 |
dopdoidoh.moblo.pl
ej a pamiętasz jak ustalałyśmy że poczekasz na mnie kilka lat i razem pójdziemy do zakonu ? to wiesz co ? weź już nie czekaj.
|
|
 |
ej , a pamiętasz jak ustalałyśmy , że poczekasz na mnie kilka lat i razem pójdziemy do zakonu ? to wiesz co ? weź już nie czekaj.
|
|
 |
To, że wracam z zakupów z niczym nie oznacza, że nie wiem czego chcę. Ja wiem, tylko w żadnym sklepie tego nie ma do cholery. :D
|
|
 |
Nie trzeba być tak samo szalonym i nieogarniętym jak ja żeby mnie polubić, ale to by było bardzo pomocne ;D
|
|
 |
Mieć znowu 6 lat, widzieć na ulicy plamę benzyny i krzyczeć, że tęcza spadła ♥
|
|
 |
Przyjaciel ten, który przypierdoli ci w twarz i przypomni kim jesteś, kiedy robisz coś głupiego.
|
|
 |
nakręca mnie ta cała atmosfera, muzyka dla mnie zawsze w roli bohatera.
|
|
 |
- mamo, żelazko się zjebało. - nie przeklinaj ! czemu się zjebało ? - skąd mam wiedzieć, próbuje od 30 minut wyprasować bluzkę i nic, zimne jest. - a włączyłaś do prądu ? - ooo nie, zapomniałam.
|
|
 |
przyjaciel - osoba tak samo zwariowana, psychicznie chora i szalona jak Ty ;D
|
|
 |
To moje życie takim je pozostaw, nie osądzaj bez podstaw nienawiść na bok odstaw.
|
|
 |
Też tak macie? Że gdy rodzice wpatrują się wam w monitor nie macie pojęcia na jaką stronkę wejść.? ;d
|
|
 |
chciałabym teraz wyjść, tak bez słowa, jak najdalej, donikąd. zostawiając problemy daleko za sobą i szukać tego cholernego sensu, który coraz częściej gubię.
|
|
 |
Bądź sobą, a nie tanią, pospolitą, wyuzdaną wersją szmaty, bo tych egzemplarzy są miliony na półkach.
|
|
|
|