głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ediit Dałam mu szansę . Potem kolejne które zmarnował w tak chamski i podły sposób. I doskonale wiem że w niedalekiej przyszłości ustanie naprzeciw mnie prosząc o jes

ediit

ediit.moblo.pl
Dałam mu szansę . Potem kolejne które zmarnował w tak chamski i podły sposób. I doskonale wiem że w niedalekiej przyszłości ustanie naprzeciw mnie prosząc o jeszcze
Dałam mu szansę . Potem kolejne... teksty

ediit dodano: 27 czerwca 2010

Dałam mu szansę . Potem kolejne , które zmarnował w tak chamski i podły sposób. I doskonale wiem , że w niedalekiej przyszłości ustanie naprzeciw mnie , prosząc o jeszcze jedną. A w tym wszystkim najgorsze jest to , że ja nie będę potrafiła odmówić mu .

Nie masz nawet najmniejszego pojęcia... teksty

ediit dodano: 27 czerwca 2010

Nie masz nawet najmniejszego pojęcia , co wtedy czułam. Zostawiłeś po sobie wielką ranę. Czasem nawet mam wrażenie , że powoli goi się , jednak Ty wracasz na moment , a ja znów czuję jak ta cholerna pustka zabija mnie od środka , a rana zamiast zabliźnić - staje się coraz to większa. Pewnie nawet nie wiesz, że nadal jesteś częścią mojego życia. Zmieniłam się . A wiesz co jest najdziwniejsze ? Patrzeć jak z dnia na dzień wszystko obojętnieje , ale z drugiej strony wiedzieć , że zależy na kimś. Nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo chciałabym Cię znienawidzić , a nie potrafię . Tak samo jest z moim prywatnym szczęściem - ktoś nie pozwala mi być szcześliwą. Ta osobą jesteś Ty .

Być może nie każdy jest tak... teksty

ediit dodano: 27 czerwca 2010

Być może nie każdy jest tak perfekcyjny , by odbudować dokładnie to wszystko, co zniszczyło cierpienie , kochać tak jak wcześniej lub w ogóle kochać .I nawet czas nie jest już naszym sprzymierzeńcem .

Tak bardzo chciałam wierzyć   że... teksty

ediit dodano: 27 czerwca 2010

Tak bardzo chciałam wierzyć , że tym razem będzie inaczej , że darząc Cię znów zaufaniem nie zawiodę się , że jesteś tym jedynym , któremu warto dać setną szansę i muszę wszystko wybaczyć , że nie zauważyłam jak doskonale udało mu się zrobić ze mnie idiotkę.

strasznie podoba mi się to :  teksty ediit dodał komentarz: strasznie podoba mi się to :) do wpisu 27 czerwca 2010
dokładnie   d teksty ediit dodał komentarz: dokładnie ; d do wpisu 26 czerwca 2010
Wiem   że tą pustkę może... teksty

ediit dodano: 26 czerwca 2010

Wiem , że tą pustkę może wypełnić jedynie on . Ale samo myślenie o nim nie wystarczy . Potrzebuję czuć , że jest blisko , słyszeć jak setki raz na godzinę upewnia mnie o swojej miłości , przytula tak mocno , jakby nigdy nie chciał , abym odeszła , snuć z nim i tylko z nim miliony wspólnych planów na przyszłość.

ja i on to multum niedomówień  a ja... teksty

ediit dodano: 26 czerwca 2010

ja i on to multum niedomówień, a ja nienawidzę niejasności . Coś jest białe lub czarne , więc nie rozumiem, co jest trudnego w wyborze pomiędzy jednym a drugim . Chciałabym w końcu być pewna tego , na czym stoję , niż martwić się , że za chwilę ten grunt usunie mi się spod nóg .

Dziś mamy się spotkać .  Od... teksty

ediit dodano: 26 czerwca 2010

Dziś mamy się spotkać . Od jakiegoś czasu nie potrafię się na niczym innym skupic . W głowie układam setki wyimaginowanych dialogów . Jeszcze raz analizuję to wszystko , co chcę Ci powiedzieć. Wraz ze zbliżającą się umówioną godziną czuję strach i nagłą palpitację serca. A Ty po prosu piszesz , że jednak nie przyjdziesz .

I że nie warto się starać by... teksty

ediit dodano: 25 czerwca 2010

I że nie warto się starać by odnaleźć w tym wszystkim sens ?

Z biegiem czasu nauczyłam się   że... teksty

ediit dodano: 25 czerwca 2010

Z biegiem czasu nauczyłam się , że jeśli ktoś odszedł , to i tak kiedyś wróci. Czasem jednak za późno.

Wydawać się może absurdalnym   a... teksty

ediit dodano: 25 czerwca 2010

Wydawać się może absurdalnym , a wręcz śmiesznym wypowiedzenie do kogoś słów 'Kocham Cię' dla kogoś , kto tak naprawdę nigdy nie darzył kogoś głębszym uczuciem, że już nie wspomnę nawet o określeniu tej osoby mianem 'całego naszego świata' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV