głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Wszystko czego chcę to rozmawiać z Tobą chcę wiedzieć jak Ci minął dzień gdzie chcesz coś zjeść chcę się z Tobą kłócić chcę usłyszeć wszystkie Twoje teorie nawe

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Wszystko czego chcę to rozmawiać z Tobą chcę wiedzieć jak Ci minął dzień gdzie chcesz coś zjeść chcę się z Tobą kłócić chcę usłyszeć wszystkie Twoje teorie nawet
Wszystko  czego chcę  to rozmawiać... teksty

damulki.pl dodano: 15 kwietnia 2015

Wszystko, czego chcę, to rozmawiać z Tobą, chcę wiedzieć jak Ci minął dzień, gdzie chcesz coś zjeść, chcę się z Tobą kłócić, chcę usłyszeć wszystkie Twoje teorie, nawet te całkowicie błędne.”

Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

damulki.pl dodano: 15 kwietnia 2015

Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie ‘Czekam w samochodzie.’. Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.

“Wszystko mi jedno  niech... teksty

damulki.pl dodano: 15 kwietnia 2015

“Wszystko mi jedno, niech pożegnanie będzie smutne albo nieprzyjazne, ale niech wiem, że się żegnam. Bez tego człowiekowi jakoś głupio.”

Na tym polega życie  że czasem... teksty

damulki.pl dodano: 14 kwietnia 2015

Na tym polega życie, że czasem ktoś Cię rani, czasem Ty kogoś ranisz, a czasem ranicie się nawzajem... Nie możesz przed tym uciekać.

Nie odezwała się ani razu. Nie znam... teksty

damulki.pl dodano: 14 kwietnia 2015

Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę.

 Nie martw się   odparł... teksty

damulki.pl dodano: 13 kwietnia 2015

"Nie martw się - odparł Włóczykij. - Będziemy mieli piękne sny, a gdy się obudzimy, będzie wiosna."/Dd

Czasami tak trudno spojrzeć na... teksty

damulki.pl dodano: 11 kwietnia 2015

Czasami tak trudno spojrzeć na kogoś, od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać wzroku.

Dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

damulki.pl dodano: 8 kwietnia 2015

Dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez ? Nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami ? zamieńmy się rolami z mężczyznami. Zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. Wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. Jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. Wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. zero zaangażowania, emocji. Wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. Niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

Jestem mistrzem chorych znajomości... teksty

damulki.pl dodano: 7 kwietnia 2015

Jestem mistrzem chorych znajomości, których nie rozumiem. — Ale ciągnę je mimo wszystko

 Może być tak  że skończy się to... teksty

damulki.pl dodano: 7 kwietnia 2015

"Może być tak, że skończy się to płaczem Może być tak, może być Może być tak, że cię więcej nie zobaczę Może być tak, może być Może być tak, że skończy się to orgazmem Może być tak, może być Może być tak, że znów będziemy razem."

Trzeba było z Ciebie zrezygnować... teksty

damulki.pl dodano: 6 kwietnia 2015

Trzeba było z Ciebie zrezygnować już wtedy kiedy pojawiła się na moim sercu pierwsza rysa”

miłość  tylko ona nas wyzwoli  bo... teksty

damulki.pl dodano: 6 kwietnia 2015

miłość, tylko ona nas wyzwoli bo lepiej jest nie walczyć, kiedy walka jest o nic lepiej trzy razy stracić niż raz się wpierdolić i pamiętaj o tym towarzyszu niedoli !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV