głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Czasem wystarczy chwila by zapomnieć o całym życiu Czasem nie wystarczy życia by zapomnieć o jednej chwili. Moment w którym powinieneś działać rozpoznasz po obe

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Czasem wystarczy chwila by zapomnieć o całym życiu Czasem nie wystarczy życia by zapomnieć o jednej chwili.
Czasem wystarczy chwila  by... teksty

damulki.pl dodano: 14 czerwca 2018

Czasem wystarczy chwila, by zapomnieć o całym życiu Czasem nie wystarczy życia, by zapomnieć o jednej chwili.

Moment w którym powinieneś... teksty

damulki.pl dodano: 13 czerwca 2018

Moment w którym powinieneś działać rozpoznasz po obezwładniającym strachu.

Nie mów mi:  będzie dobrze   kiedy... teksty

damulki.pl dodano: 13 czerwca 2018

Nie mów mi: "będzie dobrze", kiedy ja wiem, że nie będzie. Jak ja nie lubię, kiedy jestem w rozsypce, mój świat się rozpierdziela na drobne kawałeczki, a ktoś wyskakuje, że będzie dobrze. Fakt, kiedyś na pewno będzie, ale nie teraz. Teraz to ja mam ochotę poużalać się nad sobą, poprzeklinać, mam ochotę rzucić talerzem o ścianę. I krzyczeć, że mi źle. I pozwól mi na to, nie wyskakuj z farmazonami, że za chwilę mi ulży. Bo nie ulży. Bo potrzebuję czasu, bo muszę się wybeczeć, wyżalić, muszę w sobie przerobić ból. A potem się podniosę. (...) Bo jak to mówią, są takie dni, że kurwa mać to za mało. — Gabriela Gargaś - "Minione chwile"

Ludzie szukają miłości.... teksty

damulki.pl dodano: 4 czerwca 2018

Ludzie szukają miłości. Szczęścia i bliskości. Tymczasem ja odpycham od siebie k a ż d e g o komu na mnie zależy. Wszystko jest w jak najidealniejszym porządku póki komuś nie zacznie na mnie zależeć. Wtedy w głowie zapala mi się czerwona lampka krzycząca: „NIEBEZPIECZEŃSTWO. Spierdalaj. Nie ważne gdzie. Po prostu spierdalaj, biegnij jak najdalej od niego, przed siebie, u c i e k a j!” No i uciekam. Czuję się bezpiecznie, kiedy nikomu na mnie nie zależy. Kiedy nikt nie wymaga ode mnie uczuć i emocji, których ja chyba w sobie nie mam lub przynajmniej bardzo nie potrafię o nich mówić. Mam nadzieję, że to drugie. Chcę bliskości ale nikogo do siebie nie dopuszczam. Chcę miłości ale nie chcę być kochana. Chcę mieć przy sobie ludzi, a odpycham od siebie każdego. To straszne jak samotnym można się czuć pośrodku milionowego miasta lub nawet w gronie przyjaciół. I to z wyboru."

“To ty będziesz musiał żyć ze... teksty

damulki.pl dodano: 4 czerwca 2018

“To ty będziesz musiał żyć ze swoją decyzją. Każdy wcześniej czy później się z nią pogodzi, niezależnie od tego, co wybierzesz. Tylko nie ty.”

czasami dużo trudniej jest dobrać... teksty

damulki.pl dodano: 4 czerwca 2018

czasami dużo trudniej jest dobrać odpowiednie słowa a cisza bywa łatwiejszym rozwiązaniem...

Ostatnio robiłam porządek w szafie... teksty

damulki.pl dodano: 29 maja 2018

Ostatnio robiłam porządek w szafie i w jednym z kartonów znalazłam zdjęcie..i wywołało na mojej twarzy uśmiech, bo zobaczyłam na nich moich dawnych znajomych. Co prawda byliśmy wtedy tacy mali mieliśmy po 8 lat ale byliśmy zgraną paczką.. W tej chwili życie napisało nam różne scenariusze jedni wyjechali, drudzy zmienili nawet kolor włosów, przeszli niejedną chorobę..wszystko sie zmieniło. Tęsknie za nimi.

Już nie będzie pierwszych randek.... teksty

damulki.pl dodano: 29 maja 2018

Już nie będzie pierwszych randek. Już nie będzie tego uczucia, kiedy po raz pierwszy ściągasz z niej stanik, ona ma dwadzieścia lat i pachnie bzem. Nie będziesz już na studiach. Nie będziesz już pił do rana z przyjaciółmi, budując więzi, które są w stanie przetrwać dekady. Nie będziesz krzyczał do niej pełnym głosem “kocham cię” i nie będziesz już widział pełnego oddania uśmiechu kobiety. Bez śladu cynizmu. Nie zobaczysz już nigdy światła w jej oczach na twój widok, kiedy masz swoje usta trzy centymetry od jej i trzymasz jej twarz w dłoniach. Nie pójdziesz już nigdy do pierwszej pracy. Bo masz ich za sobą już kilka. Tak jak w piosence Świetlików. Nie będzie już takiej wiosny, nie będzie takiego lata, a wódka nie będzie tak zimna i pożywna. — Piotr C. “BRUD”

“Gdy nie wiesz  co robić... teksty

damulki.pl dodano: 21 maja 2018

“Gdy nie wiesz, co robić, przeczekaj. Żyj tak, jak się żyje. Zluzuj. Przyjdzie moment, gdy otrzymasz znak – prędzej czy później. Najważniejsze, to wiedzieć, że oczekujesz i być gotowym na spotkanie z tym, na co czekasz.”

Zawsze jedno w związku bardziej... teksty

damulki.pl dodano: 11 maja 2018

Zawsze jedno w związku bardziej płonie z miłości, a drugie bardziej pozwala, by go kochano.

ostatni wniosek  który wynika z... teksty

damulki.pl dodano: 11 maja 2018

ostatni wniosek, który wynika z mojego doświadczenia: za miłość zawsze płacimy częścią naszej wolności.

Ironia życia leży w tym  że żyję... teksty

damulki.pl dodano: 9 maja 2018

Ironia życia leży w tym, że żyję się do przodu, a rozumie do tyłu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV