życiu. Powiedz mu, że go kochasz, a prawdopodobnie już nigdy go nie zobaczysz"

w domu  zwykle przepełnionym... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

w domu, zwykle przepełnionym rozmowami, śmiechem, różnymi zapachami, ludźmi, teraz panuje cisza. jest zupełnie ciemno. tylko z najmniejszego pokoju, zza zamkniętych drzwi dochodzi blade światło i ciche popłakiwanie. ciche? chyba nie bardzo, gdyby nie było stłumione poduszką, rozniosłoby się echem po całym domu. ktoś tu znowu ma złamane serce.

no tak. olej mnie jak zaczęło mi... teksty

fejsbuk dodano: 30 sierpnia 2012

no tak. olej mnie jak zaczęło mi zależeć, śmiało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV