głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus wolałbyś zapomnieć ? a wiesz co ja bym wolała nie ? to ci powiem chcę żebyś wypierdalał. tamte chwile już nie wrócą przynajmniej ja nie chcę by wróciły gdy słuc

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
wolałbyś zapomnieć ? a wiesz co ja bym wolała nie ? to ci powiem chcę żebyś wypierdalał.
wolałbyś zapomnieć ? a wiesz co ja... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

wolałbyś zapomnieć ? a wiesz co ja bym wolała , nie ? to ci powiem , chcę żebyś wypierdalał.

tamte chwile już nie wrócą... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

tamte chwile już nie wrócą , przynajmniej ja nie chcę by wróciły , gdy słucham `Piko - Kiedy Cię zobaczę` i patrzę przez okno na te białe płatki śniegu, to wszystko wydaje mi się takie inne , wszystko powraca , lecz prosze nie przychodź do mnie czternastego i nie proś bym do Ciebie wróciła , bo naprawdę nie chce tego spieprzyć , jestem szczęśliwa , można powiedziec że jestem gdyby nie wpieprzały się takie dwie , ale to mozna pominąć , nie w tym sens .. czy cię pamiętam ? tak, pamiętam .. czy o tobie myśle ? tak, myśle. czy cię kocham ? mam nadzieje że już nie. czy do ciebie wrócę ? wolałabym ominąć tą scenę.

Siema  siema  oczarowały mnie twego ciała wdzięki Chciałbym się pobujać z Tobą w rytmie tej piosenki   3 teksty dziiikus dodał komentarz: Siema, siema, oczarowały mnie twego ciała wdzięki Chciałbym się pobujać z Tobą w rytmie tej piosenki < 3 do wpisu 30 listopada 2010
pamiętasz tamte święta ? było... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

pamiętasz tamte święta ? było pięknie prawda , lecz już nikt do tego nie wróci , a szczególnie ja nie chcę wracać , mam jego - mam wszystko. jestem z nim szczęśliwa , więc proszę nie wpieprzaj się w to jak tamta laska z jego klasy , okej ?

hahahha !  d teksty dziiikus dodał komentarz: hahahha ! ;d do wpisu 30 listopada 2010
http:  demotywatory.pl 2340640... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

ale nie bd mieć hehe    nie no joke  d teksty dziiikus dodał komentarz: ale nie bd mieć hehe ;* nie no joke ;d do wpisu 30 listopada 2010
sama walczę ze sobą. walczę o nas... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

sama walczę ze sobą. walczę o nas, o to uczucie, które już gaśnie. tego nie da się rozpalić na nowo. podłożyć do pieca, żeby znów było ciepło. zabiliśmy w sobie wszystko. / malynoowa.

ej spoko. nie przejmuj się mną. nie... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

ej spoko. nie przejmuj się mną. nie będę godziła się z nią na siłę. nie będę miła, bo obraża się o ciebie, a wiesz ile dla mnie znaczysz. dla niej nie chce stracić z tobą kontaktów. luz. kij jej w oko, bo chuj w dupę to przyjemność. / malynoowa.

wyraz szmata można rozumieć... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

wyraz szmata można rozumieć dwojako. jednak ja słysząc i używając tego słowa, myślę tylko i wyłącznie o tej niedoruchanej lasce. / malynoowa.

piszę ci że jest mi zimno  a ty jak... teksty

dziiikus dodano: 30 listopada 2010

piszę ci że jest mi zimno, a ty jak zwykle odpisujesz, że przytuliłbyś mnie teraz. cóż kurwa za problem, przyjeżdżasz i przytulasz. proste. / malynoowa.

dokladnie  x ! teksty dziiikus dodał komentarz: dokladnie ;x ! do wpisu 30 listopada 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV