głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ejj_mniej_wyjebane Zapewnij mnie że nie pokochasz innej... Nie mogę... Dlaczego? Bo na pewno pojawi się inna... Tylko ona będzie do Ciebie wołać mamusiu! Nie mam do Ciebie zaufan

ejj_mniej_wyjebane

ejj_mniej_wyjebane.moblo.pl
Zapewnij mnie że nie pokochasz innej... Nie mogę... Dlaczego? Bo na pewno pojawi się inna... Tylko ona będzie do Ciebie wołać mamusiu!
  Zapewnij mnie  że nie pokochasz... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 17 luty 2012

- Zapewnij mnie, że nie pokochasz innej... - Nie mogę... - Dlaczego? - Bo na pewno pojawi się inna... Tylko ona będzie do Ciebie wołać "mamusiu! "

Nie mam do Ciebie zaufania  to pewne... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 17 luty 2012

Nie mam do Ciebie zaufania, to pewne że już nie będę mieć.

Powiedziałeś kocham  ja nie... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 17 luty 2012

Powiedziałeś kocham, ja nie wierzyłam. Powiedziałeś zaufaj, ja nie ufałam. Powiedziałeś jesteś wszystkim, ja nie słuchałam. Z czasem... Powiedziałeś zapomnij, ja nie umiałam.

wiem  może to nie facet dla mnie... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 11 luty 2012

wiem, może to nie facet dla mnie, może nie powinnam przedstawiać go mamusi, może za dużo fali, ćpa i pije, może nie pasuje do jego towarzystwa, może mnie zgorszył, może sex to dla niego chleb powszedni, ale wiesz co? uwielbiam z nim grzeszyć! | meksykwbani
Autor cytatu: meksykwbani

z zewnątrz ma arogancki i wulgarny... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 9 luty 2012

z zewnątrz ma arogancki i wulgarny uśmiech, często luzuje i najchętniej wszystkie sprawy załatwiałby pięściami. zawsze doskonale ułożone żelowe włosy, stylowe spodnie i dobre bluzy. wszystkich mierzy z góry, ocenia po pozorach i ma gdzieś co mówią inni. często przeklina i unosi głos. przy mnie zmienia się w innego człowieka. nigdy nie zwarca uwagi na to że jego włosy straciły równowagę, że wita mnie w 'domowych' koszulkach, przy mnie nie przeklina i mówi najsłodszym głosem świata. przy mnie jest misiem a nie gorylem z kumplami. Wy oceniacie Go po okładce, ja wiem o nim wszystko. | paulysza
Autor cytatu: paulysza

morda w piasek i kiełkuj  suczo. teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 5 luty 2012

morda w piasek i kiełkuj, suczo.
Autor cytatu: wziuum

  ej pobawimy się w lustrzane... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 5 luty 2012

- ej pobawimy się w lustrzane odbicie ? - a o co w tym chodzi.? - ja się do ciebie uśmiechnę, a ty do mnie.. ja cię przytulę, a ty mnie.. ja cię pocałuję, a ty odwzajemnisz.

Jeśli puszczam Ci sygnał to chcę... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 5 luty 2012

Jeśli puszczam Ci sygnał to chcę, żebyś do mnie oddzwonił. Jeśli moje słoneczko jest żółte chcę, żebyś napisał . Jeśli nie chowam dłoni w kieszeniach chcę, żebyś mnie za nią złapał. Jeżeli mówię że jest mi zimno to chcę żebyś mnie mocno przytulił. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Mój termometr przy takiej... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 5 luty 2012

Mój termometr przy takiej temperaturze , puka w okno i błaga bym go wpuściła do domu . ; dd

Kiedy kochasz mężczyznę bardziej... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 5 luty 2012

Kiedy kochasz mężczyznę bardziej niż on ciebie, zrobisz wszystko by było odwrotnie. Zaczynasz ubierać się tak, żeby jemu się podobało. Podchwytujesz jego ulubione słówka i zwroty. Wmawiasz sobie, że jeśli przerobisz siebie na jego obraz i podobieństwo, będzie Cię pragnął równie mocno, jak ty pragniesz jego .

Mówiłam w myślach   nie podchodź... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 5 luty 2012

Mówiłam w myślach " nie podchodź, nie podchodź... " Wiedziałam, co się stanie. Przecież od dawna Cię kochałam. Nie posłuchałeś mnie. Podszedłeś i uścisnąłeś moją dłoń. " cześć dziewczyny. co robicie ? "- spytałeś. Ciągle patrzyłam w Twoje brązowe oczy. Usiedliśmy na ławce. Ty byłeś z przyjaciółmi, ja z przyjaciółkami. Koleżanka szturchała mnie wciąż, ponieważ ciągle na Ciebie patrzyłam. Zauważyłeś to, usiadłeś obok. Czułam zapach Twoich perfum, tak bardzo Cię pragnęłam. Zdobyłam się na odwage, szepnęłam Ci do ucha: "Kocham Cię od zawsze. Przepraszam, ja tak nie mogę... " Uśmiechnąłeś się, po czym odrzekłeś, że długo czekałeś na tę chwilę, że odwzajemniasz moje uczucia. Wstałeś i krzyknąłeś: poznajcie dziewczynę, za którą szaleje.! takie nierealne..

wiesz kto jest hardcorem ?. ktoś kto... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 2 luty 2012

wiesz kto jest hardcorem ?. ktoś kto się uśmiecha , idzie dalej .. chociaż wszystko mu się wali . chociaż stracił swój najcenniejszy dobytek . walczy nadal o powietrze .to jest człowiek hardocore

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV