głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estupendo W życiu warto mieć odwagę! Warto mówić dzień dobry obcym ludziom warto nieraz zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich warto mieć przyjaciół i wrogów też warto m

estupendo

estupendo.moblo.pl
W życiu warto mieć odwagę! Warto mówić dzień dobry obcym ludziom warto nieraz zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć.
W życiu warto mieć odwagę!  Warto... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

W życiu warto mieć odwagę! Warto mówić dzień dobry obcym ludziom, warto nieraz zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasolki, gdy pada, warto nie doczytać książki wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nieudane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się bez powodu na ulicy, warto nieraz niczego nie tłumaczyć. Warto udawać głupków, choć dobrze wiemy o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznawać nowych ludzi i zapominać o starych znajomych, warto napisać list i go nie wysłać. Warto być optymistą, pesymistą i realistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

Człowiek zaczyna żyć  gdy... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Człowiek zaczyna żyć, gdy przestaje męczyć przeszłość.

Nowy dzień  nowa szansa lecz czy na... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Nowy dzień, nowa szansa lecz czy na lepsze?

Nagle zdajesz sobie sprawę  że... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać, w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.

Ideałami będziemy później. Teraz... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Ideałami będziemy później. Teraz po prostu bądźmy prawdziwi.

Cierpię  gdy upada ktoś mi bliski... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Cierpię, gdy upada ktoś mi bliski, a ja upadając wraz z nim, nie sięgam dłonią aby pomóc mu wstać. Bodźce. Ktoś wbija tysiące szpilek w nasze serca i uśmiecha się pod nosem. Jednych serca są nietrwałe. Inni radzą sobie dość dobrze, cierpią w sobie, krwawią, lecz chcą żyć. Chcą żyć, rozumiesz? Pomimo wszystko, pomimo bólu i przeciwnością, po prostu - chcą.

Jeśli nie możesz latać  to... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Jeśli nie możesz latać, to biegnij. Jeśli nie możesz biec, to idź. Jeśli nie możesz iść, to się czołgaj, ale bez względu na wszystko nie przestawaj posuwać się naprzód.

Tylko Ciebie mogę kochać tak  tak... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Tylko Ciebie mogę kochać tak, tak do końca, jak kocha się tylko raz.

Bo zrozumieja to gdy juz bedzie za... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Bo zrozumieja to gdy juz bedzie za pozno.

Hugh Hefner 87 lat  jego żona 27 lat... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Hugh Hefner 87 lat, jego żona 27 lat Berlusconi 77 lat, jego żona 27 lat Maradona 52 lata, jego żona 22 lata Nie masz dziewczyny? Nie przejmuj się. Być może jeszcze się nie urodziła. Nie masz męża? Nie martw się, może jeszcze nie umarł...

Czasy są ciężkie dla marzycieli. teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Czasy są ciężkie dla marzycieli.

Misja zakończona  cel okazał się... teksty

estupendo dodano: 21 maja 2013

Misja zakończona, cel okazał się idiotą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV