głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Dla innych czasem bywamy jazdami próbnymi trofeami wyzwaniami albo dodatkami które uzupełniają ich dni i tygodnie jak listek mięty na serniku. Czasami jesteśmy

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Dla innych czasem bywamy jazdami próbnymi trofeami wyzwaniami albo dodatkami które uzupełniają ich dni i tygodnie jak listek mięty na serniku. Czasami jesteśmy polis
Dla innych czasem bywamy jazdami... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2018

Dla innych czasem bywamy jazdami próbnymi, trofeami, wyzwaniami albo dodatkami, które uzupełniają ich dni i tygodnie, jak listek mięty na serniku. Czasami jesteśmy polisą ubezpieczeniową, a innym razem rollercosterem, na którym można zapomnieć o problemach szarej codzienności. Dla kogoś jesteśmy słońcem, wokół którego, krążą myśli o trzeciej nad ranem. Zdarza nam się być niezobowiązującą rozrywką, późniejszymi wyrzutami sumienia, wspomnieniem, o którym nigdy nie powie się nikomu. Tak często jesteśmy tylko okruchami cudzych historii, szkiełkami kręcącymi się w kalejdoskopie przed główną gwiazdą festiwalu ich życia. Na koniec, bywamy też dla kogoś wszystkim.

Myślę  że najgorsze są takie... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2018

Myślę, że najgorsze są takie życiowe przeciągi. Gdy ktoś stoi u wejścia i niby Cię kocha, ale jednak nie kocha. A Ty, może i dałabyś radę odejść, ale nawet nie bierzesz się za próbę odejścia, bo masz tę głupią nadzieję, że ta osoba jednak wejdzie. Więc cały czas czekasz i z dnia na dzień ten przeciąg owiewa Cię coraz mocniej. A ta osoba, nie wpuszcza nikogo do środka, ale sama też nie wchodzi. Stoi w przejściu i blokuje. A Ty wciąż zostawiasz uchylone drzwi i plujesz sobie za to w twarz, czekając czy zdecyduje się wejść, albo chociażby raczy pieprznąć z całej siły tymi cholernymi drzwiami, abyś wiedziała w końcu na czym stoisz..

Nikt nie jest zbyt zajęty by do... teksty

damulki.pl dodano: 21 lipca 2018

Nikt nie jest zbyt zajęty,by do ciebie napisać lub zadzwonić. Wszystko zależy od tego jaką rolę grasz w jego życiu.

Czuję się zupełnie do niczego.... teksty

damulki.pl dodano: 3 lipca 2018

Czuję się zupełnie do niczego. Czuję się, jakbym poszła do kina, film się skończył, zapaliły się światła, wszyscy wyszli już z sali, a ja dalej tam siedzę i próbuję zrozumieć, co się właściwie wydarzyło. — A. J. Finn

Każdy ma swój gorszy dzień ale to... teksty

damulki.pl dodano: 3 lipca 2018

Każdy ma swój gorszy dzień,ale to minie...

Żeby uleczyć ranę  musisz... teksty

damulki.pl dodano: 1 lipca 2018

Żeby uleczyć ranę, musisz przestać ją dotykać.

Co roku nieświadomie mijamy... teksty

damulki.pl dodano: 28 czerwca 2018

Co roku nieświadomie mijamy rocznicę naszej przyszłej śmierci.

 I kto by pomyślał  że aż tak... teksty

damulki.pl dodano: 25 czerwca 2018

"I kto by pomyślał, że aż tak będzie mi źle bez Ciebie. I kto by się spodziewał, że pierwszy raz chciałam zawalczyć, a nie uciec jak to zwykłam robić."

Nic tak dobrze nie robi na głowę... teksty

damulki.pl dodano: 25 czerwca 2018

Nic tak dobrze nie robi na głowę, jak zmiana otoczenia.

“Życie jest pełne nieodpowiednich... teksty

damulki.pl dodano: 21 czerwca 2018

“Życie jest pełne nieodpowiednich momentów. Pierwszych porażek, niezdanych egzaminów na prawo jazdy, oblanych sprawdzianów z matematyki, łamiących się serc i paznokci, imprez, na których byliśmy, ale ich przebieg znamy tylko z opowieści, nieprzespanych nocy, przepłakanych dni, dziur w dopiero co założonych rajstopach. Wszystko to, co niespodziewanie zwala się nam na głowę i przychodzi zupełnie nieproszone. Przeraża nas to, że nie możemy zgłosić nieprzygotowania, że nie mamy możliwości podniesienia ręki i przyznania - "dziś jestem nieprzygotowana, mogę zostać w łóżku? Niech świat dzieje się beze mnie.”

 Przekonasz się  że trzeba... teksty

damulki.pl dodano: 21 czerwca 2018

"Przekonasz się, że trzeba puszczać niektóre rzeczy po prostu dlatego, że są ciężkie."

 W życiu musimy się pożegnać z... teksty

damulki.pl dodano: 21 czerwca 2018

"W życiu musimy się pożegnać z wieloma rzeczami. Nie dlatego, że chcemy. Życie po prostu tak jest skonstruowane. Żegnamy się z dzieciństwem. Z młodością. Ze złudzeniami. Witamy ze strachem. Nie potrafimy zapominać. Całymi latami przeżywamy, co by było gdyby. Liczymy na cud. Że spotkamy kogoś i ten ktoś nas uratuje i miłość będzie taka, jak na amerykańskich filmach. Że spadnie jebany meteoryt i wszystko się zmieni. Albo wygramy w Lotto. A chodzi o to, aby stanąć w obliczu prawdy: Kim już nie będę, ale kim mogę być? Co straciłem, ale co mogę zyskać?" ~Piotr C.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV