głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dreamab0utl0ve i wciąż czekam na ten dzień gdy wstanę zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie jak bardzo tęsknisz kochasz i potrzebujesz. Mów że beze mnie nie możesz żyć

dreamab0utl0ve

dreamab0utl0ve.moblo.pl
i wciąż czekam na ten dzień gdy wstanę zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie jak bardzo tęsknisz kochasz i potrzebujesz.
i wciąż czekam na ten dzień  gdy... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

i wciąż czekam na ten dzień, gdy wstanę zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie, jak bardzo tęsknisz , kochasz i potrzebujesz.

Mów że beze mnie nie możesz żyć. teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Mów,że beze mnie nie możesz żyć.

Prysznic... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Prysznic...

nie płacz .. ludzie potrafią ranić... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

nie płacz .. ludzie potrafią ranić i odchodzić. Wracać też potrafią ,

Maleńki diabełek we mnie tkwi... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Maleńki diabełek we mnie tkwi chodź z pozoru słodziutki aniołek Trochę dziecinna - ale nie spieszy mi się żeby dorosnąć.. Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę ;D Jak księżyc raz pochmurna raz pogodna pośród gwiazd Sentymentalna, pamiętliwa, Mimo pozorów wrażliwa - aż zbytnio Potrafię kochać tylko tak jak by jutro miał się skończyć świat Delikatna- nieraz aż za bardzo.. ale taka już jestem~ Trochę pyskata, ale w tym jest urok .. Nerwusek i co tu dużo gadać.. Wciąż się zmieniam. I nawet płacze już innymi łzami. I śmieje się nie tak jak dawniej. Wszystko nowe i świeże jak śnieg, który wczoraj spadł. Cierpliwa do granic wytrzymałości Bardzo łatwo mnie zranić i w tedy zaczynam płakać.. Uparta jak osioł i przez to nieraz ciężko w życiu

Jest zimna jak kamień   Nie robi nic... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Jest zimna jak kamień, Nie robi nic dla kasy. Bezkompromisowa, Nie ma nic do stracenia. Nikogo nie kocha i zdania nie zmienia.

Nie jestem laleczką...  Jednorazową... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Nie jestem laleczką... Jednorazową zabaweczką... Którą rzucisz w kąt i powiesz ...to był błąd...

Mówisz o miłości  Lecz nie wiesz... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Mówisz o miłości Lecz nie wiesz co to jest? A może mylisz zakochanie z miłością? Chcesz zaimponować dziewczynom Tym że z kimś chodzisz? Co ty o tym wiesz? O tym uczuciu? Czy znasz zaufanie i czułość? Strach tęsknotę? Ten ból serca przy rozstaniu? Wiesz co to jest...? Nie...

Jest ciemno i zimno...  Pada... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Jest ciemno i zimno... Pada śnieg... Już Cię nie ma ze mną... Pochowałam Cię głęboko pod ziemią... I choć żyjesz, dla mnie umarłeś... Jest mi przykro i choćby nie wiem co się stało, Nie położę kwiatów na Twoim grobie... Bo Ty nie położyłeś na moim...

Gdzie byłeś ?   Gdzie byłeś kiedy... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Gdzie byłeś ? Gdzie byłeś kiedy płakałam w poduszkę ? Gdzie byłeś kiedy leżałam pod łóżkiem? Gdzie byłeś kiedy chciałam skoczyć w dół ? Gdzie byłeś gdy kopałam grób swój? Z kim byłeś ? Z kim byłeś kiedy straciłam szczęście ? Z kim byłeś kiedy kroiłam swoje ręce ? Z kim byłeś kiedy uderzyłam głową w stół ? Z kim byłeś gdy kopałam grób swój ? Dlaczego? Dlaczego upadłam na ziemię z rozpaczy? Dlaczego miłość mocno boleć raczy ? Dlaczego mosiężny nóż okropnie kuł ? Dlaczego kopałam grób swój ?

 szepty    Kim jesteś ?? Dlaczego do... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

*szepty* -Kim jesteś ?? Dlaczego do mnie mówisz ?? +Bo cię kocham i zawsze kochałam -To czemu Cię nie było jak Cię potrzebowałem !! +Byłam , ale mnie nie widziałeś . -Dlaczego milczałaś , jak cierpiałem. +Bo nic nie mówiłeś, tylko milczałeś. -Płakałem , opuściłaś mnie a teraz wracasz ?! +Nienawiść zaślepia , byłam tam gdzie żeś nie patrzył -Kłamiesz mnie ciągle !! Opuść mnie na zawsze !! +Jak sobie życzysz, ale wrócę gdy znów zapłaczesz ! -Czekaj , Kim jesteś !! Odpowiadaj żwawo !! +Odchodzę ? mów mi słabość ?

Jeśli Kiedyś Mnie Uderzysz  Nie... teksty

dreamab0utl0ve dodano: 18 sierpnia 2009

Jeśli Kiedyś Mnie Uderzysz, Nie Łudź Się, Że Nie Oddam... Jeśli Na Mnie Głos Podniesiesz, Nie Myśl, Że Będę Spokojna... Jeśli Zaczniesz Na Mnie Krzyczeć, Nie Oczekuj, Że Wysłucham W Milczeniu... Jeśli Wyjdziesz Raz...Już Powrotu Nie Będzie... Będę Płakać... Cierpieć tęsknić... Ale Raz Drzwi Zamknięte... Otwierać Już Nie Będę...!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV