głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
escapee93 Ona nie zna się na psychologii ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę która brzmi gorzej

escapee93

escapee93.moblo.pl
Ona nie zna się na psychologii ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę która brzmi gorzej od
Ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. - Codziennie widzę ją w lustrze.

byliśmy na tej samej imprezie.... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie. - gramy, pytanie albo wyzwanie! - zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu, kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń, a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie. - wyzwanie. - wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie, na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił. - pocałuj mnie. - polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę, delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale, przyjmując współczujące spojrzenia znajomych, którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się, na Nim. - pytanie. - podrapał się po karku. przełknęłam ślinę. - kochasz mnie jeszcze? - wybełkotałam. - jak wariat. - odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością, że zaraz się w nich znajdę.

' jak się kiedyś spotkamy nie... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

' jak się kiedyś spotkamy nie będzie szans na nowy początek ale pogadamy czy te plany dały nam cokolwiek. '

  ...  żadna wielka miłość nie... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

"[...] żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie pod stertami innych spraw."

 Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

"Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie."

Za każdym razem  gdy się z kimś... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

Za każdym razem, gdy się z kimś rozstajesz, zostawiasz u tego kogoś kawałek swojej duszy... A ten ból...to jest brak tego kawałka. Boli, bo jest u kogoś innego. Ten kawałek kiedyś wróci, ale to trwa długo. Czasem widzę te kawałki na różnych ludziach jako takie małe niebieskie światełka. Kawałki dusz ludzi, którzy cię kiedyś kochali i już nie kochają. Wszyscy mamy na sobie takie światełka...

   Więc wyjdź z przyjaciółmi... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

"- Więc wyjdź z przyjaciółmi, idź do klubu, do kina. Na kolację . Zapomnij o facecie, który zabrał Ci łóżko , nie warto o nim myśleć . Umawiaj się z innymi . Wzruszyła ramionami . - Doszłam do wniosku, że jestem sama z jakiegoś powodu i nie ma się czym martwić . Denerwuje mnie to tylko wtedy , gdy muszę sama wyrzucać śmieci w poniedziałek i czwartek wieczorem . Ale na końcu jakaś biedna , zdesperowana dusza na pewno mnie odnajdzie . Trzymam się tej myśli . Tyle, że nagle okazuje się , że muszę być miła dla innych , bo tego ode mnie oczekują."

 ..od dzisiaj jestem wolna. Od... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

"..od dzisiaj jestem wolna. Od dzisiaj już Cię nie kocham. Tylko muszę to jeszcze zapamiętać..

Ale najbardziej pusto wyglądał... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

Ale najbardziej pusto wyglądał monitor jej komputera. Stał jak obcy, nieznany jej sprzęt, odarty ze wszystkich tych żółtych przylepnych karteczek, na których pisała kolorowymi długopisami nie tylko to, co miała pilnie do załatwienia, ale także to, co chciała mu koniecznie powiedzieć, albo to, co on jej powiedział, a ona chciała koniecznie zapamiętać. Nawet ślady jej palców na ekranie ktoś dokładnie wyczyścił. Ktoś pomaga wymazywać go z jej pamięci.

Nas dwoje   tej nocy możemy robić... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

Nas dwoje , tej nocy możemy robić to wiecznie. Jesteśmy w świetle neonów... Tylko Ty i ja na zawsze!

Moje przeznaczenie zostało już... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

Moje przeznaczenie zostało już przypieczętowane do twojego, ofiarowałam Ci swoje serce. I choć świat próbował rozdzielić nasze drogi, nigdy nie zapomniałam..

 ...Mówią  że kiedy rodzi się... teksty

escapee93 dodano: 15 lipca 2012

"...Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV