głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Chcę być Twoim najpiękniejszym... teksty

dreambig dodano: 25 września 2016

Chcę być Twoim najpiękniejszym powitaniem i najtrudniejszym pożegnaniem

W końcu trafiasz na kogoś  kto... teksty

dreambig dodano: 25 września 2016

W końcu trafiasz na kogoś, kto przesłania ci sobą cały świat, a nawet więcej. Kogoś, kto staje się ważny, jak nie najważniejszy. Kogoś dla ciebie, kogoś swojego, prywatnego. Kogoś, z kim możesz dzielić się wszystkim. Kogoś, dla kogo jesteś w stanie znieść wiele. Kogoś, z kim milczenie nie jest czymś złym. I choć musiałaś czekać na niego długo, wygrałaś. Warto było przecierpieć swoje i przepłakać bezwartościowość. Teraz, masz to, na co tyle czekałaś i przebolałaś - czego chcieć więcej?

Daj się zaskoczyć. Nie ma sensu... teksty

dreambig dodano: 25 września 2016

Daj się zaskoczyć. Nie ma sensu się zamykać. Otwórz się na nieznane. Ciesz się chwilą. Czerp z dzisiejszego dnia jak najwięcej. Próbuj, bo później pozostanie tylko żal do samego siebie. Jeśli nie teraz, to kiedy? Weź się w garść. Wstań i rusz do przodu. Nałóż na twarz uśmiech. Jesteś tylko ty i całe twoje życie. Nie oszczędzaj go.

W końcu wszystko się zmienia.... teksty

dreambig dodano: 25 września 2016

W końcu wszystko się zmienia. Wychodzi słońce, chmury rozchodzą się na boki. Na twarzy pojawia się uśmiech, znikąd, po prostu jest. Oczy promienieją. Nadchodzi taki czas, kiedy przeszłość przestaje mieć znaczenie. Wciąż jest, istnieje, ale już się nie liczy, nie ciąży nam. Zaczynasz doceniać obecne chwile, ludzi obok, niebo nad głową. Ale to nic, wiesz co jest najważniejsze? Że w końcu zwyciężyłeś, najgorsze już za tobą, nauczyłeś się walczyć, zacząłeś żyć. Z tym człowiekiem obok, czy bez niego, z bolącymi wspomnieniami, urazami przeszłości, nienawiścią ludzi pozostałych w tyle. Zacząłeś prawdziwie żyć, tylko to się liczy.

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie ma... teksty

dreambig dodano: 25 września 2016

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie ma czegoś takiego jak koniec i kropka. Nie zawieszasz się i nie stajesz w miejscu na dłuższy czas, tylko dlatego, że coś nie wyszło. Zawsze jest inna opcja. Musisz się tylko rozejrzeć, czegoś się chwycić. Może wystarczy odwrócić się za siebie? Znaleźć popełniony błąd i wyciągnąć wnioski. To nie jest tak, że upadasz, wstajesz i patrzysz pozytywnie do przodu. To, co zawaliłeś miało swój błąd w podstawach i to wszystko zostało gdzieś z tyłu, zakopane pod "będzie dobrze" i "nie wracaj do przeszłości". Uwierz, musisz to zrobić. Musisz się cofnąć, zrozumieć i uciekać ile sił w nogach. Wyciągasz z tej przeszłości wnioski i naginasz do przodu, wtedy możesz zacząć od nowa, dostrzec inne opcje, zrobić to wszystko poprawnie, po swojemu, dokładnie tak, jak miało być wcześniej.

W Twoich us­tach na­bieram znaczeń. teksty

dreambig dodano: 23 września 2016

W Twoich us­tach na­bieram znaczeń.

O tym  o czym z To­bą... teksty

dreambig dodano: 23 września 2016

O tym, o czym z To­bą mil­cza­łam, nikt ode mnie nie usłyszy.

Ty też czasem tęsknisz i patrzysz w... teksty

dreambig dodano: 23 września 2016

Ty też czasem tęsknisz i patrzysz w gwiazdy. Nasz wzrok spotyka się gdzieś wśród galaktyk.

Zaryzykuj  a zobaczysz co Cię spotka. teksty

dreambig dodano: 23 września 2016

Zaryzykuj, a zobaczysz co Cię spotka.

Kobiety tęsknią za... teksty

dreambig dodano: 23 września 2016

Kobiety tęsknią za nieprzewidywalnością. Za jasnym komunikowaniem swoich oczekiwań. Kobieta chce, aby facet do niej podszedł i powiedział: „Chcę cię.” A następnie nie spuścił wzroku. Ale patrzył tak długo, żeby się zaczerwieniła i to ona spuściła wzrok. (…) Tym, co napędza kobietę, są emocje. Dasz jej emocje, masz kobietę.

Znajdziemy powód by odchodzić. I... teksty

dreambig dodano: 23 września 2016

Znajdziemy powód by odchodzić. I sto powodów, żeby wracać.

Nigdy nie rezygnuj z czegoś  o czym... teksty

dreambig dodano: 23 września 2016

Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV