głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czasami coś po prostu pęka. Bez... teksty

eemmm92 dodano: 28 luty 2016

Czasami coś po prostu pęka. Bez żadnego powodu, nie ma zdrady, nie ma wielkiej kłótni czy rozczarowań. Z dnia na dzień zaczynacie się od siebie oddalać i nic z tym nie możecie zrobić. Próbujecie, ale jesteście już za daleko, by chwycić swoje dłonie. Nie umiecie nawet powiedzieć czy wam przykro, bo ten koniec przyszedł tak naturalnie jak zmiana pory roku.

Jedno z najlepszych uczuć na... teksty

eemmm92 dodano: 28 luty 2016

Jedno z najlepszych uczuć na świecie Gdy obejmujesz ukochaną osobę, a ona przytula cię jeszcze mocniej.

Przychodzi w życiu taki czas  gdy... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Przychodzi w życiu taki czas, gdy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest takie krótkie- przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia,a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć- to prezent, zaś być szczęśliwym- to twój wybór.

Nic nie jest w stanie w pełni... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Nic nie jest w stanie w pełni zastąpić tego ciepła, które daje wtulona w ciebie ukochana osoba.

Naprawdę nie potrzeba robić wiele... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Naprawdę nie potrzeba robić wiele by.. Kobieta czuła się zawsze kochana i wyjątkowa.

W jednym momencie mam ochotę... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto.

Jeżeli facet naprawdę się zakocha... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Jeżeli facet naprawdę się zakocha, to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. Nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach- te jedne mu wystarczą. Nie obejrzy się za inną, bo najważniejsza dla niego będzie szła obok. Każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak, jakby ta miała mu zaraz uciec. Będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie, które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Taki facet, gdy go o to się poprosi, przytuli, będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.

I szczerze żałuję  że tak wyszło... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Chłopaku  nie myśl  że raz zdobyta... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Chłopaku, nie myśl, że raz zdobyta dziewczyna będzie twoja na zawsze. Podczas, gdy ty ją ignorujesz, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy ty jesteś zbyt zajęty, by poświęcić dla niej chwilę, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy nie jesteś pewien czy nadal ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien.

Co mam Ci powiedzieć? Że jest mi... teksty

eemmm92 dodano: 14 luty 2016

Co mam Ci powiedzieć? Że jest mi źle bez Ciebie? I tak nie przyjdziesz, nie przytulisz, nie będziesz. Może czas odpuścić?

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy... teksty

eemmm92 dodano: 12 luty 2016

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy, nawet przez chwilę nie pomyślałam, że będziesz dla mnie tak cholernie ważny.

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

eemmm92 dodano: 12 luty 2016

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno. Doceń siebie za to kim jesteś. Bądź dla siebie dobry."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV