głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus ej tylko proszę Cię maleńka żebyś mi juutro w moje urodziny humoru od rana nie psuła tylko spróbujesz to ja sobie oddam mraaau. a ja specjalnie będę chodzić koł

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
ej tylko proszę Cię maleńka żebyś mi juutro w moje urodziny humoru od rana nie psuła tylko spróbujesz to ja sobie oddam mraaau.
ej tylko proszę Cię maleńka... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

ej tylko proszę Cię maleńka , żebyś mi juutro , w moje urodziny humoru od rana nie psuła , tylko spróbujesz, to ja sobie oddam , mraaau.

a ja specjalnie będę chodzić koło... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

a ja specjalnie będę chodzić koło Ciebie na przerwach , może wkońcu podejdziesz do mnie młoda i powiesz co o mnie myślisz , a nie wszyscy do okoła mi mają to mówić ..

wariatka no  d xd teksty dziiikus dodał komentarz: wariatka no ;d xd do wpisu 18 listopada 2010
jesteś ze mną. oboje się... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

jesteś ze mną. oboje się zmieniamy. ty przestajesz palić. ja nie przeklinam, przestałam nałogowo żuć owocową gumę i mniej siedzę przed monitorem komputera. ty się uczysz. ja odrabiam lekcje. jestem grzeczna i nie wdaję się w niepotrzebne sprzeczki. widzisz? uzupełniamy się skarbie. / malynoowa.

obiecałam sobie  że się zmienię.... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

obiecałam sobie, że się zmienię. nie będę taka wredna, nie będę raniła innych. ale nigdy w świecie nie stanę się wrażliwym człowiekiem, bo wiem, że takim ludziom trudno jest pokonać wszelkie trudności i ponosić porażki. / malynoowa,

zawsze jest ktoś  kto będzie... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

zawsze jest ktoś, kto będzie chciał zniszczyć to co budowałaś tak długo. ale nie możesz się poddać i ustąpić. nie nie nie ! walcz o to co masz i broń się. nikt nie będzie zabierał ci marzeń, pamiętaj. / malynoowa.

pójdę na dyskotekę. założę... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

pójdę na dyskotekę. założę najlepsze ciuchy i będę bawić się z każdym to napotkanym typem. a tobie jedynie co zostanie to tylko patrzenie się na mnie i ten głupi głos w sercu: żałuj. / malynoowa.

i znów przyjdą święta. czas... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

i znów przyjdą święta. czas radości, zielonej choinki. słodkich cukierków. przemyśleń i nowych postanowień. później przyjdzie nowy rok, a ja jak co roku postanowię o tobie nie myśleć. cóż mam z tego, że postanawiam skoro nigdy nie dochodzi do oczekiwanego skutku. / malynoowa.

chciałabym dostać pod choinkę... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

chciałabym dostać pod choinkę ogromnego pluszowego łosia. nazwałabym go twoim imieniem i kopała gdy byłabym wkurwiona. tak, przydałby się taki łoś. / malynoowa.

hah   mega too  d    teksty dziiikus dodał komentarz: hah , mega too ;d ;* do wpisu 18 listopada 2010
nie chcę marnować sobie życia.... teksty

dziiikus dodano: 18 listopada 2010

nie chcę marnować sobie życia. przede wszystkim nie chcę go popsuć tobie. więc zastanawiam się czy to wszystko w ogóle ma s e n s jeśli uważasz, że masz na nią wyjebane a nadal co każdą przerwę do niej latasz. no sory, chyba czegoś tu nie możesz pojąć. / malynoowa.

jezuuu   kurwa ty chyba jesteś mną . mam taką samą sytuacje    teksty dziiikus dodał komentarz: jezuuu , kurwa ty chyba jesteś mną . mam taką samą sytuacje ;/ do wpisu 18 listopada 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV