 |
ejj_mniej_wyjebane.moblo.pl
Chciałabym ci powiedzieć co do Ciebie czuje ale teraz nie wiem czy mnie naprawdę zrozumiesz.
|
|
 |
Chciałabym ci powiedzieć co do Ciebie czuje , ale teraz nie wiem czy mnie naprawdę zrozumiesz.
|
|
 |
Nie żałuje, że Ci powiedziałam, żałuję, że nie zrozumiałeś.
|
|
 |
Moglibyśmy powiedzieć co naprawdę czujemy, ale nasz gatunek jest cholernie tchórzliwy.
|
|
 |
Zaczarowałeś mnie swą miłością...I uzależniłeś od jej magii..
|
|
 |
Czasem nie można wygrać. Ale nigdy nie wolno się poddawać.
|
|
 |
` jestem taka szczęśliwa , kocham Cie ` on lekko musnął jej wargi mówiąc ` kochanie
(wiedział ze uwielbiała kiedy tak do niej pisał )tylko czekałem na tą chwile , od teraz jesteś tylko moja.
|
|
 |
Przyszła troche za wcześnie , siedziała na ławce czekając na niego , skurcze łapały jej serce ... myślała tylko o tym , że zaraz przyjdzie , że zjawi się osoba którą pokochała , tak zobaczy go teraz pierwszy raz realnie .. owszem zakochała się przez internet ..jak to ona i w tym momencie światło zgasło ktoś zakrył jej oczy rękoma jej ciało przeszły dreszcze .poczuła najwspanialszy zapach jaki w życiu czuła . zdjęła jego ręce z oczu i szybkim ruchem odwróciła się .Właśnie tak sobie go wyobrażała , był jej ideałem teraz nie widziała nic poza nim ..Spojrzeli sobie prosto w oczy stali tak przez jakieś 2 minuty .. w jej oczach pojawiły się łzy , nie potrafiła wykrzsztusić z siebie ani słowa .. Złapał ją w talii i przyciągnął do siebie szybkim ruchem dziewczyna wtuliła się w jego klatke a do jej oczu coraz szybciej napływały łzy nigdy w życiu nie była taka szczęśliwa .. kiedy podniosła głowe zobaczyła jego zaszklone oczy jedyne co potrafiła powiedzieć to ` jestem taka szczęśliwa , kocham Cie
|
|
 |
Cieszę się, że mam kogoś kogo mogę nazwać przyjacielem, cieszę się, że mogę powiedzieć komuś, że go kocham.
|
|
 |
On był ze świata białej filiżanki, a ona ze świata różowych kubków .
|
|
 |
Spójrz na nią.I spróbuj się wytłumaczyć z tego,co jej zrobiłeś.
|
|
 |
Budze się i uwalniam się od ciebie Czy czujesz się lepiej patrząc jak krwawię ? Wszystkie moje okna są zbite, ale ja nadal stoje na nogach.
|
|
 |
gesty, mimiki, uśmiechy, sms'y, rozmowy do nocy przez telefon,spotkania, ulubione miejsca, sekrety, troska, uczucie, zazdrość, przytulanki,pocałunki wycieczki. - wszystkiego mi kurwa brakuje.
|
|
|
|