głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Łapczywie chwytam powietrze w płuca... teksty

donkey dodano: 24 luty 2013

Łapczywie chwytam powietrze w płuca i zagryzam wargi. Wmawiam sobie, że zawsze mogło być gorzej zamykam oczy by nie uronić ani jednej łzy. Usilnie się uśmiecham bo życie jest zbyt krótkie.

Nie mam ochoty się śmiać  a... teksty

donkey dodano: 24 luty 2013

Nie mam ochoty się śmiać, a przecież tak bardzo lubię. Nie mam ochoty rozmawiać i z nikim się widzieć. Nie chcę czytać, oglądać i być. Chcę uciec. Ale to też nie jest proste. Bo jak uciec przed myślami? Gdzie? Jak?

stoję przed lustrem i co widzę ?... teksty

donkey dodano: 24 luty 2013

stoję przed lustrem i co widzę ? dziewczynę, z wymęczonym spojrzeniem, zaszklonymi oczami i bólem wyrysowanym na ustach. ubrana jest w szeroką koszulkę i krótkie spodenki. w ręku trzyma karteczkę z napisem: ` zabierz mnie stąd `, nie poznaję jej. jednak po krótkiej chwili zdaję sobie sprawę z tego, że to ja. ja wymęczona przez życie, olana, zostawiona i opuszczona.

najgorszy z momentów nadchodzi wtedy... teksty

donkey dodano: 24 luty 2013

najgorszy z momentów nadchodzi wtedy , gdy wszyscy zauważają u ciebie zmiany na gorsze , nawet ty sama . schudłaś , zbladłaś , cera ci zszarzała , nie jesteś tak bardzo aktywna , nie latasz jak głupia , nic ci się nie chce , przysypiasz na lekcjach , nie wychodzisz z pokoju , zbyt dużo śpisz , niechętnie spotykasz się ze znajomymi , na wszystko narzekasz , nic nie robisz i masz wszystko w dupie . pieprzona bezradność rozkłada ci ręce , bo sama nie umiesz wytłumaczyć co ci dolega a za wszelką cenę chciałabyś znaleźć na to lek .

Poznaj  oceń  nazwij szmatą   OK... teksty

donkey dodano: 22 luty 2013

Poznaj, oceń, nazwij szmatą - OK, ale NIGDY w innej kolejności!

I patrzę w lustro i pytam 'kim... teksty

donkey dodano: 10 luty 2013

I patrzę w lustro i pytam 'kim jesteś, kim się stałaś i co ty wyprawiasz'?

Ostatnio brakuje mi zapewnień... teksty

donkey dodano: 10 luty 2013

Ostatnio brakuje mi zapewnień, czułości, wiary, świadomości, że jestem dla kogoś ważna..

Aha  to takie chamskie  bezuczuciowe... teksty

donkey dodano: 10 luty 2013

Aha to takie chamskie, bezuczuciowe słowo - wkurwia w chuj

Zawsze trzymam wszystko w sobie.... teksty

donkey dodano: 10 luty 2013

Zawsze trzymam wszystko w sobie. Chyba nigdy nie miałam tej odwagi, aby stanąć i powiedzieć, co mi leży na sercu. Dlatego często jestem taka przygnębiona. Chciałabym to rzucić, ale nie mogę.

W swoim dotychczasowym życiu... teksty

donkey dodano: 2 luty 2013

W swoim dotychczasowym życiu zawiodłam się już wiele razy. Na przyjaźni, na rodzinie, na szkole, na miłości. W zasadzie to całe życie sprawia Mi niemiły zawód. Zaczyna powoli Mnie do siebie zniechęcać. Tak, jakby coś próbowało powiedzieć Mi 'jesteś tu zbędna, odejdź '. Czasem czuję się odrzucona i kompletnie niepotrzebna, bo bywa, że nie ma kogoś, kto mógłby przytulić i powiedzieć: 'Nie martw się. Przejdziemy przez to bagno razem'

' Przyszedł czas melancholii. Ona... teksty

donkey dodano: 27 stycznia 2013

' Przyszedł czas melancholii. Ona nigdy nie zawiedzie, przybywa w porę jak wierny przyjaciel i trwa, zniewala duszę, szczerzy zęby, wbija okrutnymi podszeptami w myśli obrzydzenie do życia i do siebie. ' / pamiętnik narkomanki

' Kiedy zbliża się do mnie... teksty

donkey dodano: 27 stycznia 2013

' Kiedy zbliża się do mnie człowiek, nieruchomieję, zastygam jak przerażone zwierzę. Wystawiam kolce, pokazuję kły lub uciekam ' / pamiętnik narkomanki

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV