głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus i mówisz do koleżanek że ja niby robie ci na złość? wiesz co robiłabym ci na złość wtedy gdybym podeszła do niego i udawałą Ciebie suko. aaaa i nienawidzisz teg

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
i mówisz do koleżanek że ja niby robie ci na złość? wiesz co robiłabym ci na złość wtedy gdybym podeszła do niego i udawałą Ciebie suko.
i mówisz do koleżanek że ja niby... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

i mówisz do koleżanek że ja niby robie ci na złość? wiesz co , robiłabym ci na złość wtedy gdybym podeszła do niego i udawałą Ciebie , suko.

aaaa   i nienawidzisz tego gdy... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

aaaa , i nienawidzisz tego gdy przychodzę do niego i mówię słodko `cześć kochanie` a on całuje mnie w policzek. a ty i ta twoja zazdrość w twoich oczkach maleńka , pomyśl jak ja się czułam gdy zniszczyłaś mi poprzedni związek. tylko że ja na ten sobie zapracowałam i twoje Big cycki i zero rozumu tu niczego nie zmieni. pozdro.

i obiecuję  że jeśli jeszcze raz... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

i obiecuję, że jeśli jeszcze raz spojrzy na mnie ta Twoja szmata to wydrapie jej oczy! / gumisiowa_milosc

podobno zakochani czasu nie liczą  a... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

podobno zakochani czasu nie liczą, a jak przychodzi siedzieć na nudnej fizyce przez 45 minut, to ty i ja siedzisz z głową na zegarku i liczysz minuty do przerwy, żeby przez piętnaście minut być tylko ze mną. / malynoowa.

nie przejmować się kurwami   o... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

nie przejmować się kurwami , o taaaak ! ;D

lubię zimę i nawet odpowiada mi to... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

lubię zimę i nawet odpowiada mi to, że chłopaki rzucają śniegiem. nie maluję rzęs tuszem, nie martwię się o to, że rozmaże mi się makijaż, od śniegu, a tym bardziej od płaczu, co teraz jest moim najczęstszym zajęciem. staram się być twarda, ale mi to jakoś nie wychodzi. / malynoowa

mimo że wyglądam jak siedem... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

mimo że wyglądam jak siedem nieszczęść ty i tak twierdzisz, że jestem śliczna. że właśnie taką naturalną mnie ubóstwiasz, że tylko z taką dziewczyną, z takim wielkim serduchem jak moje, chcesz iść przez życie. miłe. / malynoowa.

kumple mi karzą nie najezdzać na... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

kumple mi karzą nie najezdzać na Ciebie w opisach i pod zdjęciami na fbl , ale ja im po prostu odpowiadam że na taką kurwe jak Ona to się po prostu nei da mieć wyjebane , Suki trzeba tępić nie ?

fajne  d ! teksty dziiikus dodał komentarz: fajne ;d ! do wpisu 6 grudnia 2010
i nawet jeśli jestem wkurzona. nie... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

i nawet jeśli jestem wkurzona. nie chce mi się żyć i najchętniej wyjechałabym, na drugi koniec świata, ty, potrafisz zrobić wszystko, żeby na mojej twarzy pojawił się uśmiech. wierz mi, często wolałabym ci przyjebać niż się uśmiechać, ale nie mogę, za bardzo cię kocham. / malynoowa.

teoretycznie mówił  że ona znaczy... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

teoretycznie mówił, że ona znaczy dla niego wszystko. praktycznie lubił strzelać szeleczką od jej stanika przy kumplach.
Autor cytatu: alwayssmiile

i jazda  d ! teksty dziiikus dodał komentarz: i jazda ;d ! do wpisu 6 grudnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV