głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ejj_mniej_wyjebane była to jedna z tych panien które na dobrą sprawę powinny siedzieć w zakładzie psychiatrycznym. gdy kochała kogoś gotowa była zrobić dla Niego wszystko. zawsze

ejj_mniej_wyjebane

ejj_mniej_wyjebane.moblo.pl
była to jedna z tych panien które na dobrą sprawę powinny siedzieć w zakładzie psychiatrycznym. gdy kochała kogoś gotowa była zrobić dla Niego wszystko. zawsze miałam z
była to jedna z tych panien które... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 2 kwietnia 2011

była to jedna z tych panien które na dobrą sprawę powinny siedzieć w zakładzie psychiatrycznym. gdy kochała kogoś, gotowa była zrobić dla Niego wszystko. zawsze miałam z Nią na pieńku-bo przyjaźniłam się z Jej facetem. gdy ją widziałam-w głowie miałam zakodowane by zwyczajnie pójść inną drogą. wiecznie przeszywało mnie jej spojrzenie przechodzące przeze mnie na wylot. nigdy nie mogła zaakceptować naszej przyjaźni. gdy zerwali, nasza przyjaźń nagle zaczęła się jebać. było zero rozmów, zero jakiegokolwiek kontaktu. ciągle pałętało się po głowie pytanie:' do cholery, dlaczego?'. w końcu przyszedł dzień gdy natknęliśmy się na siebie. prosto z mostu zapytałam co jest pięć. 'zerwałem z Nią, dostała jakiegoś pierdolca. nie odzywałem się, bo chciałem Cię chronić-Ona gotowa jest zrobić wszystko by mnie odzyskać, rozumiesz?'. w tym momencie do oczu podeszły mi łzy, a rozum nie potrafił ogarnąć tych słów. pewnie, spotkałam się nie raz z ochroną ze strony przyjaciela, ale nigdy w taki sposób.

uwielbiał swój zapał do pracy  gdy... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 2 kwietnia 2011

uwielbiał swój zapał do pracy, gdy w szkole myślę 'będę się uczyć tego niemca cały dzień', po czym ląduję w łóżku budząc się wieczorem z bolącą banią i myślą 'kurwa, kiedy ja to ogarnę ?!'

pierwsze prawdziwe zakochanie   nie... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 2 kwietnia 2011

pierwsze prawdziwe zakochanie - nie zauroczenie, Twój pierwszy uśmiech w moją stronę i to zapatrzenie w Ciebie jakgdybyś był jakimś dziwnym zjawiskiem nadprzyrodzonym. < 3.

jest inaczej niż wtedy  jest w tym... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 2 kwietnia 2011

jest inaczej niż wtedy, jest w tym coś innego, jest zaufanie, którego nie było - jest lepiej, mimo wszystko.

nie próbuj mnie ogarnąć jeśli... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 2 kwietnia 2011

nie próbuj mnie ogarnąć jeśli dobrze nie znasz mojej przeszłości - bo to ona zrobiła ze mna takiego a nie innego człowieka, to ona oziębiła mi serce, to ona zrobiła ze mnie zimną i wyrachowaną sukę, to ona miała największy wpływ na ukształtowanie mojej dzisiejszej osobowości.

nie ma to jak cudowna kłótnia na... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 2 kwietnia 2011

nie ma to jak cudowna kłótnia na pobudkę, która pierdoli cały weekend. dziękuję za zafundowanie soboty której towarzyszyć będzie wkurwienie i trzęsące się ręce. wiedziałam , że zawsze mogę na Tobie polegać, kurwa.

Wbijam kolejną szpilkę w Twoją... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 1 kwietnia 2011

Wbijam kolejną szpilkę w Twoją lalkę vodo, czujesz dziwko. ?

  haha  jutro idziesz do szkoły a ja... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 1 kwietnia 2011

- haha, jutro idziesz do szkoły a ja przeleże cały dzień w łóżku, bejbe. ; *. - pierdol się. tak, nie ma to jak moja 'miła' odpowiedź na Twoją próbę podirytowania mnie.

ja wspaniale gram ludziom na nerwach... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 1 kwietnia 2011

ja wspaniale gram ludziom na nerwach - Ty panienkom na uczuciach. chyba zespół powinniśmy założyć.

kiedy mija w Tobie etap dziecka. ?... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 1 kwietnia 2011

kiedy mija w Tobie etap dziecka. ? gdy deszcz nie kojarzy Ci się już z dobrą zabawą w kałużach, tylko z mokrymi włosami i przemoczonymi butami. gdy boiska nie służą już do zabawy w berka i grania w piłkę , tylko do picia na trybunach. gdy płacz nie jest skutkiem rozbitego kolana, tylko złamanego serca. gdy wszystko jest tak cholernie trudne i niezrozumiałe.

Komentowałam ostatnią sytuację w... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 1 kwietnia 2011

Komentowałam ostatnią sytuację w mojej rodzinie, i siostra oznajmiła, że jestem bez serca, że nie mam uczuć, że jestem wredną egoistką zapatrzoną w siebie, że jestem buntowniczką i muszę mieć to co chcę. Wygarnęła mi owszem, ale myślałam że Ona jako siostra mnie bardzo dobrze zna. Myślałam że wie że też mam swoje kłopoty, że mam uczucia, i kurwa z chęcią bym jej powiedziała co tak na prawdę czuję i chciałabym aby mnie zobaczyła jak beczę, ale wiecie co daruję sobie, kurwa może i mam charakter " wrednej suki ale nie poddam się, nie dam wygrać bezsilności, a ludzie niech sobie myślą co chcą.

Nie bedzie koniec  swiata w  2012.!... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 1 kwietnia 2011

Nie bedzie koniec swiata w 2012.! Bo moja czekolada jest wazna do 2013 xD

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV