głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fayce mówiłeś że mnie kochasz że jestem dla Ciebie najważniejsza że nigdy mnie nie zostawisz że dla Ciebie liczę się tylko ja poza mną niw widzisz innych dziewczyn...

fayce

fayce.moblo.pl
mówiłeś że mnie kochasz że jestem dla Ciebie najważniejsza że nigdy mnie nie zostawisz że dla Ciebie liczę się tylko ja poza mną niw widzisz innych dziewczyn... w
mówiłeś  że mnie kochasz  że... teksty

fayce dodano: 18 sierpnia 2010

mówiłeś, że mnie kochasz, że jestem dla Ciebie najważniejsza, że nigdy mnie nie zostawisz, że dla Ciebie liczę się tylko ja, poza mną niw widzisz innych dziewczyn... więc, gdzie teraz jesteś? powtarzasz innej to samo?

tak ważna czuję się  gdy mogę... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

tak ważna czuję się, gdy mogę objąć Cię, wiesz ?

Szła wzdłuż wąskiej ulicy... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Szła wzdłuż wąskiej ulicy podązając w stronę domu. Wracała od niego, po raz kolejny obsypał ją ogromnym stosem obelg. Nie obchodziło ją to jak wygląda. Włosy miała związane w niesfornego koczka, kilka falowanych pasm wyleciało z upięcia podkreślając jej delikatne rysy twarzy. Płakała. Tusz spływał jej po policzkach. Miała do siebie żal, że po raz kolejny pozwoliła mu na takie traktowanie. Złamała obcas w swoich ulubionych szpilkach, które po chwili niezgrabnie zdjęła. Nie zważała na przejeżdzające samochody. "Czy ona jest niewidoma?" spytał mały chłopiec kierując pytanie do babci zezdziwioną miną. Starsza pani spojrzała na mnie z żalem w oczach i zignorowała pytanie wnuczka."Tak do cholery, jestem ślepa, ślepo zakochana" powiedziała rozpaczliwym głowem i pobiegła boso przed siebie zanosząc się jeszcze większym płaczem.

Nienawidziła gdy ktoś ją... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Nienawidziła gdy ktoś ją pocieszał. Każde "będzie dobrze" padające z ust kumpeli doprowadzało ją do szału. "Co oni mogą wiedziec" myślała. Wiedziala, że tylko przy nim jest bezpieczna, Że gdy mówi "nie martw sie, obiecuje Ci że wszystko sie ułoży" to choćby miał stanąć na głowie to obietnicy dotrzyma i sprawi że szczęscie znów sie do niej uśmiechnie.

Popatrz w gwiazdy  masz łzy w oczach... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Popatrz w gwiazdy, masz łzy w oczach, płaczesz, krople deszczu za oknem uderzają o parapet.

Mam swój zamknięty świat  z... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Mam swój zamknięty świat, z własnym olimpem. Ty zakłamaną twarz w stylu z deszczu pod rynnę. `

Chcę Ci coś opowiedzieć Ale... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Chcę Ci coś opowiedzieć Ale brakuje słów Żeby wyrazić to co czuję Mógłbym to namalować Lecz nie wymyślił nikt Kolorów które można użyć..

Spójrz w oczy mordercy na przeciw... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Spójrz w oczy mordercy na przeciw zagadce Żyjemy w świecie dzieci zabitych przez matkę Przymierze z diabłem, era dorosłych Pytasz o realia? w nich nie ma miłości.

cały mój swiat w Twojej osobie się... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

cały mój swiat w Twojej osobie się streszczał...

Co wczoraj pytaniem  dziś... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Co wczoraj pytaniem, dziś odpowiedzią Samotność, niepewność więcej mnie nie śledzą ..

patrzę na twoje zdjęcie z nią.... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

patrzę na twoje zdjęcie z nią. czule objęci, w oczach wymalowane szczęście. usiłuję sobie przypomnieć, czy my wyglądaliśmy tak samo. nie... raczej nie. ale wiem, że zawsze chciałam żeby tak było

Nieważne jaka cena   pokaż mi swą... teksty

fayce dodano: 17 sierpnia 2010

Nieważne jaka cena, pokaż mi swą drogę. Przyjaźń jest bezcenna, ja zawsze Ci pomogę. ; *

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć