głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
W jednym momencie mam ochotę... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto.

Jeżeli facet naprawdę się zakocha... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Jeżeli facet naprawdę się zakocha, to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. Nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach- te jedne mu wystarczą. Nie obejrzy się za inną, bo najważniejsza dla niego będzie szła obok. Każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak, jakby ta miała mu zaraz uciec. Będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie, które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Taki facet, gdy go o to się poprosi, przytuli, będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.

I szczerze żałuję  że tak wyszło... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Chłopaku  nie myśl  że raz zdobyta... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Chłopaku, nie myśl, że raz zdobyta dziewczyna będzie twoja na zawsze. Podczas, gdy ty ją ignorujesz, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy ty jesteś zbyt zajęty, by poświęcić dla niej chwilę, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy nie jesteś pewien czy nadal ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien.

Co mam Ci powiedzieć? Że jest mi... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Co mam Ci powiedzieć? Że jest mi źle bez Ciebie? I tak nie przyjdziesz, nie przytulisz, nie będziesz. Może czas odpuścić?

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy... teksty

eemmm92 dodano: 12 luty 2016

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy, nawet przez chwilę nie pomyślałam, że będziesz dla mnie tak cholernie ważny.

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

eemmm92 dodano: 12 luty 2016

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno. Doceń siebie za to kim jesteś. Bądź dla siebie dobry."

Czasem po prostu musi wywrócić się... teksty

eemmm92 dodano: 4 luty 2016

Czasem po prostu musi wywrócić się świat do góry nogami, aby zrozumieć, że zmiana w naszym życiu to najlepsze co mogło nas spotkać...

Ja jestem jedną z tych  która... teksty

eemmm92 dodano: 4 luty 2016

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich. Robię sobie nadzieję, a potem płaczę. Staram się tylko, żeby nikt nie zauważył tego, że jestem smutna. Często się śmieję, bo to kocham. Taka już jestem. Cholernie wrażliwa i wesoła

Ktoś  kto kiedyś był dla nas... teksty

eemmm92 dodano: 2 luty 2016

Ktoś, kto kiedyś był dla nas ważny, zawsze będzie do nas wracał wraz ze wspomnieniami.

Są takie momenty w życiu w których... teksty

eemmm92 dodano: 2 luty 2016

Są takie momenty w życiu w których lepiej być naje*anym

Trudno jest przestać kochać kogoś... teksty

eemmm92 dodano: 2 luty 2016

Trudno jest przestać kochać kogoś z dnia na dzień, jeśli kochało się naprawdę, nawet gdy ten ktoś sprawił ci zawód.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV