głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Jest tylko jeden bóg nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj. Gra o tron “Tu nie chodzi o to czy ktoś się zmieni czy to zrobił to tylko raz c

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Jest tylko jeden bóg nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj. Gra o tron
Jest tylko jeden bóg   nazywa się... teksty

damulki.pl dodano: 21 sierpnia 2017

Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj. / Gra o tron

“Tu nie chodzi o to  czy ktoś się... teksty

damulki.pl dodano: 17 sierpnia 2017

“Tu nie chodzi o to, czy ktoś się zmieni, czy to zrobił to tylko raz, czy po pijaku, inne cuda wianki. Tu chodzi po prostu o fakt, że ktoś zdeptał Was i to w co wierzyliście. Nieważne, że wczoraj było miło, nieważne, że tyle było wspólnych planów, nieważne że półka z Ikei stoi nierozpakowana i czeka na skręcenie, że bilety do kina kupione na poniedziałek. Jedyne co trzeba zrobić w tej sprawie to poszukać resztek szacunku do samego siebie, wstać, pokazać środkowy palec i powiedzieć NIE.”

To nie mogło się udać. Wiesz? My... teksty

damulki.pl dodano: 17 sierpnia 2017

To nie mogło się udać. Wiesz? My nie mogliśmy, nie mieliśmy prawa. Ty jesteś dobry na raz, na dwa, na chwilę ale nie na całe życie, nie na zawsze. Ty się nie nadajesz do normalnego życia ze mną, tak jak i ja nie nadaje się do normalnego życia z Tobą. Osobno być może tak, z kim innym, ale nie razem. To nie mogło się udać. Życie. Niestety. I im szybciej to zrozumiem tym lepiej dla mnie i dla Ciebie też. Niestety.

  Czego ci najbardziej brakuje?... teksty

damulki.pl dodano: 17 sierpnia 2017

- Czego ci najbardziej brakuje? - Ludzi, od których się oddaliłem. — Humans of New York: Stories

 Można się spakować i uciec od... teksty

damulki.pl dodano: 7 sierpnia 2017

"Można się spakować i uciec od ludzi, ale nigdy od myśli o nich." –Katarzyna Wołyniec

“Szczęśliwych zakończeń należy... teksty

damulki.pl dodano: 7 sierpnia 2017

“Szczęśliwych zakończeń należy szukać w księgarniach, na półkach z powieściami. W rzeczywistości nikt nie gna za ukochaną przez lotnisko, by zatrzymać ją w ostatniej chwili, kiedy już wsiada do samolotu. Najbardziej popularny chłopak w szkole nie zakochuje się w kujonce. Prawdziwa miłość nie wszystko wybacza. Prawdziwa miłość nie zawsze zwycięża. I co najważniejsze, prawdziwa miłość nie zawsze kończy się szczęśliwie – i nie o to w niej chodzi. Miłość zmienia ludzi. Kształtuje ich. Spala serce na popiół, ale później powstaje ono silniejsze niczym feniks, silniejsze i wspanialsze niż kiedykolwiek.” –Holly Bourne

“Dlaczego tych których naprawdę... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

“Dlaczego tych których naprawdę kocham nie zwracają uwagi? Nie istnieje dla nich. Chciałabym czegoś więcej, ale teraz coraz bardziej zamykam się, boję się powtórki. Pora zrozumieć, że jednak życie wiecznej singielki jest mi przeznaczone. Może kiedyś ktoś, bo wierzę w prawdziwą jedyną miłość aż do śmierci.”

 Ludzie znikają nawzajem ze swojego... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

"Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy, więc teraz nie udawajmy, że się znamy, rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie, że mówimy tym samym językiem." ~Jakub Żulczyk – Wzgórze psów

Sprawiaj wrażenie silniejszej niż... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

Sprawiaj wrażenie silniejszej niż jesteś. — "Orange Is the New Black"

Spójrz ile czasu marnujemy czekając... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

Spójrz ile czasu marnujemy czekając na kogoś.

“Najbardziej boję się właśnie... teksty

damulki.pl dodano: 28 lipca 2017

“Najbardziej boję się właśnie tego, że to naprawdę się skończyło. I nic już nas nie czeka. I że już nigdy mi nie powiesz, że mnie uwielbiasz. I że już nigdy nie spojrzysz na mnie tak jak wtedy. I nigdy więcej nie powiesz 'dziękuję Ci za dziś.' Że już nigdy za nic mi nie podziękujesz.”

 Tak naprawdę trudno było... teksty

damulki.pl dodano: 27 lipca 2017

"Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą, ale trzymaliśmy się razem. Byliśmy gdzieś pomiędzy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV