głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ejj_mniej_wyjebane największe marzenie ? znowu usłyszeć od Ciebie kocham Cię . Uwielbiam zanudzać Cię długimi historiami tylko po to byś w połowie zdania mnie pocałował. Siedziała

ejj_mniej_wyjebane

ejj_mniej_wyjebane.moblo.pl
największe marzenie ? znowu usłyszeć od Ciebie kocham Cię .
największe marzenie ?   znowu... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

największe marzenie ? - znowu usłyszeć od Ciebie " kocham Cię ".

Uwielbiam zanudzać Cię długimi... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Uwielbiam zanudzać Cię długimi historiami tylko po to, byś w połowie zdania mnie pocałował.

Siedziałam na szkolnym parapecie... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Siedziałam na szkolnym parapecie, przepisując zeszyt z matematyki. Podszedłeś do mnie po miesiącu milczenia, i poprosiłeś o rozmowę. W głowie miałam tysiące myśli, które mówiły 'TAK, TAK'. -Nie widzisz , że jestem zajęta? - Tylko 5 min. - A pamiętasz, jak ja Cię porosiłam o 5 min spotkania? Pamiętasz? To teraz spadaj i daj mi żyć. Ty odszedłeś, a ja byłam z siebie dumna i wróciłam do przepisywania zeszytu.

na co dzień spotykasz kolesi... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

na co dzień spotykasz kolesi, którzy kiedyś Ci się podobali. dostrzegasz wszystkie ich niedoskonałości, krzywy nos, odstające uszy, a oczy już nie są takie piękne. stawiasz się przed pytaniem - co w nich widziałaś? podobno byłaś zakochana. no pamiętasz to. byli cudowni, jedyni. zdajesz sobie sprawę, że całe to uczucie, którymi ich darzyłaś, było zwykłą ściemą. a czy wyobrażasz sobie, że i do Niego Ci przejdzie?

Znalazłam swój pamiętnik z przed... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Znalazłam swój pamiętnik z przed czterech lat. Czytając go, prawie się popłakałam. Tak bardzo bym chciała wrócić do tych czasów, gdzie największym problemem było to, że dostałam uwage za rozmawianie na lekcji i nie wiedziałam jak powiedzieć o tym mamie.

Jestem podła  wiem. Ale jak ja Cię... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Jestem podła, wiem. Ale jak ja Cię nie mogę mieć, to ta idiotka też nie będzie.

Wczoraj wieczorem  leżąc na... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Wczoraj wieczorem, leżąc na łóżku doszłam do wniosku, że życie z czasem w ogóle się nie zmienia. Teraz chcę JEGO i tylko JEGO, a te kilka lat temu spełnieniem moich marzeń był KEN, pasujący do mojej barbie. Pamiętam, gdy tupałam nogami i krzyczałam, błagając mamę, by mi go kupiła. Ta się zawsze zgadzała. Tak, i to właśnie jest jedyna rzecz, która się zmieniła - Teraz krzyczenie i tupanie nic nie da. Mama mi GO przecież nie kupi. Sama muszę zapracować na jego miłość.

nie będę Ci mówić o tej zranionej... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

nie będę Ci mówić o tej zranionej miłości.. widzocznie jak się skończyła to nigdy się nie zaczęła.. nie będę szukać innego, by zapomnieć o Tobie.. nie będę unikać Cie tylko dlatego, że będą wracały do mnie wspomnienia.. nie będę płakać z powodu braku czułości i tęsknoty.. nie będę już brać tabletek nasennych popijając piwem.. nie będę już spoglądać na telefon z nadzieją, że napisałeś jak bardzo mnie kochasz.. nie będę czekać na Ciebie w domu gotowa do wyjścia, bo przecież wiem, że już nie przyjdziesz.. nie będę wyrzucać od Ciebie prezentów, bo zbyt wiele dla mnie znaczą.. nie będę prosić abyś wrócił do mnie, bo moje życie bez Ciebie nie ma sensu.. nie będę oglądać Twoich zdjęć, które wrzucasz na nk.. nie będę żalować tego, co zrobiłam.. nie będę walczyć, bo nie widzę sensu.. ale wiem jedno.. wiem, że jak na razie jesteś jedyną osobą, na której mi bezgranicznie zależy.. ale wiem, że z pewnością to się kiedyś zmieni.

W szkole była ciągle zaspana   nie... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

W szkole była ciągle zaspana , nie kontaktowała . W końcu kiedyś nauczycielka zapytała Co Ona robi w nocy . Ona bez chwili namysłu odpowiedziała : '' myślę , kocham i płaczę ''

Wtedy odpuściłeś. Pamiętasz? A... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Wtedy odpuściłeś. Pamiętasz? A teraz co robisz? Pożerasz mnie wzrokiem. Ale wiesz co? Teraz to ja mam to gdzieś.

Gdybyś tylko widział swoje... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Gdybyś tylko widział swoje niebieskie oczy, patrzące na mnie, gdy stoję z Twoim kumplem. Są jeszcze piękniejsze niż zwykle. To zazdrość, wiesz?

Wystarczy  że na mnie patrzysz. To... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 27 maja 2011

Wystarczy, że na mnie patrzysz. To już doprowadza mnie do takiego stanu, że cały świat poza Tobą nie istnieje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV