głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Można z miłości poświęcić... teksty

eemmm92 dodano: 6 lipca 2016

Można z miłości poświęcić ko­muś całe swo­je życie, by dać tej osobie jak naj­więcej szczęścia. Tak po prostu.

Ra­niąc dru­giego człowieka... teksty

eemmm92 dodano: 6 lipca 2016

Ra­niąc dru­giego człowieka czy­nem, nie przep­ro­sisz go tyl­ko słowami. Najlepszym pożeg­na­niem jest odejście z godnością. Bez żadnych zdrad, oszustw i tego całego badziewia, które rządzi teraz światem. - Dave

Prawdziwy mężczyzna sprawi  żę... teksty

eemmm92 dodano: 5 lipca 2016

Prawdziwy mężczyzna sprawi, żę poczujesz się piękna, silna i gotowa na podbój świata. A nie zaraz.. To trening. Trening tak działa!

Nie ma rzeczy niemożliwych  są... teksty

eemmm92 dodano: 5 lipca 2016

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, z których za szybko rezygnujemy.

Tak wspomnienia wracają  tak bolą i... teksty

eemmm92 dodano: 22 czerwca 2016

Tak wspomnienia wracają, tak bolą i czasem nie pozwalają spać. Tak wiele razy przypominam sobie o Tobie, tak wiesz? za każdym razem rozczulam się i płyną łzy. Za każdym razem chciałabym znaleźć się obok Ciebie, przy twoim sercu gdzieś wiesz?

 W związku trzeba iść na... teksty

eemmm92 dodano: 22 czerwca 2016

"W związku trzeba iść na kompromisy ale w miłości nigdy. Albo jesteśmy dla siebie najważniejsi albo nie ma nas. Albo robimy to na sto procent, albo wcale. I nawet jeśli długo czekasz, pamiętaj, na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej."

 Bo tak naprawdę  kobieta nie... teksty

eemmm92 dodano: 22 czerwca 2016

"Bo tak naprawdę, kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej i tylko jej. Amen."

 Dotyk... dotyk to jeden z... teksty

eemmm92 dodano: 22 czerwca 2016

"Dotyk... dotyk to jeden z najsilniejszych przejawów miłości, burzący mury i umacniający związek. Dotknąć kogoś to dotknąć jego duszy. Dlatego, gdy jest nam źle, jesteśmy obrażeni, mówimy „nie dotykaj mniej”. Przytulaj człowieka, którego kochasz tak często, jak jest to możliwe. Trzymajcie się za ręce. Kiedy dotykamy kogoś z czułością, zmienia się nasza fizjologia oraz fizjologia dotykanej osoby. Zmniejsza się poziom hormonów stresu, odpręża się system nerwowy, zwiększa się odporność, polepsza się stan emocjonalny. Więcej przytulania, więcej dotyku - naprawdę poczujecie się lepiej...."

Jednego w Tobie kompletnie nie... teksty

eemmm92 dodano: 21 czerwca 2016

Jednego w Tobie kompletnie nie rozumiem. Dla wielu mężczyzn jesteś po prostu idealna. Masz swoją pasję, jesteś piękna, jesteś bystra, dążysz do wyznaczonych sobie celów. Byłaś z kimś, kto zupełnie nie potrafił Cię docenić. Powiem Ci, jeśli sobie uporządkujesz przeszłość, to szczerze- zazdroszczę komuś, w kim się kiedyś zakochasz.

Jeśli trafisz na właściewego... teksty

eemmm92 dodano: 21 czerwca 2016

Jeśli trafisz na właściewego mężczyznę, zobaczysz jak szczęśliwa możesz być.

Prawdziwa kobieta ma zasady  ambicje... teksty

eemmm92 dodano: 21 czerwca 2016

Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest.

 Przypomnij sobie  jak pękało Ci... teksty

eemmm92 dodano: 21 czerwca 2016

"Przypomnij sobie, jak pękało Ci serce, jak byłeś pewny, że już nigdy nie będziesz mógł być szczęśliwy po utracie kogoś lub czegoś, co stanowiło tak wielką wartość dla Ciebie. Czas mijał i pozbierałeś się całkiem dobrze, czyż nie tak było? "Zwyczajnie łudziłem się wierząc, że bez Ciebie nie będę mógł być szczęśliwy". Anthony de Mello – Wezwanie do miłości

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV