głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dumlle Temu kto Cię nie szuka nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decyduje

dumlle

dumlle.moblo.pl
Temu kto Cię nie szuka nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydujesz
Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

dumlle dodano: 21 stycznia 2012

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Mnie nie trzeba zabierać na... teksty

dumlle dodano: 21 stycznia 2012

Mnie nie trzeba zabierać na romantyczne kolacje , nie trzeba też płacić za mnie w kinie . Mi trzeba dawać bluze wieczorami , trzeba mnie mocno przytulać i nakładać mi kaptur kiedy pada . Nie trzeba mówić mi co chwile jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo jestem dla kogoś ważna . Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni i dać do zrozumienia, ze jestem ta którą kochasz najbardziej. Jestem dość skomplikowaną osobą , ale gdy się postarasz . pokochasz mnie taką jaką jestem . spróbujesz ?

Ten który kocha Cię prawdziwie... teksty

dumlle dodano: 21 stycznia 2012

Ten który kocha Cię prawdziwie nigdy nie pozwoli Ci odejsc nawet jeśli będziesz miała słabą chwile i chciała tego dokonac. Zrobi wszystko żeby zatrzymac Cię przy sobie na zawsze i nigdy nie zwątpi ♥

Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na... teksty

dumlle dodano: 21 stycznia 2012

Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to by jego kobieta była zazdrosna o inne. Prawdziwy mężczyzna sprawi ,że to inne będą zazdrosne o nią.

PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd... teksty

dumlle dodano: 21 stycznia 2012

PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd, w dupie ma opinie innych, nie obchodzi go twój makijaż i fryzura. On po prostu Cie kocha w każdej chwili, tęskni zaraz po odejściu od Ciebie a przy Tobie zachowuje sie jak Książe z bajki . TAK, to jest PRAWDZIWY FACET . ツ

Prawdziwy facet  szacunek do kobiety... teksty

dumlle dodano: 21 stycznia 2012

Prawdziwy facet, szacunek do kobiety ma ZAWSZE! Przed związkiem, w trakcie i po rozstaniu!

Potrafie fałszywie sie... teksty

dumlle dodano: 20 stycznia 2012

Potrafie fałszywie sie uśmiechnąć. Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią. Jestem w stanie zrobić ci krzywdę aby się zemścić. po dniach tygodniach latach. kiedy znajdę odpowiednią okazje. Czasem płacze bo nie mam siły. Śmieje sie wtedy kiedy mam ochotę. Wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to znowu. Wybaczam, tylko jeśli kocham. Boje się jedynie śmierci lub samotności. Nie jesteś w stanie mnie poniżyć bo doskonale znam swoją wartość. Nie wymagam od innych tego czemu sama nie potrafiłabym sprostać. Lecz stać mnie na wiele.

Ja zamykam się na weekend w domu... teksty

dumlle dodano: 20 stycznia 2012

Ja zamykam się na weekend w domu, nie odbieram od nikogo telefonu, jeżeliby chcieliby coś ode mnie powiem im po weekendzie, że siedziałem w domu.

  nie musi być romantycznie  musi... teksty

dumlle dodano: 19 stycznia 2012

` nie musi być romantycznie, musi być z tobą

  może wszystko to  co było między... teksty

dumlle dodano: 19 stycznia 2012

` może wszystko to, co było między nami zgasło, może nie damy sobie drugiej szansy, tak jak nie zapalimy dwa razy tej samej zapałki . może .. a może właśnie za jakiś czas znów będziemy budować wszystko od podstaw, poznawać siebie na nowo, już jako innych ludzi . może gdy się zmienimy, nie będziemy już w pełni siebie akceptować . będzie nas różniło coraz więcej rzeczy . może wtedy stwierdzimy, że już do siebie nie pasujemy, że nie jesteśmy jak rodzeństwo, że to wszystko przepadło .

  i móc wziąć cię za rękę   a... teksty

dumlle dodano: 19 stycznia 2012

` i móc wziąć cię za rękę , a potem iść z tobą na drugi koniec tęczy ..

  wiedziałam  że to było za... teksty

dumlle dodano: 19 stycznia 2012

` wiedziałam, że to było za pięknie, by mogło być prawdziwe . ja i on . chyba sobie za dużo wyobrażałam . a on . ? on bawił się moimi uczuciami . byłam dla niego kolejną marionetką, przygodą w życiu .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV